7 різновидів меблів, зроблених із палет

Зробити свій будинок, дачу, квартиру, ресторан, літнє кафе максимально функціональним, лофтовим і сучасним це те, до чого прагне практично кожна людина. Все більше дивують унікальні меблі, зроблені із палетів та ящиків.

Диван

Досить часто на терасаx літніх кафе, у дворах котеджів, на території баз відпочинку можна зустріти оригінальні меблі. Вироби із палет користуються величезною популярністю у ексцентричних, активних і творчих людей (музикантів, режисерів, художників, дизайнерів, артистів тощо). Найбільш поширеними вважаються саме дивани та крісла. Палети часто виступають в якості каркаса, зверху якого розміщуються м’який матрац і подушки. Варто відзначити, що за показниками міцності вони не поступаються аналогічним конструкціям з дерева (здатні витримати велику вагу). Такі меблі – це прекрасний куточок для відпочинку, який виглядає стильно у будь-якому просторі.

Ліжко

Ще один різновид – це ліжко. Зовні ліжка із піддонів виглядають досить ефектно. Особливо, якщо їх пофарбувати в темну або іншу фарбу, покрити лаком. Вони екологічні, а значить повністю безпечні, міцні і довговічні.

Комод

 

Незамінна річ для вашого одягу та особистих речей – це комод з палет. Він не займає багато місця та доповнить інтер’єр будь-якого приміщення.

Полички

Полички можна виготовити з палет та ящиків. Подібні конструкції досить функціональні у використанні й експлуатації. Зручні такі полички для розміщення спецій, продуктів, посуду, текстилю, журналів та книг, тощо.

Журнальний столик

Журнальний або обідній стіл – це один різновид того, що можна зробити з піддонів. Щоб зробити виріб ще цікавішим, багато дизайнерів використовують підсвічування всередині палет. Це виглядає дійсно яскраво й незвично.

Стільці

Стільці з палет – унікальні меблі, які прекрасно доповнять м’який куточок або стіл, виготовлений з піддонів. Вони можуть виглядати об’ємно та займати багато місця, проте на них доволі зручно відпочивати. Бар на території літнього кафе або тематичного ресторану також не залишить байдужим гостей.

Гойдалки

Барвисті гойдалки в саду з натурального матеріалу принесуть справжнє задоволення як дітям, так і дорослим. Вони не лише прикрасять зелену територію, а й подарують гармонію.

Найчастіше виготовляють меблі з палет для дачі, фото з прикладами яких можете подивитися на сторінках журналу. Вирішивши оформити інтер'єр з піддонів, варто звернути увагу на такі стилі дизайну: кантрі, лофт, прованс, японський та еко. Гарні меблі можна придбати в фірмових магазинах, а речі, зроблені своїми руками, принесуть внутрішнє задоволення не тільки в процесі виготовлення, а й в експлуатації оригінальних речей у щоденному побуті.

 

 

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020