78 копійок за ланч

Редактор відомого Інтернет-медіа volynpost.com Катерина Дулапчій запросила на обід головних редакторів відомих мас-медіа.

На фото: головний редактор інтернет-видання ВолиньPost Катерина Дулапчій

Зустріч журналістів відбулася зі смаком у прямому розумінні цього вислову.

 

На фото: керівник інтернет агентства «Массімо» Максим Нікітін та Катерина Дулапчій

На фото: телеведуча Галина Падалко та шеф-редактор медіа-холдингу «Сім’я і Дім» Юрій Ричук

На фото: редактор і фотограф журналу "Plateful" Ірина Гуртовенко з чоловіком Миколою

На фото: журналістка видання "ВолиньPost" Вікторія Смірнова директор агентства інтернет-маркетингу "ARTEFACT.St" Андрій Сірук

На фото: оператор та журналіст Волинської телерадіокомпанії

На фото: ведучий Богдан Коваль та оператор Андрій Повзун . На фото: головний редактор видань «Твій стиль» і «Твій вибір» Тарас Хотимчук

на фото: фотографи Таїсія Хітрова та Роман Невестенко-Домбровский

На фото: юрист Вікторія Доманська. На фото: помічник головного редактора журналу "Лише Насолода" Наталія Бекеша

Напередодні 8 Березня ресторан "Patio di fiori" презентував нове авторське меню від Юрія Ковриженка. 

Львівський шеф-кухар приготував перед гостями страву «Контрастні звуки» (яйце-пашот на подушці з броколі та томатним желе)

відео можна подивитися за посиланням https://youtu.be/QoDwZb9Xtso

Інформаційних приводів для зустрічі було декілька. Один з них вразив представників медіа своєю соціальною метою. "Patio Di fiori" вважають найдорожчим рестораном міста, але від сьогодні тут діє найдешевше меню. Всього за 0,78 копійок можна скуштувати перше, друге і компот! Це щось нереальне))) Але як бачимо меню, ціни таки реальні й дуже-дуже доступні. 

Уха або курячий бульйон (15 коп), салат з буряка або капусти (16 коп.), рибна або куряча котлета (29 коп), рис або гречка на гарнір (10 коп), а також узвар або компот (8 коп). Вам лише потрібно зателефонувати у ресторан і забронювати столик мінімум за один день. Пропозиція діє з 11:30 до 12:30 год. За цю годину ресторан може нагодувати до 20 відвідувачів.

Олена Бекеша: "Особисто я відвідую бeзліч закладів харчування і коли побачила розцінки у меню "Патіо ді фіорі", була впевнена, що при розробці меню дизайнер помилково написав замість грн. - коп. біля цін. Адже вартість продуктів для приготування страв значно більша ніж вартість страв усього меню. Здивували так здивували!

Я замовила курячу котлету, рис та салат з буряка всього за 55 коп. Рекомендація для закладу - попрацювати над оформленням цієї корисної та дуже-дуже дешевої стави. 

На фото: головний редактор журналу "People UA" by "Лише Насолода", організатор Премії "Люди року" Олена Бекеша

 

А Наталія замовила уху за 15 коп. І рекомендувала страву мені, напевно уха прийшлася до смаку. Уха )))"

На фото: Олена Бекеша та Наталія Бекеша

"Страви меню – дієтичні та корисні. Я хотів, аби це меню було для багатьох нагадуванням про той час, коли все було за 78 копійок. А ще я хочу, аби люди похилого віку, студенти та інші, які не можуть собі дозволити піти до ресторану, змогли влаштувати собі свято. Якщо кожен заклад нагодує в день 20 людей, які не можуть заплатити за обід у ресторані великі гроші – це буде успіхом. Якщо тобі Бог щось дав – то ти маєш цим поділитися» - каже Володимир Пащенко. Він розповів й про новинку: "У нас буде діяти безкоштовна доставка гостей на Mercedes – до ресторану і назад, дні японської кухні, які мають початися невдовзі, доставка їжі (стартує у травні), і тепан-шоу (приготування їжі на спеціальному великому розпеченому листі металу перед гостями). Шоу пообіцяли представити на літньому майданчику ресторану ближче до теплої пори. 

Насамкінець зустріч і презентація завершилися почесно - кухарам була вручена нагорода.

опубліковано "People UA" by "Лише Насолода" № 3(37) весна 2016