Golden Party

27 років створення ювелірних шедеврів, 27 років талановитої майстерності, 27 років невгамовної творчості та сумлінної праці. 27 років виповнилось на початку літа ювелірному магазину-майстерні «ВАШ Ювелір». За час своєї роботи цей ювелірний бренд створив репутацію надійного виробника дорогоцінних прикрас. А про керівника компанії постійні клієнти навіть розповідають легенду: «Прикраса, виготовлена особисто Віктором Андрійовичем, приносить удачу».

Шеремету Віктора Андрійовича Поважають та знають як людину із золотими руками. «ВАШ Ювелір» - це ексклюзивний магазин-майстерня, де можна замовити виготовлення індивідуального ювелірного виробу.На свій день народження «ВАШ Ювелір» презентував проморолик «Історія однієї каблучки», де відомий ювелір показав послідовність процесів роботи над каблучкою із білого золота вагою 3,86 г, 585 проби з чорним діамантом 1,25 ct та 0,45ct білих діамантів.

 

Душу ювеліра відкрили слова, які Віктор Шеремета промовляє у відеоролику: «Маю сили та натхнення творити щодня. Краще це вдається, коли в сім’ї та в державі все добре. Я люблю спілкування, не просто зрозуміти що людина думає. Треба вловити кожну деталь, намалювати ескіз до її смаку та уяви. Від енергетики людини залежить весь процес виготовлення виробу. Починав сам з маленької, орендованої кімнати, розширявся. Так і створив власний світ благородних металів та коштовного каміння. Щоб працювати варто полюбити свою справу. Процес лиття – найважчий. Три дні в майстерні панує тиша. Технологія та сумлінна праця – запорука якісного виробу. Я Ювелір не монументальщик, не робив великих речей. Інколи в один маленький виріб вкладаєш багато часу та енергії, зробивши щось величне. Важливо щоб поряд була кохана людина, яка дає енергію для творіння. Розмежовувати роботу та життя немає сенсу. Робота – це і є життя. Я живу улюбленою справою. Мене можна знайти в майстерні 24 години на добу. По виробу як і по мові, можна зрозуміти звідки людина. Я цінуюстабільність, консервативність та вдячність клієнтів. Понад 27 років працюю та творю у власній майстерні-магазині «ВАШ Ювелір». Мене звати Віктор Шеремета – я "ВАШ Ювелір.»
«Історія однієї каблучки» - це не просто проморолик, це міні-фільм про делікатну роботу ювеліра. Після завершення трансляції відео гостям була презентована каблучка, над виготовленням якої Віктор Шеремета працював протягом відеозйомки

«У відеороботі хотілося показати, що над одним виробом працює ціла майстерня. Наш колектив прагне, щоб каблучка була найдорожчою річчю для її володаря. Історія однієї каблучки навчає прикрашати життя, показує створення найдорожчої речі. ''Каблучка - ювелірний виріб, який людина повинна любити та нести по життю», – говорить ювелір Віктор Шеремета.
Golden Party – так найменували вечір, на який завітали рідні, друзі та ділові партнери Віктора Шеремети. День народження було не просте, а справді золоте. У свій двадцять сьомий день народження «ВАШ ювелір» не лише приймав вітання та подарунки, а й щедро зробив 27 подарунків гостям події, головним із яких був діамант в 0.03 карати.

Стильна ведуча вечірки та обличчя рекламної компанії Наталка Войтович розважала гостей конкурсами, піснями та розігрувала у вікторині golden подарунки.
Святкову атмосферу створювали золоті хіти у виконанні музичного гурту «Резус Блюз», золотий дрес-код та золоті прикраси, золоті кульки та конфеті, золоті декорації та торт із золотом. Гості насолоджувалися золотими стравами та винами золотистого кольору від «WineTime». Пікантною родзинкою шоу-програми був танець у стилі золотого бурлеску від шоу-балету «Cristals».

 

У рідному місті і далеко за межами Волиніпоціновувачі творчої ювелірної роботи знають талант Віктора Шеремети. Віктор Шеремета - це людина, яка ввійшла в історію. Людина з великої літери, переможець у номінації «Людина року – 2015. Волинь»  у рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття». Він має неперевершений потяг до прекрасного та створює прекрасні речі – і в цьому ми ще раз.

 

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016