Борода "TO BE OR NOT TO BE"

Борода впевнено увійшла в чоловічу моду і зовсім не збирається нікуди діватися. Тому БОРОДІ БУТИ! А ось як їй бути, я повідаю нижче.

Помітила, що чоловіки в цьому питанні діляться на два типи. Одні хочуть бороду, щоб не голитися і не присвячувати цьому аспекту багато часу. Іншим хочеться поміняти свій образ, і вони ретельно ставляться до деталей та стайлінгу.

Відомий Чарльз Дарвін говорив, що борода є окрасою самців і підвищує привабливість в очах жінок і статусність в очах чоловіків. Що стосується релігій, то тут чоловіки не зійшлися в однаковій думці. Одні обов'язково голять, інші - обов'язково відрощують. А наближаючись до питання про моду, так ми взагалі в прекрасний час живемо, як бажаєш - так і виглядаєш! Це Вам не 1699 рік, коли Петром I було введено обов'язкове гоління, а з тих, хто носили щетину, брали плату.

Є певна генетична схильність до росту бороди. Тому розвію міф про усілякі диво-маски з гірчиці й кефіру, від яких має рости волосся - не витрачайте даремно час. Якщо Вам 18 +, то у Вас або є густа щетина, або ні. А вже якщо немає, але дуже хочеться, то сьогодні користується попитом послуга пересадки волосся на обличчя.

Якщо встали на шлях плекання бороди, варто звернути увагу на стан свого організму: хронічні захворювання, стреси, неправильне харчування можуть гальмувати ріст. А ось засоби для зовнішньої стимуляції росту бороди Вам зможе порекомендувати перукар.

У випадку, коли у Вас зародилося бажання мати бороду, відразу йдіть до свого перукаря, фахівець підкаже, до чого прагнути, задасть напрям форми. Це важливо, тому що неодноразово зустрічала чоловіків, які декілька місяців ростили свою бороду, немов кущ, думаючи, що так перукарю буде легше надати форму. А майстру аж ніяк не простіше створити привабливий вигляд бороди без заданої стилістичної форми.

Багато чоловіків не відрощують бороду, бо не подобається її нерівномірний сивий чи рудуватий колір. Сучасний стиліст має великі можливості й успішно практикує фарбування бороди в салоні, камуфлюючи сивину якісними продуктами, спеціально створеними для чоловіків.

У салоні «Men's Style Salon» широко представлені послуги та продукція по догляду для чоловіків.«Men'sStyleSalon» - це сучасна виключно чоловіча цирульня FASHION MEN.

«Ми будемо раді робити все для того, щоб ваш імідж був довершеним, краса - вишуканою, а стиль - неповторним.»

м. Луцьк

просп. Волі, 27

095 93 1111 9

097 97 1111 9