Довершеність у натуральності

Кожного ранку нам, жінкам, притаманно прокидатись трохи раніше, аби встигнути привести себе до ладу. Ввечері також потрібно витратити на кілька хвилин більше, щоб акуратно, за усіма правилами, зняти макіяж із обличчя. А як добре було б прокинутись вже з макіяжем! Сьогодні це стало можливим завдяки перманентному макіяжу. 

Перманентний макіяж за технікою нанесення схожий із процедурою татуювання. Тому він має ще й інші назви: татуаж, мікродермопігментування, контурний макіяж. Все ж перманентний макіяж - процедура досить поверхнева, порівняно з тату, а тому і майже безболісна. Татуаж являє собою введення під шкіру натурального кольорового пігменту, за допомогою якого створюється потрібний колір у потрібних місцях. Для сучасного перманентного макіяжу використовуються мінералізовані пігменти, які здатні зникати повністю, не викликаючи алергічних реакцій. Для татуажу використовуються спеціальні стерильні голки, які за допомогою професійного апарату проникають у шкіру не більше, ніж на 1 мм. 

ОЧІ

Із допомогою перманентного макіяжу повік можна створити ефект густих вій. Профарбовування міжвійного контуру виглядає досить натурально та зробить ваш погляд виразнішим. Користуються популярністю і промальовки стрілок, довжина і товщина яких можуть бути різними, а колір не лише чорний, а й коричневий, темно-синій, або темно-зелений. Можливе промальовування і нижньої повіки, однак, воно не підійде тим, у кого вузькі очі. Татуаж - процедура не тільки для молодих дівчат, а й для жінок після 45. У цьому віці рекомендована техніка тіней для повік, і ніхто не здогадається, що ви без макіяжу! Тінями можна відтушувати міжвійний контур ока та стрілку. Внаслідок чого око візуально збільшується, міняється його форма. Зазвичай, тіні охоплюють область рухомої повіки, однак, якщо вона маленька, або є проблеми із навислістю нерухомої повіки, більші за площею тіні зроблять свій ліфтинг-ефект, помітно підійнявши зовнішній кутик ока. Існує навіть арт-перманентний макіяж очей із застосуванням різних кольорів з метою імітації повноцінного макіяжу. Але варто подумати, чи хочете ви бути нафарбовані одинаковими відтінками щодня. Особисто я рекомендую татуаж природніми тонами, який сьогодні справді популярний. 

Татуаж має ще й коректуюче значення. За допомогою перманентного макіяжу можна камуфлювати рубці, шрами, темні кола навколо очей. Висвітлення темних кіл під очима та шкіри на рухомій повіці досягається технікою введення відтінків тілесних пігментів поверхнево та нещільно і як результат - освітлена шкіра, природньо і непомітно для оточуючих. Крім того, можна побавитись з 3-D ефектами навколо брів, висвітлюючи потрібні об’єми, як у макіяжі. Гарно виглядає світловий блік під бровою, що надає бровам більшої виразності і підйому.

БРОВИ

Татуаж брів виконуються в різних техніках. Досить природно виглядає так званий волосковий перманентний макіяж брів, у техніці якого брови промальовуються плавними лініями, що нагадують волоски, повторюючи лінію і напрямок росту природніх брів. А ось техніка затушовки більш проста, і нагадує промальовку брів олівцем. Однак, тут важливо відчувати міру, аби сам татуаж не затьмарив присутність природніх брів. Адже правильний татуаж має підкреслювати красу ваших природніх брів, а не повністю замінювати їх. Найпопулярніша сьогодні техніка тіньової, легкої затушовки брів. Вона настільки природня, що на перший погляд не помітно, що на шкірі брів присутній пігмент. Легка тіньова затушовка підходить навіть тим, кому не особливо потрібний татуаж брів. Проте, додавши трішки акценту, можна підкоректувати форму та створити повну ілюзію натуральних густих брів. 

ГУБИ

За допомогою перманентного макіяжу губ можна виправити вроджені або набуті дефекти й асиметрію, візуально збільшити об’єм, надати кольору, відновити або підкреслити природню форму губ. Контурний татуаж допоможе чіткіше виділити форму та контур губ. Однак, лише контур не завжди може виглядати природно. А контур губ із розтушовкою виглядає максимально природньо, оскільки темніша кайма поступово переходить в розтушовку, яка повність зливається із кольором губ. Такий варіант татуажу губ виглядає натурально, особливо, коли колір контуру не темніший, ніж колір розтушовки. Існує також повна затушовка губ, яка підійде тим жінкам, які хочуть змінити свій природній колір губ. Це актуально для тих, у кого вони бліді, аби оздоровити сам колір. Легка, без чіткого контуру розтушовка на губах підійде тим, хто збільшував об’єм губ, але він недостатній за рахунок кольору. Ну, і як без техніки 3D? Ефектно виглядатиме ледь помітна промальовка світлої лінії навколо контуру губ (дуже підходить при смуглій шкірі або при надмірній пігментації шкіри), або освітлити шкіру під і над губою з метою надання губам додаткового об’єму і рельєфності.

РУМ’ЯНА

Перманентний макіяж рум’ян є процедурою-новинкою, що рекомендована для жінок зі світлою шкірою, і для тих, хто не використовує тонуючі засоби. Зазвичай, клієнтки дуже бояться, що обличчя виглядатиме надто яскраво. Звичайно, при бажанні можна використати яскравіші тони, але для рум'ян характерне легке вуальне напилення природніх ніжних відтінків персикового або рожевого. Легкий ненав’язливий рум'янець лише прикрасить вас, а обличчя здаватиметься завжди свіжим і молодим. Останнім часом охочі додати до свого неповторного образу ще більше індивідуальності, хочуть нову родимку на обличчі. Колір підбирається відповідно до вашого типу шкіри, аби виглядала ця ексравагантна позначка натурально. Всього за 5- 10 хв. у вас може з’явитися нова родимка, а позитивних вражень буде на усе життя. Дивуйте, причаровуйте та будьте прекрасними, а я вам у цьому допоможу. 

Автор: майстер перманентного макіяжу Наталія Дацюк

м. Луцьк, вул. Винниченка, 26а, тел.: (093) 8302482, (095) 8971222, www.tatuag.lutsk.ua

Опубліковано "Лише Насолода" №2 (30) жовтень-листопад 2014