Бізнес-проект чи мистецтво краси?

          Вміння гарно посміхатися цінувалось завжди. Саме завдяки посмішці ми виглядаємо набагато красивішими. На думку психологів, чоловіки, дивлячись на жінок, часто, звертають увагу саме на губи, оцінюючи за ними сексуальність і привабливість. Звичайно, найкраще бути задоволеною тією формою губ, яку дала природа. Але, на жаль, так буває не завжди. Одні, бажаючи змінити форму губ, приходять до пластичного хірурга, інші – візуально коректують форму, малюючи її олівцем. На щастя, на сьогоднішній день більшість проблем може вирішити контурна пластика губ. 

 

 

            Так, саме ін’єкційна корекція губ є найбільш витребуваною косметичною процедурою, яка застосовується в сучасній естетичній медицині. Ця процедура допоможе збільшити об’єм губ, більш чітко окреслити їх контур чи виправити його, додати губам чарівну припухлість і як наслідок цього – виразність. Особливо тішить те, що ефект буде помітним відразу після проведення ін’єкцій. Введення гіалуронової кислоти в губи дозволяє відновити їхню повноту і чіткий контур губ, які були втрачені з віком, зробити тонкі губи більш виразними, усунути зморшки навколо губ, вирівняти рельєф, підняти кутики рота. Найголовніше, на думку спеціалістів Центру Естетології «Skinclinic», зберігати баланс і для пацієнта, і для спеціаліста; не отримати в результаті гіперкорекцію та тримати мистецтво краси на відповідному рівні, не зводячи до рівняз вичайного бізнес-проекту.

 

     На перший погляд схема досить проста: в губи вводиться невелика кількість речовини, яка, попадаючи під шкіру, починає утримувати навколо себе молекули води, в результаті чого губки «надуваються», стають соковитими і спокусливими. Обличчя людини – це як загальна картина. Все має бути гармонійно: губи, очі, скули. Коли одна частина обличчя  надто виділяється – це вже не гармонія.

Ступінь безпеки, якість та професіоналізм – це головні аспекти правильного результату  такої  процедури. Інакше отриманий результат потішить лише Ваших недругів.

     В Центрі Естетології «Skinclinic» ми знайдемо індивідуальний підхід, вирішимо Ваші проблеми та врахуємо усі побажання, підберемо препарат, який підійде саме Вам. Ми завжди ставимо високе звання естетичної медицини на перше місце.

      Колектив Центру Естетології «Skinclinic» зробить все можливе для Вашої привабливості.

SKINCLINIC

Центр Естетології
м. Луцьк, вул. Грушевського, 1Б

skinclinic.in.ua
0986665577
0956403303

Сніжана Пахарчук, лікар, косметолог-естетист з ін’єкційних методиках

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018