фото-проект «Краса без меж»

Творча група «Виключно звичайні» презентують новий соціальний фото-проект «Краса без меж».

З 25 по 27 червня творча група "Виключно звичайні" презентує новий соціальний фотопроект "Краса без меж"в Луцьку.

Запрошуємо Вас відвідати відкриття виставки соціального фото-проекту «Краса без меж», який відбудеться 25 червня в «Арт-галереї» ЦУМ (пр. Волі, 1, м. Луцьк), початок о 16:00.

Мета проекту – показати, що краса і чарівність українських жінок з віком не зникає. Вона змінюється, збагачується досвідом і мудрістю, які лише підкреслюють жіночну суть українок.

Три киянки – фотограф, дизайнер одягу та візажист – продовжують ламати загально прийняті "глянцеві" еталони, демонструючи, що жінки, які є справжнім втіленням краси, кожен день знаходяться поруч з нами. Автори відібрали жінок, старших за 45 років, та показали, як вони змінюються просто тоді, коли згадують, що вони у першу чергу – жінки, а вже потім мами, бабусі, професіонали своєї справи та основна підтримка родини.

Спеціальний подарунок від авторів проекту героїням – знайомство з їхнім кумиром (українськими відомими людьми) – показав, що захоплюються українки особистостями, яких не можна назвати пересічними.

В програмі офіційного відкриття на Вас чекає: майстер-клас перевтілення від партнерів проекту StudioLukashykmakeup & brows, VIP Студія Краси та Бутіку спідниць та аксесуарів "Rbeauty", показ одягу від дизайнера Mano та хенд мейд бренд від Mariana Kushnir, урок дефіле від GraceModelHouseта урок експрес-макіяжу від Галереї косметики «Parfum». Пригощають Дім випічки "GLACAGE" та Ресторан "Ліон".

Ведуча вечора: Світлана Рижук – телеведуча та громадський діяч.

Форма одягу: невимушений коктейльний стиль.