12 порад, аби ваші стосунки тривали вічно

Любов – це не щось, що ви отримаєте з гарантією. Досягти щастя з коханою людиною не так просто, і потрібно розуміти, що його не піднесуть на тарілочці. Якщо ви хочете досягти успіху в любовному житті, то спершу доведеться над цим дуже і дуже напружено попрацювати.

Ось лише кілька речей, на які варто звернути увагу, якщо ви дійсно хочете, аби стосунки тривали, як у казці: 

1. Проявляйте терпіння і розуміння.

Терпіння і розуміння завжди були дуже важливі в будь-яких стосунках. Якщо ви нетерпимі один до одного, навряд чи з цих стосунків вийде щось путнє. А, крім терпіння, вам знадобиться ще й розуміння з емпатією – без них дорога до щастя буде вельми тернистою.

2. Вчіться спілкуватися один з одним.

Щоб ви завжди залишалися «на одній хвилі», перш за все повинні навчитися спілкуватися один з одним. Якщо знаєте, що вам потрібно обговорити деякі нюанси у стосунках, потрібно набратися сміливості і зробити це. Ви не повинні боятися спілкуватися один з одним, це шлях в нікуди.

3. Чесність не повинна бути умовною.

Завжди будьте чесні один з одним. Ніколи нічого не приховуйте. Ви повинні завжди перебувати один з одним на одній хвилі – а це починається зі справжньої, непідробної чесності. Недарма ж кажуть, що чесність завжди є найкращим варіантом.

4. Ваші стосунки повинні бути засновані на взаємній повазі.

У будь-яких здорових стосунках має бути повага. Ваш партнер ніколи не повинен відчувати себе так, немов ви не цінуєте і не поважаєте його. Поважати – значить визнавати кордони особистого простору і не принижувати гідності один одного.

5. Ніколи не порушуйте довіри партнера.

Якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були повноцінними і довговічними, ви і ваш партнер повинні довіряти один одному. Довіра в будь-яких стосунках, особливо в романтичних, мінімізує тертя між їх учасниками. А ще ви відчуваєте себе набагато впевненішими, коли знаєте, що у вас є близька людина, на яку ви завжди можете покластися.

6. Приділяйте час вашим стосункам.

Ми схильні приділяти максимум часу тим людям і речам, які для нас найбільш важливі. Власне, саме тому ми і досягаємо в них успіху. Так що, якщо хочете, щоб ваші стосунки були успішними, не забувайте виділяти на них більше часу.

7. Поводьте себе так, немов ви – команда.

Ви повинні завжди ставитися один до одного як до учасників однієї команди. Потрібно зустрічати проблеми як єдине ціле. Ніколи не змушуйте вашого партнера відчувати себе так, немов ви не на його боці, або, ще гірше, немов намагаєтеся його обставити. Замість цього оточіть його любов’ю і підтримкою – в усьому.

8. Будьте скромні.

Скромність вважається однією з найвищих чеснот. Ніколи не забувайте про те, що ви недосконалі, а тому час від часу робите помилки. Відкрийте себе для критики і визнайте, що вам є куди рости і в чому вдосконалюватися.

9. Будьте уважні до дрібниць.

Вам завжди варто звертати особливу увагу на всякі дрібниці і те, що не відразу побачиш неозброєним оком. Особливо, коли справа стосується ваших стосунків. Я розумію, що вам хочеться звертати увагу на щось більш масштабне і значне, але це масштабне і значне складається якраз з будь-яких дрібниць.

10. Будьте собою.

Ви ніколи і ні за що не повинні втрачати себе, розчиняючись у своїх стосунках. Так, ви частина чогось більшого і чудового, але навіть, вступивши в стосунки, ви не повинні змінюватися настільки, щоб перестати бути самими собою. Ви ж не хочете, щоб ваш партнер став кимось іншим? Адже вам хочеться, щоб він залишався тією людиною, в яку ви колись закохалися?

11. Знайте, інколи перемога не варта того, щоб за неї боротися.

Жодні стосунки не обходяться без сварок і суперечок – і це нормально. Ви не відбитки з однієї рукавички, і ваші думки часом будуть розходитися. Але пам’ятайте про те, що іноді варто підняти білий прапор ще до початку бою. Часом перемога несе за собою такі руйнування, що вона просто не варта того. Іноді замість того, щоб сваритися, часто краще помовчати.

12. Любіть всім своїм серцем.

Ніколи і ні за що не стримуйте себе в прояві своєї любові до вашої другої половинки. Адже, врешті-решт, це саме та людина, з якою ви розраховуєте прожити життя.

 

Кохайте одне одного, бережіть гармонійні стосунки та працюйте над ними, адже це також робота, яку потрібно вдосконалювати щодня. Щасливі пари саме ті, які роблять одне для одного приємні сюрпризи, навіть проживши разом десятки років. Перебуваючи поряд, бажаємо Вам відчувати радість, тепло, ніжність, пристрасть, довіру, розуміння та повагу і, звісно, любов.

 

Опубліковано "People UA" № 1(53), літо 2021