Чужих дітей не буває

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей!Прекрасне свято безтурботності, радості та щастя. День, коли у всіх виникає бажання повернутись назад у дитинство.

На превеликий жаль, не всі діти можуть відчути справжнє свято, не всі мають змогу бути оточеними батьківською турботою, любов’ю та теплом. Одне велике бажання подарувати дітям посмішки об’єднало людей ще 18 травня на першому Cвітському рауті «ShowRoom». У цей день зблагодійного аукціону «Бог у серцях» були зібрані кошти, за які організатори події змогли створити незабутнє свято у притулку для дітей напередодні Дня захисту дітей.

31 травня бажаючі добродії завітали в обласний притулок для дітей не лише з іграшками, канцелярією, одягом, засобами гігієни, фруктами, солодощами, а й з іграми, піснями та танцями.  

Відчувалася душевна атмосфера в стінах дитячого притулку, адже музичний настрій діткам дарував шоумен Сергій Скулинець. Він розпочав благочинний захід з українська народної пісні «Червона рута», слова якої підспівували діти і дорослі.

Драйву додала танцювальна студія «Diamond». Запальна музика, веселі образи танцівниць не стримали емоцій присутніх. Як діти, так і гості прийняли активну участь в танцювальному флешмобі, повторюючи оригінальні рухи під музику.

 

 

Після енергійної зарядки діти приступили до ігрового навчання. Дитяча англомовна академія успіху «Jonnnik» подарували дітям частинку англомовного середовища. Для кожного знайшлась своя забава: маленькі дітки робили Elmar elephant (кольоровий слоник, який творить добро), складали слова у грі Scrabble та майстрували АВС-корони. Старші ж бавилися в американську гру Shishkaball, складали піраміду Джангу та грали у Twins.

 

Після продуктивних навчальних ігор на дітей чекав солодкий стіл. Після якого дітки отримали урок гігієни від стоматолога Олени Сахненко, вона провела майстер-клас по чищенню зубок та подарувала кожній дитині зубні щітки та пасти.

 

По завершенню дня на діток чекали приємні подарунки: одяг, іграшки, розмальовки, кольоровий папір та фломастери, і звісно ж смачні цукерки. Слова подяки від заступника директора обласного дитячого притулку Прокопчук Нелі Аркадіївни та гучне вигукування «Дякую» від дітей - це приємна нагорода усім, хто був причетний до створення свята.

 

 

У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов'язків. Пам’ятаймо, що від виховання, уваги та любові залежить майбутнє дітей та України в цілому. І якщо ми будемо ростити їх у доброті, оточимо їх любов'ю та милосердям змалечку, вони змінять життя на краще! Адже діти – це наше майбутнє і саме в дітях ми бачимо здійснення наших мрій та надій. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими.

У День захисту дітей, 1-го червня, закликаємо усіх та кожного зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни нашої держави виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Знайте, чужих дітей не буває. Цим діткам з притулку потрібна сім’я. Потрібні опікуни, тато і мама. Ці діти – прекрасні, вони – веселі та здорові. Вони чекають на Вас. Координати дитячого будинку та телефон: м. Рожище, вул. Шевченка, 89, тел.: (03368) 22561

PS: Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції «Бог у серцях» та усім, хто придбав зірковий лот на аукціоні, а також усім, хто приділив час та відвідав притулок разом з нами: Петро Нестерук, Наталка Шибіста, Роман Романюк, Іванна Ніколаєва, Сергій та Влад Скулинці, Олена Сахненко, Ігор Кузьмінський, Світлана Лець, Євгенія Нашутинська, Юля Панасюк, СвітланаБагнюк, Анна Рекретюк, Даша Єльцова.

«Дякую усім, у кого відкрите серце для добра. Ну що ж сказати?! Головна мета Світського рауту досягнута. Ми змогли відродити добру традицію і відвідати дітей, яким потрібна турбота і опікуни. Приємно, що допомоги cьогодні було надано в 3 рази більше ніж виручено з благодійного аукціону. Зупинятися на досягнутому не будемо, як і обіцяли – незабаром відвідаємо й інші притулки. А поки наша редакція готує спецпублікацію про діток, яку буде цікаво почитати майбутніх опікунам та батькам» - говорить організатор Світського рауту, редактор журналу «PeopleUA» Олена Бекеша.

Автор та фотограф: Анастасія Оліщук, Олена Бекеша

ФОТО -  http://www.ex.ua/420049189818

Опубліковано 01.06.2016 р