Галина Бондарук

ЧОЛОВІЧИЙ БІЗНЕС ПО-ЖІНОЧОМУ

Бізнесмени в захваті від її ерудиції, краси та працьовитості… Колеги називають її залізною леді. В ній поєдналися жіночність та непохитність, тендітність та мужність, ніжність та впевненість… Чоловічий бізнес не кожній жінці під силу, але ця персона навчилася залишатися прекрасною леді і водночас бути бізнесвумен на рівні з чоловіками. Директор ТзОВ «Західaгротранс» Бондарук Галина Олександрівна живе з девізом «Завжди тільки вперед»

Довідка

Дитяча мрія: стати лікарем

фах: фінанси та банківська справа

улюблена країна: Об’єднані Арабські Емірати

авто: Infiniti

квіти: гладіолуси

парфуми: Chanel

косметика: Lancome

страва: грецький салат

напій: сік-фреш

співак: син Володя

фільм: «Полювання на ізюбра»

хобі: танці та мандрівки

знак зодіаку: Лев

 

ПЕРСОНА

Лише Насолода: Особлива жінка, яка ВОНА?

Галина Бондарук: Жінка, яка реалізувала себе як успішна особистість, але при цьому залишилася жінкою.

 ЛН: Жіноче щастя – це …

ГБ: Щастя не ділиться… На мою думку, жіноче щастя – це тоді, коли тебе люблять як жінку, як маму і як дружину. Бути по-жіночому щасливою – це коли зранку хочеш йти на роботу, а ввечері – повертатися додому.

ЛН: Весна – час змін, піднесення, краси. Як діловій леді  Галині Бондарук вдається прекрасно виглядати за будь-яких умов?

ГБ: Робота-відпочинок-здоров’я-краса – я навчилася жити в цій гармонії.

ЛН: Річ у Вашому гардеробі, яку Ви рідко дозволяєте собі вдягнути через діловий етикет, але так бажаєте носити частіше?

ГБ: Інколи так хочеться одягнути спортивний одяг або щось креативне.

ЛН: Пані Галино, що Вам піднімає настрій?

ГБ: В мене з’являються крила, коли лине пісня з вуст мого сина. Його голос чистий, немов кришталь. В такі хвилини моє серце наповнюється радістю.

ЛН: Найбожевільніший вчинок у Вашому житті?

ГБ: Погодитися бути на обкладинці журналу (посміхається – авт.).

ЛН: Як у будь-якої людини, що багато працює, у Вас, напевно, є свій спосіб швидкого релаксу?

ГБ: Спокій, тиша і дорога – ліки від втоми… Відпочиваю тоді, коли за кермом авто…

ЛН: Галино Олександрівно, які якості цінуєте в чоловіках?

ГБ: Мужність, чесність і порядність.

ЛН: «Жінці потрібен той чоловік, якому потрібна вона» Ви погоджуєтесь із цим висловом?

ГБ: Людина сама будує своє щастя. Ми робимо свій вибір, навіть інколи не задумавшись, чи потрібні ми тій людині, яку обираємо… Ми просто кохаємо)

ЛН: Для жінки важливо реалізуватися у материнстві. Ви – мама талановитого юнака, який, не дивлячись на вік, зробив великий внесок у культурний розвиток України. Про Володимира…

ГБ: Син для мене – все! Власне, я прокидаюсь зранку і розумію, що мені є заради кого жити. Людина, яка посадила дерево, побудувала будинок, народила дитину, не марно живе на цій землі…

ЛН: Як потрібно виховувати дитину, аби вона розвивала творчі здібності?

ГБ: Я завжди навчала Володю, що потрібно вкладати сили та час, аби досягти своєї мети. З раннього дитинства віддавала його у різні гуртки, щоб син постійно чогось навчався, аби знайшов улюблене заняття. Нині ж він працює над собою в музичному напрямку і росте професійно. Музичні задатки в нього від тата. Викладачі стверджують, що у нього унікальний голос, чудовий слух та відчуття ритму, навіть  називають Володю «Сонячним хлопчиком». Щодо освіти, то Володя успішно навчається у школі. Хоч у нього напружений графік, проте він впевнений у собі; і я знаю, що, коли він подорослішає, зрозуміє мене і буде вдячний. Я дуже пишаюсь своїм сином.

ЛН: Пані Галино, якби у Вас з’явилася можливість повернути час, що Ви змінили б у своєму житті?

ГБ: Є такі ситуації, які ми не в змозі змінити, наприклад, своїй дитині батька я вже ніколи не поверну… В житті потрібно йти тільки вперед.

КАР’ЄРА

ЛН: Про те, що робить Вас сильнішою і допомагає реалізовуватися як бізнес-леді… Галино Олександрівно, розкажіть про роботу.

ГБ: ТзОВ «Західагротранс» засновано 2007 року. Діяльність спрямована на експорт сільськогосподарської продукції. Компанія за невеликий термін досягла неабияких успіхів, за що я вдячна своїй команді. Колектив у нас невеликий, а стосунки побудовані за правилом: не потрібно бути меншим і не потрібно бути більшим, потрібно просто бути на своєму місці. Тому кожен вправно виконує свої обов’язки. Бізнес складається з досягнень та падінь, як і у всіх. В нашій країні він не може бути стабільним. Гадаю, самодостатні бізнесмени мене зрозуміють.

ЛН: Бувають випадки, коли доводиться брати ініціативу в свої руки?

ГБ: Якщо ти – керівник, вже відповідаєш за своїх працівників...  А щодо запитання про те, чи доводилося брати все під свій контроль та вирішувати питання самостійно, – навіщо ж тоді керівник?!

ЛН: Ваша робота пов’язана із зовнішньоекономічною діяльністю. З якими країнами легко співпрацювати?

ГБ: Немає значення, яка країна. Головне, щоб було дотримано умов співпраці.

ЛН: Громадяни якої країни вразили своєю гостинністю?

ГБ: Тайланд – це «країна посмішок». Громадяни цієї країни дуже щирі й уклінно вітають іноземців.

ЛН: Про досягнення ТзОВ «Західагротранс»…

ГБ: Наше підприємство з 300 тисяч підприємств посіло XIII місце по сплаті чистого прибутку, за що нагороджене Національним сертифікатом та золотою медаллю «Лідера галузі 2008».

За вагомий особистий внесок у розвиток економіки України, професійне управління підприємством-лідером галузі маю грамоту та орден  II ступеня «Професіонал галузі».

За заслуги і відродження духовності в Україні та утвердження Української православної церкви мене було нагороджено «Орденом  Святої Великомучениці Варвари» Патріархом Філаретом.

2009 року в Дубаї на Саміті лідерів економіки України ТзОВ «Західагротранс» нагороджено орденом «Зірка економіки України».

А у квітні цього року наше підприємство буде брати участь в Саміті лідерів економіки України, який проходитиме в Пекіні.

ЛН: Ваш бізнес – фактично чоловічий. Як такій тендітній жінці вдається завойовувати повагу в ділових партнерів?

ГБ: Бізнесмени кажуть: «Взагалі це важкий і серйозний бізнес, жінка в ньому – це вже неабияке досягнення». Щоправда бувають випадки, коли чоловік користується тим, що він чоловік, мовляв «Мовчати, жінко!»

ЛН: Побажання читачам журналу «Лише Насолода»

ГБ: Зичу всім насолоди від життя, побільше оптимізму, достатку, затишку та злагоди. Кохати та бути коханими, бо, де живе любов у сім’ї, там діти зростають щасливими.

Спілкувалася: Сніжана Романюк

 

опубліковано "Лише Насолода" № 1(6) березень-квітень 2009 р