ЧУДОДІЙНА СИЛА НУМЕРОЛОГІЇ

 

Багато хто не розуміє всю важливість чисел, як сильно вони впливають на людину. Я хочу ближче познайомити вас з нумерологією і розповісти про те, яку роль відіграє нумерологія у вашому житті. Нумерологія – езотерична система, в основі якої лежить вплив чисел на долю людини. Вона дає можливість пізнати свою дату народження, відкрити свій персональний код. І ось тут починається найцікавіше. А, власне, навіщо вам потрібні ці знання? Жили ж ви раніше без них, і, швидше за все, непогано жили.

Що дає розшифровка дати народження та імені? Знаючи всі свої сильні сторони, можна побудувати щасливі стосунки, досягти успіху, змінити вектор руху в бік гармонії і щастя. Зрозуміти призначення, побачити свій шлях, зробити правильний вибір професії. Ви зможете спіймати грошовий потік, який ховається в даті народження. Знайти стабільне джерело доходу. Прорахувати сумісність з партнером. Визначити правильний напрямок розвитку дитини, її здібності.

Визначити, якими прихованими ресурсами ви володієте, і навчитися застосовувати свої можливості. Відпрацювати родові борги. Планувати важливі події в найбільш сприятливі періоди (шлюб, покупку нерухомості, народження дитини і т.д.). ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Ви можете непросто познайомитися з собою на неймовірну глибину, але і впливати на все, що вас оточує. Відносини, сімя, робота, фінанси – будь-яка життєва сфера успішно коригується за допомогою нумерології.

Як нумеролог я отримую багато питань за датою народження. Що ж може розповісти вам ваша дата народження? Спочатку прелюдіяJ. Багато тих, хто приходить до мене на консультацію, перебувають в легкому шоці, тому що я розповідаю їм про їхнє життя, про успіхи і невдачі в певних сферах, про родові борги, які доводиться відпрацьовувати і т.д.

А ось коли справа доходить до призначення, я часто зіштовхуюся з опором. Людина все свідоме життя займається іншим, розвивається не у своєму напрямку. Так, її переслідують невдачі, у неї мало грошей, вона починає хворіти, тобто отримує знаки, які говорять про те, що не все гаразд. Але вперто продовжує йти обраним шляхом, адже вона так вирішила!

Якщо людина чує мене, приймає мою розшифровку дати народження і змінює напрямок відповідно до цієї інформації, у неї налагоджуються усі життєві сфери всюди. Це підтверджено багато разів, на досвіді. Звідси висновки: я наполегливо рекомендую кожному якнайшвидше розшифрувати свою дату народження і своє імя; число вашого народження – це величезний пласт інформації про вас, про вашу особистість, про ваші сильні і слабкі сторони, про ваше призначення; якщо у вашому житті зараз щось складається не так, постійно виникають перешкоди, задумайтеся: можливо, ви просто йдете не туди; прийміть мою інформацію як незаперечний факт; повірте, я не з голови її придумала; сядьте, подумайте, перемотайте плівку життя назад – і ви зі мною погодитесь.

Також у нумерології кожне число символізує певні якості та здібності. Числа також вказують на те, як людина поводиться з грошима. Енергія числа визначає, як людина буде заробляти гроші, регулювати фінансовий потік і розпоряджатися заощадженнями. Трактування якостей, притаманних основним числам, допоможе визначити потенціал людини в заробітку грошей. Незважаючи на те, яке у вас число долі, ви можете використовувати числа, які приносять удачу, для того, щоб поліпшити фінансову сферу життя. Використовуйте числа зі сприятливими характеристиками (1, 3, 5, 8, 9), наприклад, збираєтеся дати комусь гроші в борг (у вас просять 2500 = 2 + 5 = 7 – невдале число, суму варто змінити), і так далі.

Коли настає момент відкриття своєї компанії, дуже важливим аспектом в даному випадку є вибір назви фірми. Не тільки з маркетингової точки зору, але і з точки зору нумерології назва компанії може принести успіх вашому бізнесу, але може і негативно вплинути на його розвиток. Якщо вам спало на думку кілька назв для вашого бренду, необхідно порахувати за спеціальною таблицею число цього імені, щоб зрозуміти, чи принесе вона удачу вашому бізнесу. Багато великих корпорацій, які відомі на весь світ, вибирали назву, звернувшись до щасливих чисел нумерології. Наприклад, компанія Generl Electric, число назви – 50, 5 + 0 = 5 – одне з наймогутніших чисел в нумерології.

Згідно нумерології, числа не тільки впливають на наш характер, а й визначають події, які відбуваються з нами. Чи замислювалися ви про те, як нумерологія номера телефону впливає на ваше життя? Щоб визначити нумерологічне число вашого номера телефону, підсумуйте між собою цифри, складові його, поки не отримаєте однозначне число. Нумерологи радять не включати сюди код країни і код оператора.

І ще один важливий напрямок нумерології – мова Вищих Сил, проявлена до нас через  цифри. Наші ангели часто посилають вам повідомлення, показуючи нам послідовності чисел. Вони роблять це двома способами. По-перше, тихесенько шепочуть нам на вухо, щоб ми підняли голову вчасно і помітили час на годиннику або телефонний номер на дошці оголошень. Ангели сподіваються, що ми помітимо повторення одних і тих самих цифр. Наприклад, ви можете часто бачити набір цифр 111, і вам буде здаватися, що кожен раз, коли ви дивитеся на годинник, годинник показує 1:11 або 11:11. Ангельська нумерологія часу допоможе вам отримати підказки від Вищих Сил.

Другий метод, яким ангели показують вам послідовності чисел, що мають смислове значення, наприклад, фізично розміщуючи машину, яка рухається перед вами, і має знак зі спеціальним номером, який вони хочуть, щоб ви побачили. Ті, хто знайомий з цим феноменом, стають фахівцями з прочитування різних номерних знаків. Таким чином, ангели насправді можуть передавати вам детальні послання.

Так чи інакше, але ваші ангели обовязково попередять вас про незвичайну ситуацію. Запитайте своїх ангелів: «Що ви намагаєтеся сказати мені?» І вони з радістю дадуть вам додаткову інформацію, щоб допомогти в розшифровці значень цих номерів.

Як же читати цей тайнопис? Перш за все, ви можете скористатися прийнятими в нумерології значеннями цифр.

- 111 -
Пильнуй за своїми думками ретельно
і переконайся в тому, щотидумаєштільки про те, про щотихочешдумати, а не про те, про щотидумати не хочеш.
- 222 -
Наші не
щодавно посіяніідеїпочинаютьпроростати в реальність. Згадуйте свої бажання.

- 333 -
Ангели знаходятьсяпоблизу вас, бажаючипоказати вам, щови можете розраховувати на їхню допомогу, любов і товариськівідносини.

- 444 -
Ангели
оточують вас, запевняючи у своїйлюбові і допомозі. Не хвилюйтеся, тому щоангельськадопомогапоряд.
- 555 -
Пристебніть
своїремені. Головна життєва змінапопереду.
- 666 -
Ваші думки знаходяться не в балансі зараз, вони занадто
сфокусовані на матеріальномусвіті.
- 777 -
Ангели
аплодують вам, привітання, ви в потоці!Продовжуйте хорошу роботу і знайте, що ваше бажання здійснюється.
- 888 -
Певний етап вашого життя закінчується, і цей знак є попередженням до підготовки.
- 999 -
Завершення.
Цезакінченнявеликоїфази у вашомуособистомужитті.
- 000 -
Нагадування про те, що
виєдині з Богом, щобвивідчулиприсутністьлюбовівашогоТворця

     Дізнатися більше про значення цифр у вашому житті Вам може допомогти духовний нумеролог Вікторія Лотиш, тренер «Школи нумерології» (м. Луцьк, тренінговий центр «Ego»).

тел.: 0664307519

FB Viktoriya Lotysh

e-mail: vika.lotysh@gmail.com

 

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020