GRADUS

Вечір, кінець продуктивного робочого дня, дім, аромат смачної вечері і вишуканого червоного напівсухого. Чому б не влаштувати собі свято посеред тижня? Але до питання вибору алкоголю варто підійти серйозно, тому що «непопадання» у ціль = зіпсований не тільки вечір, а ще й наступний день. Що ж робити, коли не знаєш, який напій є якісним і не вмієш його обирати за всіма правилами? Відповідь на питання – дуже проста, адже є ті професіонали, які радо допоможуть. І абсолютно не важливо, де вони знаходяться, бо за якісним товаром та професійним обслуговуванням можна хоч на край світу. Новий алкомаркет «GRADUS», що знаходиться за адресою вул.Володимирська, 55 (поруч із кондитерською фабрикою), вже став серйозним конкурентом для подібних луцьких маркетів. На полицях алкомаркету представлені алкогольні напої високої якості: вино, шампанське, коньяк, віскі, горілка, текіла відомих світових виробників (Україна, Італія, Грузія, Франція, Іспанія, Шотландія та інші)

Вас зустріне приємна дівчина – сомельє, яка професійно виконує свою роботу і допоможе Вам зробити правильний вибір. Тут ви точно підберете щось для себе, тому що представлений на полицях асортимент товару є доволі широким, а цінова політика –  на будь-який гаманець. Окрім цього в алкомаркеті «GRADUS» діють картки знижок для постійних клієнтів.

Вже за короткий термін існування було проведено ряд розіграшів та акцій, найулюбленішою з яких стала акція «2+1» (купуючи дві пляшки – гарантовано отримуєте третю у подарунок). Більше того, власники обіцяють, що будуть тішити своїх клієнтів такими розіграшами постійно. Тому активно слідкуйте за сторінками «GRADUS» у соціальних мережах Instagram та Facebook (Алкомаркет «Gradus»).

У планах також проведення дегустацій, де ви зможете покуштувати елітні алкогольні напої.

Якщо ви не можете відвідати «GRADUS» самостійно, скористайтеся зручною послугою доставки, що збереже Ваш дорогоцінний час.

«GRADUS» максимально робить усе можливе, аби їхній клієнт був задоволений на всі 101%. Поки ви обираєте товар, маєте можливість ще посмакувати ароматною кавою та зарядитися позитивною енергією.

Тому, якщо хоч раз відвідаєте алкомаркет «GRADUS», у вас немає шансів не стати їхнім постійним клієнтом. Переконайтеся у цьому самі! 

Заходьте у «GRADUS» – піднімайте градус гарного настрою!

Адреса: м.Луцьк, вул. Володимирська, 55, тел.: (050) 5418211

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Опубліковано: People UA № 6(46), весна 2019