10 КРОКІВ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Прийшов час розкішно виглядати, заворожувати погляди, любити... У перші теплі дні нам так хочеться одягнути спідницю, сукню чи приталені штани, але зайві кілограми перетворюють омріяне бажання на нереальну мрію. А я, схуднувши на 9 кг, висловилася б по-іншому: «Усе реально, аби було бажання!»

Отже, дорогі читачі, розповім Вам про 10 кроків нової антицелюлітної програми від Центру здоров'я та краси «LeMark», яку я нещодавно пройшла.
1.Пілінг + загальний масаж тіла.
Процедура пілінгу тіла чудово тонізує, очищає та оновлює шкіру. Крім того пілінг тіла сприяє зменшенню жирового шару під шкірою, прибирає прояви целюліту, що досягається за рахунок поліпшення мікроциркуляції. Після пілінгу шкіра стає бархатистою, м'якою і пружнішою. Провівши пілінг тіла, можна бути впевненим, що шкіра стала чистою та добре підготовленою до подальших процедур.
2.Медовий масаж.
Масаж з використанням меду не лише оздоровлює, але і омолоджує організм завдяки великому вмісту вітамінів і корисних речовин в ньому.В процесі масажу мед витягує з організму шлаки, які збиралися протягом тривалого періоду. Крім того медовий масаж впливає не тільки на шкірний покрив, але і на внутрішні органи.
3.Антицелюлітний масаж + глиняне обгортання.
Завдяки масажу з обгортанням можна ефективно позбутися целюліту і значно поліпшити стан шкіри. Обгортання здатне зменшити обсяг проблемної ділянки тіла на 2-3 сантиметри. Воно позитивно впливає на кровообіг і прискорює обмін речовин, а також виводять зайву рідину з організму.
4-5. Лімфодренажний масаж (або антицелюлітний баночний масаж).
Приємний розігрів м'язів, розтирання і розминання проблемних зон призводять до того, що кров починає швидше циркулювати, несучи у собі кисень, підшкірну жирову клітковину і при цьому інтенсивно вимиваючи з тканин шкідливі токсини. Сила механічних впливів рук масажиста сприяє тому, що поступово підшкірні жирові тканини починають розсмоктуватися. Після процедур антицелюлітного масажу клітини насичуються киснем і немов оживають, шкіра стає пружною і підтягнутою, а в усьому організмі поліпшується обмін речовин.
6-10. Апаратний вакуумно-роликовий масаж.
Ефект від цього виду масажу можна описати однією фразою: ви станете знову красивою, стрункою, підтягнутою. Апарат дробить жирові клітини, і, що приємно, – це відбувається в тих місцях, які, зазвичай, худнуть найгірше. Яскраво-виражений естетичний ефект роликового масажу важко не помітити. 

LeMark

Центр здоров’я та краси

м.Луцьк, просп. Соборності,30, 2-й пов., тел.: (066) 1806618

 

Подарункові сертифікати

Антицелюлітна програма

Масаж, пілінг

Медове та шоколадне обгортання

Апаратний масаж

Манікюр, педикюр

Перукарські послуги

Макіяж, нарощення вій

Корекція брів