Art Jazz Cooperation 2015

Луцький джазовий клуб представляє:
VІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2015»
28-29 серпня, Луцький замок

Луцький джазовий клуб та Рівненський джаз клуб «Джем», спільно з Волинським молодіжним громадським об’єднанням «Єднання» і Благодійним фондом «Співдружність-Волинь» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку запланували провести 28-29 серпня 2015 р. VІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2015».

Луцька частина фестивалю відбудеться 28-29 серпня в Луцькому замку. Захід також буде направлений на підняття духу та плекання культурних цінностей серед лучан та гостей міста, а також спрямований на збір коштів для допомоги пораненим військовим в АТО.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів.

Спеціальний гість фестивалю – депутат Європейського парламенту, Джулі Уорд, яка проведе 28.08 в «Skybar» майстер-клас: «Вплив культури на політику ЄС», поч. на 15:00

Фестиваль триватиме 2 дні у Луцьку.

У програмі:

28,08 (п’ятниця)

 «Lutsk Jazz Friends» (Україна)

 «Tomasz Wendt Quartet» (Польща)

«Джазові історії з Олексієм Коганом» (Україна)

«Анна Чайковська і AcousticQuartet» (Україна)

23:00 – афтепаті-джемсейшн в «Skybar»

29.08 (субота)

«Резус блюз» (Україна)

Макс Таврічексий (Україна)

Театрально-джазовий перфоменс «По білому» театр «Гармидер» & гурт Дайте спокій (Україна)

«New Bone» (Польща)

джемсейшн

ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!

Партнери фестивалюСтрахова компанія «PZU Україна» та «Бучач».

За сприяння: Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради, ТОВ «Кромберг & Шуберт», Волинської обласної філармонії, КО «100Вт», лаунж клуб «Skybar», рекламна компанія «LEDStudio»; харчує – «Lutskfoodfestival».