ANT Sport Health Academy

У День Європи у Луцьку офіційно стартувала академія здоров’я «ANT». З нагоди відкриття цього спортивного клубу відбулися рейтингові поєдинки та яскраве шоу. На відкритті «ANT» зібралося чимало вболівальників, спортсменів та поціновувачів бойового мистецтва.

Ініціатива створити «ANT Sport Health Academy» належить Олександру Христюку, який на відкритті отримав подяку «За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок, пропагування здорового способу життя, розвиток культури та спорту у місті Луцьку» з рук першого заступника міського голови Григорія Недопада.

У чотирьох рейтингових поєдинках змагалися топові бійці України різного віку та вагових категорій. Були представники різноманітних спортивних клубів Луцька, Рівного, Львова, Києва. Суддями рейтингових боїв були: Святослав Лотоцький, Роман Демчук, Сергій Барило, а рефері – Михайло Іванишин.

У першому поєдинку змагалися спортсмени у ваговій категорії до 61 кілограма: Олександр Сайник VS Артем Зінкевич. Перемогу здобув Артем Зінкевич з міста Луцька.

Довідка

Олександр Сайник (Ужгород, клуб «Осьминог») – чемпіон Закарпаття  з тайського боксу, переможець кубку Галичини і Чемпіонату України з кікбоксингу. На його рахунку 30 боїв на аматорському ринзі, 25 перемог.

VS

Артем Зінкевич (Луцьк, академія здоров’я «ANT») – срібний призер Кубка Європи з К1, переможець міжнародних турнірів з кікбоксингу та тайського боксу, чемпіон Києва з байського боксу, призер всеукраїнських турнірів з ММА та рукопашного бою. На його рахунку 35 боїв на аматорському рингу, 30 перемог.

У другому поєдинку змагалися спортсмени у ваговій категорії до 37 кілограм, вік 11 років: Олексій Більський VS Денис Горошко. Перемогу здобув Олексій Більський.

Довідка

Олексій Більський (Київ, клуб «Сіам») призер чемпіонату України з тайського боксу і чемпіонату  Києва з тайського боксу.

VS

Денис Горошко (Луцьк, академія «ANT») чемпіон Волинської та Тернопільської областей з тайського боксу.

У третьому поєдинку змагалися спортсмени у ваговій категорії до 55 кг: Руслан Більський VS Олександр Бугаєв. Перемогу здобув Руслан Більський.

Довідка

Руслан Більський (Київ, клуб «Сіам») – триразовий чемпіон України з тайського боксу, багаторазовий чемпіон Києва з К1 і тайського боксу. На його рахунку 35 поєдинків на аматорському ринзі, 30 виграв.

VS

Олександр Бугаєв (Луцька академія «ANT») – дворазовий чемпіон України з тайського боксу, Чемпіон Європи з тайського боксу, призер Кубку Європи з кікбоксингу, переможець міжнародних та всеукраїнських турнірів з тайського боксу і кікбоксингу. На його рахунку 56 боїв на аматорському ринзі, 50 перемог.

У четвертому поєдинку змагалися спортсмени у ваговій категорії до 57 кілограмів: Андрій Мезенцев VS Іван Хащівський. Перемогу здобув Андрій Мезенцев.

Довідка

Андрій Мезенцев (Київ, клуб «Муетай Спіріт») – багаторазовий чемпіон України з тайського боксу, призер Чемпіонату Європи з тайського боксу, чемпіон Світу з тайського боксу. На його рахунку 107 боїв на аматорському ринзі, 90 перемог. Професійний рекорд: 8 боїв, 7 виграшів, 3 нокаути.

VS

Іван Хащівський (Рівне) – переможець Кубку України з тайського боксу, переможець міжнародних та всеукраїнських турнірів з тайського боксу і кікбоксингу. На його рахунку 110 боїв на аматорському ринзі, 87 перемог. Професійний рекорд: 9 боїв, 6 перемог, 3 нокаути.

Сила, мужність, швидкість, чіткість, характер, жага перемоги керувала бійцями. Кожен присутній співпереживав разом з спортсменами рейтинговий поєдинок. Глядачі активно підтримували спортсменів оплесками, адже поєдинки були дійсно ефектними. Драйвовий настрій також створювали виступи гурту «LIME» та танцювальної школи вуличного танцю «STYLEZ STUDIO». Бойовим ведучим був Андрій Зубенко, який вдало підкреслював стиль події. Подія була неймовірна, таке враження, немов потрапив у телевізійне шоу, а адреналін зашкалював. 

Тренажерна зала у спортивній академії «АНТ» поєднує в собі велику кардіозону, силову зону з різноманітними вантажоблочними тренажерами американського виробника, зону вільних ваг та місце для функціональних тренувань. Академія здоров’я «ANT» націлена популяризувати здоровий спосіб життя та намагатися створити для клієнтів найкращі напрямки тренувань.

Головна мета спортивного клубу – здорове суспільствоТут тренери відчувають кожного спортсмена та мотивують власним прикладом. Якщо ви хочете загартовувати характер, підтримати сили та здоров’я, то вам в академію «ANT». Тут будуть раді бачити кожного. Підтримуйте тіло у формі та будьте здоровими. В спортивному клубі зроблять все, щоб ваш фітнес-шлях був легким та приємним. Ви отримаєте максимум: чудовий сервіс, зручне обладнання та частинку душі кожного тренера. Тут є все для результативних тренувань та повноцінного відпочинку!


Для прихильників активного спорту клуб представив комфортний 
тренажерний зал з ультрасучасним інноваційним обладнанням. Все побудовано відповідно до європейських стандартів і норм безпеки. Академія «ANT» це зал нового формату, де спорт та релакспід одним дахом! Турбота про здоров'я і комфорт клієнтів, залучення все більшої кількості людей, які прагнуть здорового способу життя, – це найважливіша місія, яку бачить «ANT». Академія запрошує усіх бажаючих відпочивати корисно, спортивно та цікаво!

В академії здоров’я «ANT» можна відвідати заняття з тайського боксу, фітнесу, trx-зону, тренажерний зал з якісним обладнанням американського виробництва. Нова спортивна академія пропагує спорт серед молоді.

Автор: Олена Бекеша. Фото: Катерина Сива

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019