Дієтичний салат

Прийшов час відзначати новорічні свята в колі рідних та друзів. Столи наші наповнені різноманітними стравами, але об'єднуватиме їх одна страва, яку ми любимо ще з дитинства. Її готували наші бабусі, тоді – наші мами, а тепер – і ми, тому це не лише смак дитинства, а й сімейна традиція свого роду. Напевно, всі вже здогадались про що йде мова звичайно, про салат «Шуба». Проте для тих, хто дотримується здорового харчування, рецепт шуби не зовсім відповідає правилам здорового способу життя. Тому сьогодні я хочу поділитися саме таким рецептом нашого улюбленого салату, який задовільнить найвимогливішого поціновувача здорового харчування.

Отож, нам потрібно:

ікра 50 г

оселедець 50 г (можна замінити на лосось слабосолений)

картопля 100 г (можна замінити на батат)

буряк 1 шт

морква 1 шт

яйце 1-2 шт

цибуля 1 шт

йогурт грецький 100 гр

Процес приготування:

1 запікаємо овочі (таким чином у них залишиться максимальна кількість корисних речовин, які під час варіння виварюються)

2 відварити яйця

3 коли овочі і яйця охололи чистимо їх і натираємо на велику тертку

4 викладаємо їх шарами:

картопля (або батат) мажемо йогуртом ікра оселедець (або лосось) цибуля йогурт морква яйця буряк йогурт

5 ставимо салат у холодильник на 1-2 год.

Я впевнена, що і ви, і ваші гості точно будуть у захваті! А я бажаю вам смачних та веселих свят у компанії найрідніших! З найкращими побажаннями Тетяна Ярмошук, Ваш нутриціолог-консультант з питань корекції ваги, нормалізації здоров’я за допомогою харчування, покращення мікрофлори шлунку, детоксу, допомоги у виборі продуктів (вміння читати етикетки) та правильному їх приготуванні, збалансуванні раціону та індивідуальному підборі вітамінів. Освіта: психолог (НАУ, м. Київ), дієтолог (FullFitSchool м. Київ), Фітнес Академія (м. Київ), TheBodySchool (м. Київ), PRO-Здоровье (Росія). Досвід роботи: дієтолог у спортивних клубах Києва.

Опубліковано People UA №3 (55) зима 2021-2022