Хто допомагає схуднути у проекті «Зміни себе за 8 тижнів»?

Віталій Чирук, власник залу «Спорт Line», тренер-методист, майстер спорту по пауерліфтингу, срібний призер кубку світу по пауерліфтингу, персональний тренер по боксу.

Я, як тренер-методист, складаю учасницям індивідуально  адаптовані програми, а також здійснюю методичний супровід учасницям проекту «Зміни себе за 8 тижнів». Для кожної учасниці заводжу окремий щоденник тренувань, у якому вони записують свої результати по кожній вправі. Ці щоденники я збираю і на кожне наступне тренування роблю поступове збільшення навантажень. Обов’язковою моєю функцією є надання консультацій по правильному і здоровому харчуванню.  Вже з першого проекту ми з Оленою співпрацюємо разом. В кожному наступному проекті ми вносимо якісь зміни, адже перед нами стоять все нові й нові завдання. Найбільше мені подобається бачити, як дівчата змінюються не тільки фізично, але і те як змінюється їхнє відношення до себе. Ще мені подобається те, що всі учасниці обов’язково отримують позитивний результат від наших тренувань. У мене великий досвід роботи у цьому напрямку. Є завдання і поставлені цілі, яких ми успішно досягаємо. 

Олена Чирук, керівник проекту «Зміни себе за 8 тижнів»,тренер з аеробіки, персональний тренер.

Моя місія – «вирвати» дівчат з рутини. Зробити так, щоб перебування на проекті було не тільки корисним, але й цікавим. Це забезпечить зустрічі з спеціалістами із різних галузей, які можуть бути цікаві жінкам. Проект розпочала у липні 2015 року, і зараз триває вже восьмий сезон. Найбільше подобається бачити позитивні емоції дівчат, коли вони спостерігають за своїми змінами під час щотижневих замірів та зважувань. Дехто зізнається, що таке не може бути. Для мене найбільшою складністю є вирішення питань організації різних зустрічей та майстер-класів. Мені потрібно складати максимально-зручний графік цих заходів, адже переважна більшість дівчат мають сім’ї та працюють.В рамках проекту кожна учасниця отримує  спеціально-підібрані тренування для зниження ваги, підтримку та консультацію тренера, раціональне харчування, контроль результатів, різноманітні щотижневі заході: зустріч з арт-терапевтом, майстер-класи, подорожі. А також переможниця проекту отримає головний приз від туристичної агенції «Join TOUR»

Ольга Созонік, психолог та коуч

У проекті «Зміни себе за 8 тижнів» разом з учасницями займаємось танцювально-руховою терапією, пісочною терапією, що допомагає учасницям проекту прислухатись до своїх внутрішніх бажань та потреб. Спостерігаю за тим, що українська жінка вихована культурою так, що вона віддає себе повністю, дбаючи про чоловіка, дітей, оточуючих. Цей проект, який курує Олена Чирук – це, в першу чергу,  можливість для жінки подбати про себе, присвятити час собі і наповнитися радістю. А радість та інші приємні емоції - це паливо для життя. Якщо вони у нас є, то ми не шукаємо їх у їжі.У проекті через арт-терапію я створюю атмосферу, в якій учасниці відкриваються і дозволяють собі отримувати радість, проявляти слабкість, просити допомоги і підтримки. Врешті-решт повертають собі ніжність і м’якість, яку з певних причин, переконань, досвіду втратили за виконанням рутинних обов’язків.Для когось арт-терапія повертає відчуття легкості й спокою, когось спонукає ділитися обов’язками. Мені приємно бачити зміни і новий зміст у житті учасниць проекту. Радію, що маю можливість долучитися і подарувати їм натхнення. Дуже пишаюсь, що Олена гуртує жінок, які можуть і виговоритися, і отримати підтримку, і спробувати нову поведінку. Гуртом це легко, а переважна більшість розуміє, що прийшли у проект за зниженням ваги, а отримали значно більше!

Ольга Грицюк, засновник мистецької студії «Оле-арт». За фахом - художник-педагог. Керівник програми «Діти-квіти», «Арт-релакс» для дорослих, та «Арт-терапія» для особливих людей. 

Працюючи з дорослими, маємо за мету через творчість пізнати себе, тому що засобом мистецтва можливо віднайти глибинні проблеми, зрозуміти причину певних «зажимів», вивільнити потенціал та зняти напругу. Якщо учасниці проекту «Зміни себе за 8 тижнів» вирішили себе змінити, то починати потрібно з емоційного стану та зробити перезавантаження у думках. Є намір змінитись - знайдемо спосіб це в собі вкорінити і не відходити від поставленої мети. Адже результат настане тоді, коли системно тримати себе в тонусі... Для цього чудово підходять колективний настрій та постійне спілкування. Я у цьому проекті беру участь вперше, проте впевнена, що успіх учасниць полягає у гармонізації фізичного та емоційного стану. Наші заняття будуть поєднувати арт-терапію, акварельний живопис та медитації

Запис за телефоном: (095) 8250537

м. Луцьк, просп. Волі, 62 «Спорт Lайн»

Опубліковано в журналі "People UA" № 2(42), осінь 2017 р