Цільноскляні конструкції

Від імені колективу ТзОВ «Атлант плюс» вітаю Вас з Днем будівельника!

Це професійне свято об'єднує усіх учасників будівельного ринку - будівельників, проектувальників, архітекторів, інженерів, дизайнерів та представників інших спеціальностей. Ваша праця - це невпинна робота на благо країни, яка дарує людям радість новосілля, робить життя комфортним та щасливим. Від щирого серця бажаю Вам плідної діяльності, успішної реалізації нових проектів, професійних досягнень, невичерпної енергії та оптимізму.

Технічний директор ТзОВ «Атлант плюс»

Бортнік Ярослав Федотович.

 

     ТзОВ «Атлант плюс» засноване у 1997 році й має свої представництва у Києві, Броварах, Луцьку. Компанія займається виробництвом металопластикових та алюмінієвих конструкцій (вікна, двері, балконні рами, вентильовані фасади, офісні перегородки та інше), захисних ролет, гаражних воріт, а також корпусних меблів та меблів з натуральної деревини. ТзОВ «Атлант плюс» не зупиняється на досягнутому, постійно розвиває виробництво і відкриває нові сучасні напрямки. Декілька останніх років компанія виконує повний спектр ремонтно-будівельних робіт, маючи в своєму штаті висококваліфікованих будівельників. Нашими партнерами в будівництві є «Луцьксантехмонтаж 536», ПП «ВВС», будівельна компанія «Інвестор» та інші.

На сьогодні ТзОВ «Атлант плюс» одним з перших успішно пропонує споживачам трендовий напрямок виробництва - скляні конструкції, а саме: суцільноскляні перегородки для офісів та житлових приміщень, перила, душові кабінки, гардеробні, дашки, балкони, вітрини.

Надати перевагу даній технології і належним чином оцінити її  високу якість вже змогли такі замовники: центр краси «BOMOND», ТзОВ «П’ятидні», ТзОВ «Волинь-зерно-продукт», «Логістично дистрибуційний центр» у Ковелі та багато інших. Фото, предстравлені на сторінках, є результатами роботи ТзОВ «Атлант плюс». Все більшим попитом користуються скляні конструкції у власників приватних будівель, які надають перевагу дизайнерському рішенню щодо створення інтерєру. Вже спроектовано та встановлено суцільноскляні конструкції в багатьох містах: Луцьку, Києві, Львові, Чернівцях, Ковелі, - а також у селищі Буковель.

Цільноскляні конструкції - це

БЕЗПЕКА

В усіх виробах використовується загартоване скло, це особливий вид листового скла, яке піддається спеціальній термічній обробці, загартуванню, яка не тільки підвищує його механічну міцність, але й створює високий рівень  безпеки для людей у момент порушення цілісності його структури.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Мають здатність пропускати до 90 % світла, що збільшує час роботи при денному освітленні. В обслуговуванні вони  вимагають мінімум затрат.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Володіють властивостями, здатними обмежити небажане потрапляння  шуму в суміжне приміщення.

СУЧАСНІСТЬ

Гармонійно поєднуються з різними елементами інтер’єру. При використанні  в офісних  приміщеннях керівництво одержує можливість контролювати роботу персоналу. Простір офісів, торгових залів, житлових приміщень візуально стає більшим і комфортнішим.

ДИЗАЙН

Скляний дизайн прикрасить будь-який інтерєр, тому що  зі склом  поєднуються всі матеріали: дерево, метал, пластик, тканина та ін.

ЕСТЕТИЧНІСТЬ

У розробці дизайну використовують скло прозоре,тоноване, матоване   з піскоструйними візерунками, орнаментами. 

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Не потрібно додаткових будівельно-ремонтних робіт після встановлення.

Якщо Ви бажаєте надати своїй оселі чи комерційному приміщенню особливу, ні на що не схожу індивідуальність, достатньо звернутись в ТзОВ «Атлант плюс».

м.Луцьк, просп. Соборності,.

тел. +380 (332) 78 84 11

тел. +380 (332) 78 84 78

тел. +380 (332) 78 85 88

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016