Бородатий - значить успішний?

Борода додає + 20% до харизми свого власника - виявилось у ході нещодавніх досліджень. Чоловіки навіть з кількаденною щетиною видаються слабкій статі більш рішучими і мужніми, тож не дивно, що кількість «бородачів» на вулицях збільшується. Звичайно, неголеність повинна бути доглянутою, інакше ефект виявиться прямо протилежним. Однак, де ж та межа між елегантною недбалістю та далеким нащадком печерної людини? І взагалі, звідки узявся бородатий тренд? Спробуймо розібратись разом із цирюльнею FASHION MEN.

Бородатий - значить успішний?

Одні жартома кажуть: «Борода та вуса - це лінь». Лінь взяти до рук бритву, витрачатися на пінки/гелі/бальзами для гоління і т.д. Мовляв, тому Петро Перший і наказав боярам позбутися цього «аксесуара» та прийняти більш діловий вигляд. Але запитайте будь-кого, кого природа не обділила рослинністю на обличчі чи полегшує відмова від гоління догляд за собою? Навряд чи. Адже це також витрати на підстригання, пом'якшуючі засоби, гребінці. До того ж, згадайте сильних світу цього: правителів, патріархів, відомих вчених. Світ змінюється, а більшість із них незмінно посміхаються до нас із фотографій через густу бороду.

Цирюльники стверджують, що мода на бороди не зникала ніколи, просто зараз ми переживаємо черговий її пік. Найближчий аналогічний «сплеск бородатості» відбувався у 60-х роках завдяки культурі хіппі. А сучасна мода зародилася у США наприкінці 2008 року як результат Всесвітньої економічної кризи. Так, не дивуйтесь: на тлі безробіття та невизначеності бородаті чоловіки підсвідомо почали сприйматися жінками як перспективні годувальники сім’ї. Такі не бояться відрізнятися від інших та йти напролом заради цілі.

Хочеш у мери - бігом до цирюльні!

Були часи, коли чоловік з безволосим обличчям навіть мріяти не міг про поважну посаду. Він не мав права укладати угоди, брати участь у засіданнях чи просто відкрити свою справу. Проте ті, кому пощастило мати густі «хащі» на підборідді користувались усіма благами свого авторитету. Одним із таких «бонусів» було щотижневе відвідування цирюльні, де бороду розчісували, підрівнювали та підстригали. Там же можна було поспілкуватись із елітою міста та обговорити суто чоловічі справи. Ну а сам цирюльник, шанувався не менше за члена місцевої ради.

Наша цирюльня відновлює вікові традиції з невеличкими поправками у бік ХХІ століття. Ми піклуємося про вашу бороду так, як це робили покоління відомих майстрів, але крім того не забуваємо про інші складові вашого іміджу: стрижку, догляд за шкірою та нігтями.
Ви ще не у тренді? FASHION MEN проти поширених проблем бородачів

Знайшли в Інтернеті бажану форму, заховали подалі станок, а процес відрощення не тішить темпами?
Пр
oблема: борода росте нерівномірно, «острівцями».

Рішення: переглянути свій раціон – можливо у ньому не вистачає вітаміну А, вітамінів групи В (B3, B5, B6, B12) та вітаміну Е. Проконсультуватися зі спеціалістами цирульні FASHION MEN, які підберуть оптимальну для вас олію-стимулятор росту.
Проблема:
сухість, свербіж, лущення, стягнутість шкіри у зоні волосяного покриву.

Рішення:користуйтеся зволожуючими лосьйонами, а замініть мила - пінкою для вмивання з нейтральним Ph.

Проблема: по мірі відрощення волосини вростають.

Рішення: запобігти вростанню чудово допомагає звичайна пара. Потримайте обличчя декілька хвилин над в міру гарячим паром й пори розширяться та очистяться. Не буде зайвим і пілінг, який вам порадять наші спеціалісти.

м. Луцьк

просп. Волі, 27

095 93 1111 9

097 97 1111 9

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(36), весна 2016