3 тренди осені

Легендарна Коко Шанель якось сказалафатальні слова: «Жінка, яка не користується косметикою, надто високої думки про себе». Cучасну жінку важко уявити абсолютно без косметики, і це не дивно.Візаж не лише робить загальний образ естетичним, а й додає жінці впевненості. Сьогодні автор рубрики, стиліст-візажист Аліна Голас розповість про нові правила і тренди сучасного макіяжу та допоможе вам виглядати стильно.

Димчастий макіяж уже кілька сезонів поспіль на піку популярності. Він робить погляд виразнішим і ефектнішим. Для вечірнього виходу – краще не вигадаєш! Вдалим доповненням стануть ніжні карамельні або бронзові рум’яна та неяскрава помада матової текстури. Стрілки у вечірньому макіяжі можуть мати найрізноманітнішу форму.Особливо актуальні подовжені й нижні ідеальнийкокетливий варіант.

Мотиви 60-х знову в моді. Це період перевороту в індустрії краси, коли на зміну яскравому крикливому макіяжу з криваво-червоними губами прийшов ніжний, ляльковий. Макіяж 60-х передбачає акцент на чомусь одному, переважно на очах. Жінки того часу це тендітні панянки із наївними миловидними личками. Очі підводили акуратними стрілками, вії профарбовували інтенсивно, кілька разів, а губи фарбували помадами природних відтінків.

Актуальність французького макіяжу не проходить з роками. Головним є у ньомуакцент на губи. Перш ніж наносити помаду, варто скористатися тональним кремом або пудрою, які тонким шаром розподіляють на губах. Завдяки цьому помада лягає більш рівномірно і не скачується. Тон помади обирайте залежно від власних вподобань, головне щобцей колір вам підходив. Та все ж особливу увагу варто звернути на яскраві кольори, такі як червоний, яскравоожевий, малиновий, вишневий, відтінки фуксії та інші. За бажанням можете скористатися і пастельними відтінками помади, головне, щоб обраний вами відтінок, гармонічно виглядав на вашому обличчі.

Опубліковано "Лише Насолода" осінь 2015 № 6(34)

стиліст-візажист Аліна Голас тел.: (095) 4865612