Ефектний погляд

1. "Натуральний" ефект створюється завдяки класичному нарощуванню вій. Їх довжина залежить від типу і стану натуральних вій, всі вони - однієї довжини, приблизно 8-12 мм. Для досягнення ефекту природності, під час нарощування потрібно використовувати волокна однієї довжини від зовнішнього кута ока до внутрішнього. Це змінить куточки очей, зробить погляд більш привабливим.

2. "Ляльковий" ефект створюється за допомогою нарощування довгих вій від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Погляд принцеси ідеально підходить для різних заходів. Як у казці, ваш погляд стане чарівним, особливо - після нарощування довгих вій.

3. "Лисячий" ефект виходить при поєднанні волокон декількох довжин. Довгі краще нарощувати на зовнішній кут, поступово зменшуючи довжину, наближаючись до внутрішнього куточка. В якості матеріалу беруть три види вій різної довжини: короткі, середні та довгі. Подовженими виходять зовнішні кутики очей. Це, у свою чергу, робить погляд звабливим.

4. Ефект "білки" передбачає незначне подовження вій на зовнішніх куточках очей. При нарощуванні використовують вії різної довжини. Довгі приклеюють на зовнішніх куточках ока, а вільний простір заповнюють короткими. Також необхідно відступити 5 мм від краю очей.

5. Ефект "променистого погляду" - вії, немов «промінчики». Нарощуємо їх, чергуючи довгі з короткими.

6. У ефекті «міленіум» створюють вії різної довжини і різних кольорів та відтінків. Краще нарощувати їх за японською технологією, щоб отримати відмінний результат та, звісно ж, неповторний погляд.

Нарощені вії обов'язково підкручують, щоб створити голлівудський погляд. Аби отримати ефектні вії, за побажанням клієнта, практикують нарощування верхніх та нижніх вій. Для цього використовують спеціальний клей, який не подразнює слизову ока. Вії та професійні клеї для нарощування можна знайти у спеціалізованого майстра. Особисто у моїй косметичці для вас знайдуться вії для досягнення усіх ефектів. Звертайтеся, завжди рада Вам допомогти. Ваш майстер - Альона Кузьмін.  

м. Луцьк, просп. Молоді, 8

тел.: (095) 9193 835

https://vk.com/id319561302

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(35), зима 2016