Будівництво з поглядом у майбутнє

Житловий комплекс   «Затишний» –  це унікальна пропозиція на ринку нерухомості міста Луцька. Наш девіз: «Будівництво з поглядом у майбутнє!» І це дійсно підтверджується гармонійним Будівництво з поглядом у майбутнє   

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЗАТИШНИЙ поєднанням якості виконання будівельних робіт, зручним місцем розташування та усіх інших вимог і стандартів сучасного житла. Ми створимо цей комплекс спеціально для людей, які цінують комфорт та сімейний затишок. Покращене планування кожної квартири, зовнішні стіни будинку зведені з екологічного та довговічного матеріалу – червоної керамічної цегли, що утепляється пінопластом, індивідуальне поквартирне опалення – все це задля того, щоб майбутні мешканці в повній мірі відчули переваги нових стандартів якості сучасної квартири.

ЖК «Затишний» має чудове розташування у найкращому мікрорайоні нашого міста по вул. Іващенка,2. Саме тут знаходиться один з найбільших торгово-розважальних комплексів Західної України – ТРЦ «Порт Сity», гіпермаркет «Там-Там», а для ваших діток у 5-ти хвилинах ходьби від будинку знаходиться новий дитячий садочок «Дивосвіт», «Будинок юного техніка» із різноманітними гуртками та Маленькою школою, дитяча поліклініка, а також поряд будується нова школа. Квартира в ЖК «Затишний» стане для Вас і Вашої сімї саме тим місцем, куди завжди захочеться повертатися.

ПЕРЕВАГИ ЖК «ЗАТИШНИЙ»: досвідчений та надійний забудовник; будівництво ведеться повністю з червоної керамічної цегли;  внутрішнє оздоблення – поліпшена штукатурка стін, готова під поклейку шпалер; стяжка підлоги готова під укладання паркету чи ламінату; індивідуальне поквартирне опалення (двоконтурний німецький котел «Viallat», радіатори); електропроводка мідна із розведенням у кожне приміщення, розетками та вимикачами; сучасні безшумні ліфти « OTIS»; розташування у найкращому районі  міста Луцька.

Відділ продажу: Чорновола, 24 

 

+38( 0332 ) 786342         +38( 066) 0987418 

Опубліковано "People UA" by "НАСОЛОDА" № 3(37), літо 2016