Благодійна імпреза 2017

Бал – це подія, наповнена якоюсь особливою атмосферою, а коли він благодійний, то бути частиною такого дійства стає ще приємніше. Ошатні сукні дівчат, елегантні костюми хлопців – все це справляє неабияке враження та дарує можливість перенестися у ту прекрасну епоху, коли бал був невід’ємною частиною життя.

Цієї весни у місті Луцьку відбулася 8-а благодійна імпреза під назвою «Я хочу бачити життя» в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Організатором події виступив профком Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, головою якого є Вадим Курилюк.

Візит на бал був хвилюючим, квиток гостя обмінювали на сердечко, яке знаменувало причетність до доброї справи. Гарний настрій створювала благодійна атмосфера заходу. Червона доріжка, фотосесії, посмішки леді та джентльменів, а фотовиставка з світлинами діток і батьків – не могли не розчулити. Бал розпочали найкрасивіші дебютанти університету: містери та міс факультетів СНУ. Гості насолоджувалися милозвучними піснями та професійними танцями талановитих лучан. Для гостей співали квартет «Luciano», юна гордість Волині Анюта Климовець, заслужений артист естрадного мистецтва України Олександр Голощук, учасник телепроекту «Голос країни» Юрій Матвійчук, співачка Вікторія Михайлець, співачка Олена Коляда. Милували око своєю майстерністю випускники колективу бального танцю «Ритм» Валерій  Поліщук та Ангеліна Дацюк, танго виконав танцювальний колектив «Юність» (керівниками Олена та Анатолій Янчуки), також потішили гостей фокстротом у виконанні Артема Ковара та Соломії Лівак, а на завершення Dj Shmell подарував запальну дискотеку. Під час балу ошатні пані та елегантні джентльмени вчилися танцювати класичні танці, майстер-класи для них проводив танцмейстер Олександр Кашевський та його партнерка Ольга Гірчук. Шквал приємних емоцій у всіх присутніх створив виступ луцького театру вогню «Ейфорія». Святкову атмосферу вечора підтримували ведучі Роман Полтарак і Анастасія Оболончик. Смаколики та смачну каву забезпечили торгові марки Луцька, які були благодійними партнерами вечора.

Виручені кошти з бладійного балу у сумі 9506 гривень будуть передані на закупівлю медичного обладнання для діагностики діток з вадами зору у Волинську обласну дитячу лікарню. Радісною новиною на благодійному вечорі поділився з гостями шоумен Сергій Скулинець, який повідомив, що відомий пластичний хірург Ростислав Валіхновський також з приємністю долучився до благодійної акції «Серце до серця», і він готовий прооперувати дитину, яка терміново потребує допомоги.

 Організатори події висловлюють вдячність партнерам, волонтерам та всім, хто долучився до благодійної акції. «Ми робимо потрібну справу, адже лікарні прогнозують, що на Волині до 2020 року завдяки закупівлі запланованого обладнання зможемо вирішити проблеми зору дітей Волинської області» – говорить головний координатор благодійного фонду «Серце до серця» у Волинській області Наталія Савчук.

 

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 1(41), літо 2017