Анатолій Никонюк

Його знають у Волинській області як заслуженого працівника сільського господарства України, відомого аграрія, політика, добродія, люблячого батька та дідуся. Сьогодні у рубриці «Персона» розповімо про багатогранну особистість, яка є справжнім прикладом для наслідування. Отож, герой нашої публікації – директор сільськогосподарського ТОВ «Городище» Анатолій Никонюк.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

У цьому році виповнюється 30 років, відколи аграрій Никонюк Анатолій Олександрович очолює сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Городище». Сьогодні це потужне с/г підприємство, що займає лідируючі позиції в області, активно розвиваючи тваринництво, успішно вирощує зернові, бобові, насіння олійних культур, буряки.

В ТОВ «Городище» обробляється понад десять тисяч гектарів орендованої землі.Досягти стабільних, високих врожаїв Анатолію Никонюку вдається завдяки мудрій стратегії розвитку, чітко підібраній команді людей та інвестуванню в сучасну агротехніку. Технічне переоснащення дало можливість бути конкурентоспроможним підприємством.ТОВ «Городище» досягнуло високих показників виробничо-господарської діяльності шляхом застосування новітніх технологій. Анатолій Олексадрович знаходиться в постійному пошуку наукових підходів, передового досвіду у вирощуванні основних сільськогосподарських культур. Сільськогосподарське товариство «Городище» повністю забезпечене новою технікою для обробітку та збирання цих культур.

С\г ТОВ «Городище» – агроформування з високим рівнем ведення галузі тваринництва, яка є однією із провідних у товарному виробництві господарства. На території сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Городище» знаходиться чотири тваринницьких ферми, тут вирощують молодняк та реалізовують поросят населенню. На сьогоднішній день у фермі ТОВ «Городище» орієнтовно 600-700 голів свиней. В господарстві дві тисячі голів худоби, з яких половина корів. Підприємство продає шістнадцять тон молока в день.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Анатолій Никонюк не тільки побудував соціально-відповідальний бізнес, який є одним із найбільших платників податків та надає багато трудових місць, а й забезпечує житлом сім’ї працівників господарства. Він – небайдужий до життєдіяльності рідного краю. Постійно дбає про одиноких, пристарілих громадян, ветеранів війни та праці, людей з інвалідністю, багатодітні сім’ї, співвласників земельних та майнових паїв, надає їм грошову та матеріальну допомогу. Не забуває за соціальний розвиток сіл, на території яких орендує землю. Виділяє кошти на ремонт Будинків культури, сільських рад, садочків та шкіл, а також церков. У минулому році в Городищенській ТГ за благодійні кошти господарства «Городище» розпочато заміну покрівлі в адміністративному будинку та проведений ремонт школи с. Звиняче, садочка у Чарукові. Справи сільськогосподарського підприємства «Городище» говорять самі за себе. Лише у 2021 році на благодійність  було передано вісім мільйонів гривень.

ДОСЯГНЕННЯ

Анатолій Олександрович – людина слова. Ділові партнери поважають його за порядність, надійність та чесність, адже сміливо можуть покластися на нього у будь-яких справах. Анатолій Никонюк справді відповідає своєму статусу заслуженого працівника сільського господарства України. Він почесний громадянин Луцького району. Також нагороджений трудовою відзнакою «Знак пошани» Мінагрополітики України. Анатолій Никонюк – голова ради сільськогосподарських підприємств області, член Аграрного союзу України. А у минулому році заслужено нагороджений Премією «Люди року-2021.Волинь» у номінації «Аграрій року» в рамках Програми «Люди XXIстоліття». Він багато років працює для суспільства та своєї країни, тому люди по праву вважають його лідером галузі.

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Городищенська ТГ довірила Анатолію Никонюку представляти інтереси громади у Волинській обласній раді. В політиці Анатолій Олександрович давно, був депутатом районної ради 9 скликань. З 2002 року Анатолій Никонюк член ВО «Батьківщина», тому від цієї політичної сили йшов на вибори. У політику пішов з метою розвитку громади. Він звик вирішувати усі питання самостійно, не чекаючи допомоги від влади. Йому приємно допомогти людям своїми коштами, ніж просити гроші з бюджету області.

СІМ’Я

Анатолій Никонюк – приклад для наслідування своїм дітям та онукам. Сьогодні його син і донька працюють разом із ним на с/г ТОВ «Городище». Як добрий господар та далекоглядний керівник він покладає надії, що його четверо внуків продовжать сімейну справу в майбутньому. 

Опубліковано лютий 2022. Друк в журналі "People UA" №4(56), весна 2022