Андрій Петрук

«Ми продумали все до найдрібніших деталей»

 

Дім –це слово, від якого віє затишком і теплом. Недарма кажуть, що у гостях добре, а вдома найкраще. Дуже важливо жити там, де комфортно. Тому до вибору свого житла потрібно підійти дуже серйозно. Сьогодні є чимало сучасних технологій будівництва житла. Про секрети та переваги будівельного проекту «Яровиця» нам розповів голова обслуговуючого кооперативу Андрій Петрук.

 

Довідка

 

Персона: Петрук Андрій Володимирович

 

Посада: голова обслуговуючого кооперативу «Яровиця»

 

Знак зодіаку: Діви (10 вересня)

 

Життєве кредо: створювати поменше проблем іншим людям

 

Сімейний стан: одружений

 

У дитинстві мріяв стати підводним досдідником

 

Важлива подія в житті: народження дітей

 

Бізнес для нього – це можливість спілкування з новими людьми

 

Влада для нього – це, напевно, важко

 

Історичне місце: замок Кромберг в Данії

 

Вражаючий музей: музей воскових фігур мадам Тюссо в м. Копенгагені

 

Отримана нагорода: Премія «Люди року-2016. Волинь» у номінації «Житловий комплекс року»

 

Музика: Джо Дассен

 

Книга: «Гаррісон»

 

Авто: «Peugeot»

 

Вид спорту: волейбол

 

Вид відпочинку: рибалка

 

Страва: приготована власноруч

 

Напій: хороше вино

 

Ідеальний дім – дім, в який хочеться повертатися

 

Справжній смак життя – задоволення від втіленого в життя проекту.

 

 

PeopleUA: Андріє Володимировичу, розкажіть, будь ласка, про будівельний проект «Яровиця». Чому серед великої кількості житлових комплексів споживач обирає Вас?

 

Андрій Петрук: Житловий комплекс «Яровиця» – це унікальний об'єкт як з позиції архітектури, так і за своїм призначенням. Динамічний, успішний, перспективний – він має всі шанси стати знаковим для міста. Для нас це  не просто робота, яку, як завжди, ми виконуємо якісно, – це ще й частина нашого життя, сьогодення і майбутнього наших дітей. Будуємо як для себе! Наші переваги доводимо роботою,тому, напевно, люди розуміють, що варто обирати саме нас.

 

PeopleUA:  На якомуетапірозвиткувінзнаходиться зараз?

 

Андрій Петрук: Наразі ми готуємось до здачі перших 2-х черг та приступили до будівництва 5-го під’їзду наступної черги «Яровиця в стилі CUBE».

 

PeopleUA: Чому Ви обрали місце розташування житлового комплексу в районі вулиці Яровиця?

 

Андрій Петрук: Житловий комплекс «Яровиця» знаходиться у самому серці нашого міста. Він розташований недалеко від центру міста і оточений вигідною інфраструктурою. Поряд – зручна транспортна розв’язка, до центру міста – декілька хвилин. Розвинена інфраструктура  мікрорайону:спорткомплекс, банк, великі торгові центри, школи, медичні установи, дошкільні заклади, вищі навчальні заклади, безліч ресторанів та кав’ярень. Окрім цього багато питань можна буде вирішити, не покидаючи території комплексу. Адже на перших поверхах ЖК для зручності й комфорту його мешканців буде розміщено торгівельні заклади, заклади соціальної сфери тощо.

 

PeopleUA: Ви говорите про додатковіпереваги для Ваших покупців. В чому вони полягають?

 

Андрій Петрук: Нашою унікально перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта, при якому ми забезпечуємо можливість ще на етапі будівництва  замовити перепланування квартири, звісно, відповідно до будівельних норм. І тут можна дати волю найсміливішим рішенням:все буде виконано якісно і так, як бажає власник квартири. Приємно дивує покупців free-планування (вільне)пентхауcу з можливістю влаштування індивідуальної тераси з панорамним виглядом з вікон або встановлення  каміну на дровах.

 

PeopleUA: Наскільки характерно для житлового комплексу «Яровиця» прагнення до нових технологій і експериментів?

 

Андрій Петрук: Головна наша мета –це якісне будівництво.Ми зводимо сучасне житло, в якому компонуємо усі переваги прогресу. Одна з них –нові енергозберігаючі технології, які будуть використані у «Яровиці в стилі Cube» – це вентильовані фасади, що дозволять значно зменшити витрати на опалення будинку. Спеціалісти ЖК «Яровиця» вперше у Луцьку будуть застосовувати нові технології опалення: на заміну димовим трубам з котлів,  приходять внутрішні димовивідні канали, що зменшують кількість труб безпосередньо в квартирах та будуть виводитись на дах.

Перевагами житлового комплексу «Яровиця» є використання якісних матеріалів: керамічної цегли відповідної міцності, яку виробляють в Івано-Франківську; мінераловатних плит торгової марки «Техноніколь»;  ламінованих металопластикових вікон  Salamander (Німеччина), радіаторів Kermi(виробництво Німеччина); труб польського виробника Kan. 

Дбаючи про комфорт мешканців, починаючи з 5-го під’їзду, у сходинкових клітках будинку буде встановлено по 2 безшумних ліфти OTIS.

 

PeopleUA: Як плануєте організуватипростір на території комплексу?

 

Андрій Петрук: При проектуванні ЖК «Яровиця» були враховані всі потреби майбутніх мешканців. Надземний паркінг та індивідуальні підземні паркомісця, що є новинкою для Луцька; сучасні дитячі, спортивні та ігрові майданчики, вуличні тренажери; індивідуальні комірки; велопаркінги; облаштовані зони відпочинку для всієї родини. Продуманий ландшафтний дизайн (озеленення, освітлення, розміщення лавок і ін.) органічно доповнює архітектуру будівель. На верхньому рівні буде оглядовий майданчик з комфортними зонами відпочинку і панорамним виглядом на Луцьк. Поруч з будинком буде оновлено зупинку громадського транспорту. Все це зроблено для того, щоб жителям ЖК «Яровиця» було зручно.

 

PeopleUA: Хто працює над будівництвом? Розкажіть про команду, яка будує житловий комплекс «Яровиця»?

 

Андрій Петрук: Над створенням «Яровиці» працюєпрофесійна команда спеціалістів.Основне правило для нас: «Один за всіх –і всі за одного». Головним критерієм, який дозволяє працювати в нашій команді, є професіоналізм та любов до справи, яку спільно робимо. Всі, від архітекторів і до робітників, – працюють як один живий організм для досягнення результату.

 

PeopleUA: Андрію Володимировичу, а над чим працювали до «Яровиці»?

 

Андрій Петрук: Наша компанія займалася будівництвом різних об’єктів нерухомості, за плечима чималий досвід, адже за мого керівництва було зведено логістичний центр, супермаркети, ТЦ «Прем’єр» у м. Рівне.

 

PeopleUA: Ви часто проводите акції середпокупців? Яка з Ваших акцій користувалася найбільшою популярністю та яка акція є діючою у 2017 році?

 

Андрій Петрук: Всі наші акції користуються великою популярністю, найчастіше –по знижках та подорожам в подарунок. 1 Лютого 2017 року було розіграно головний приз на двох – подорож у Париж на 7 днів, де приз виграла людина, яка живе неподалік Парижу. Покупець відмовився від путівки на користь іншого учасника. Путівку було розіграно знову за допомогою програми Рандом. Переможцями стали покупці, які жодного разу не вигравали! «Ви нас розігруєте! Ми ніколи не отримували призів із акцій» –вигукували нові переможці, почувши інформацію про свій виграш.Приємно дарувати людям щастя! Зараз проводиться конкурс дитячого малюнку, де серед призів є велосипед, iPad, набір для малювання. Також актуальною є весняна акція до 8 березня – 8 квадратних метрів в подарунок щотижня.

 

PeopleUA: Розкажіть, хто вони майбутні жителі ЖК «Яровиця»? На кого орієнтованийцей проект?

 

Андрій Петрук: ЖК «Яровиця» створений для тих, хто дорожить комфортом, безпекою і прагне до високого рівня життя за розумну ціну. Ми об'єднали людей різного достатку та соціального статусу. В більшості– це  волиняни, багато з яких жили та працювали за кордоном, повертаються на Батьківщину та вирішили придбати житло у Луцьку.

 

PeopleUA: У кожної компанії є основні принципи, відповідно до яких вона працює і які визначають її подальший успішний розвиток. Розкажіть про Вашу позицію на будівельному ринку.

 

Андрій Петрук: Відповідальність, порядність, точність– це ті принципи, що дозволяють нам будувати якісні об’єкти нерухомості.

 

PeopleUA: Вже зведена перша будівля «Яровиці», нині будується «Яровиця в стилі Cube». Розкажітьдетальніше про архітектурне рішення проекту житлового комплексу, адже перший зданий в експлуатацію будинок  вважають окрасою нашого міста.

 

Андрій Петрук: Проект житлового комплексу розробляв заслужений архітектор України Андрош Бідзіля у співпраці з командою ЖК «Яровиця». Було прагнення створити ексклюзивний житловий комплекс, який би став сучасним обличчям Луцька. Створюючи житловий комплекс «Яровиця», ми продумали все до найдрібніших деталей іврахували всінюанси, які хвилюють покупців, передбачили вимоги найвибагливіших клієнтів до майбутнього житла. За основу вибрали класику та функціональність. Стиль Cube вдало вписується в загальний архітектурний стиль, поєднуючи в собі комфорт та інновації. При оздобленні використали облицювальну цеглу та алюмінієве вітражне засклення.

 

PeopleUA: Цьогоріч Ваша компанія «Єврохолдінг» з проектом ЖК «Яровиця» здобула перемогу в номінації «Житловий комплекс року» в рамках Премії «Люди року-2016. Волинь». Яке значеннямає для Вас цянагорода?

 

Андрій Петрук: Ця нагорода – це підтвердження того, що люди обирають наше житло, вона спонукає нас до подальшого розвитку.

 

PeopleUA: Місто активно розбудовується. Яке Вашеставлення до конкуренції в цілому?

 

Андрій Петрук:Здорова конкуренція, я вважаю, – це завжди добре. Адже, змагаючись, ми намагаємося обійти своїх конкурентів, і завдяки цьому зростає наш професіоналізм і ми добиваємося все більш кращих результатів. Але, на мій погляд, в будь-якій боротьбі не варто перегинати палицю, а використовувати лише методи, засновані на добросовісній і якісно виконаній роботі. Як наслідок – у виграші клієнт.

 

PeopleUA: Яким ви бачите майбутнє зданого в експлуатацію проекту житлового комплексу «Яровиця»?

 

Андрій Петрук:Світлим, щасливим, життєрадісним, з дитячим сміхом. Яровиця – дім, наповнений позитивом та сонцем, що випромінює добро.

 

PeopleUA: Чому Ви вирішили займатися саме будівельною справою?

 

Андрій Петрук: Понад 8 років я працюю у сфері будівельних послуг. Основним видом діяльності нашого підприємства була здача в оренду приміщень та невелике будівництво. З часом почали успішно будувати невеликі об’єкти, а згодом робота перейшла до великих забудов.

 

PeopleUA: Вякихбудівельнихпроцесах Вам довподоби брати безпосередню участь?

 

Андрій Петрук:Не можу виділити щось одне. Для мене всі будівельні процеси важливі та цікаві (від проектування і до оздоблення) й становлять єдине ціле. Але найцікавіше – це стадія проектування, оскільки тоді ми закладаємо основи будівлі, її індивідуальність.

 

PeopleUA: Розкажіть, як Ви проводите вільний час?

 

Андрій Петрук:Вільний часпроводжу з рідними на природі.Вмію та полюбляю готувати, на світле свято Воскресіння печу паску. Перебуваючи у відпустці,важко уявити, що тиждень-два мене ніхто не буде турбувати, адже важко призупинятися, звикнувши до шаленого темпу життя.

 

PeopleUA: Ваші рідні підтримують у Вас у Вашій нелегкій праці чи трішки ревнують до занятості на роботі? 

 

Андрій Петрук:Один музикант сказав: «Скоро рідні будуть купувати квитки, щоб мене побачити». Життя складається з напівтонів, нема абсолютно білого чи чорного. По-різному буває…

 

PeopleUA: У чому Ваш секрет успіху?

 

Андрій Петрук:Людям віримо.

 

PeopleUA: А коли зневірюєтесь?

 

Андрій Петрук:Колись давно, років двадцятьназад зрозумів, що погані люди для того, щоб зрозуміти, наскільки більше хороших людей у житті. 

 

PeopleUA: Над якими ще проектами працюєте на даний момент?

 

Андрій Петрук:Маємо намір у найближчому майбутньому розпочати будівництво будинкув центрі міста Володимир-Волинському. Навпроти парку, де жителі цього житлового комплексу зможуть гуляти і щодня насолоджуватися гарним виглядом з вікна. Поряд є школа та садочок. Кращого місця не придумаєш.

 

 

Центр продажу

м. Луцьк, вул. Яровиця

тел.: (050) 4020505

яровиця.com.ua

ліцензія реєстраційний номер 20143030675 від 06.09.2016р. видана ДАБІУ 14.09.2016 р.

Декларація  ВЛ ‎‎083162730696 від 29.09.16 р.

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017