Хто став переможцем «Людина року України-2018»?

Навесні 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2018» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми. Це звеличення Людини і людяності, гуманістичних ідеалів, звеличення тих, хто гідний найвищого суспільного визнання. А головна тема в повнійміріпроявляється в гаслі церемонії «Потенціал нових досягнень». Нові імена, нові тренди, несподівані відкриття були і залишаються притаманними кожній церемонії. Нинішня церемонія дозволяє зробити ще один важливий висновок: з плином часу «Людина року» помітно молодшає. Це стосується і атмосфери заключних свят, в яких протокольно-академічні риси гармонійно поєднуються з легкої аурою імпровізації, дружнього спілкування. І, звичайно, помітно молодшає коло людей, відзначених увагою експертів програми. Вони практично домінують в економічних номінаціях програми, і це дуже обнадійлива тенденція.

Святковий настрій дарували церемоніальномудійствувиступи відомих вітчизняних та зарубіжних виконавців: Рози Римбаєвої, Влада Ситніка, Анатолія Ярмоленка, Катерини Бужинської, Камалії, Наталії Валевської,Сюзанни Чахоян, Тамари Калінкіної, Олега Шака, Тетяни Піскарьової, Олексія Сагаловського, Поля Манондіза.

Березневий вечір в Національній опері подарував усім неймовірну гаму емоцій, відчуття причетності до зародження чогось нового і значимого, усвідомленням того, що істинним надбанням цивілізованого суспільства є Людина з її вічними цінностями і світлими мріями.

Віват, «Людино року»!

 

Володарі премії «Людина року-2018» в 17 національних номінаціях:

«Регіональний лідер року»

Максим СТЕПАНОВ Голова Одеської обласної державної адміністрації;  За переможця нагороду отримав його заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ»

Андрій БАЛОГАМіський голова м. Мукачева (Закарпатська обл.);

«Лідер об’єднаної територіальної громади року»

Руслан МАЙСТРУК Голова Тетіївської ОТГ (Київська обл.);

«Промисловець року»

Дмитро ІОРГАЧОВ  Генеральний директор ПАТ «Одескабель»;

«Підприємець року»

Максим КОЗИЦЬКИЙДиректор ТОВ «Еко-Оптіма»;

«Менеджер року»

Михайло БОРОДАВКОГенеральний директор ПрАТ «Укренергомонтаж»;

«Фінансист року»

Сергій ТІГІПКО Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК»;

«ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»

Наталія БАЗИЛЕВСЬКАГолова правління ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»;

«ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ РОКУ»

Руслана ЦАХЛО Президент компанії «Союз майстрів краси України»;

«Аграрій  року»

Сергій ТАРАСОВЗасновник та керівник агрохолдингу «І & U»;

«ЛІДЕР ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

ТОВ «Ходльмаєр Логістикс Україна». Виконавчий директор Тетяна СТРЕЛЬЦОВА;

«Житловий комплекс року»

ЖК «ПОДОЛ ГРАД» (Забудовник – ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»). Президент корпорації – Олександр ЛЯТАМБОР;

«ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

Готель «BANKHOTEL» (м.Львів). Генеральний менеджер – Тарас КУЗИК;

«Телевізійний журналіст року»

Світлана ОРЛОВСЬКА (Телеканал «Прямий»);

«Спортсмен року»

Олександр УСИКАбсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі (за версіями WBO, WBC, IBF, WBA (Super), The Ring);

«Меценат року»

Анна КОРШУНОВАПрезидент ГО «Біла Птаха»;

«Нова генерація року»

Тетяна ПЕТРАКОВАсуспільний діяч, автор 500 соціальних проектів, головний редактор всеукраїнського соціального журналу «Ukrainian People».

Володарі міжнародних і спеціальних премій програми «Людина року-2018»:

Герміне ПОППЕЛЕР – надзвичайний та повноважний посол Республіки Австрія в Україні – Міжнародна премія в галузі дипломатії.

Салем Ахмед АЛЬ-КААБІ – надзвичайний і повноважний посол ОАЕ в Україні – Міжнародна премія «За значний внесок у розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною».

Роза РИМБАЄВА – народна артистка Казахстану – Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва.

Анатолій ЯРМОЛЕНКО – народний артист Білорусі, керівник білоруського вокально-інструментального ансамблю «Сябри» – Міжнародна премія «За видатний внесок в розвиток культури та мистецтва України».

Ада РОГОВЦЕВАГерой України, народна артистка України – спеціальна премія ім. М. Вороніна «За високий стиль життя».

Олександр НИКОНЕНКОвчений, хірург і трансплантолог – спеціальна премія ім. Геннадія Книшова «За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей».

Олександр ЗЛОТНИК український композитор, народний артист України, професор, ректор Київського інституту музики імені Рейнгольда ГлієраСпеціальна премія газети «КП в Україні» «Кумир українців».

«ІНСТИТУТ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН» – спеціальна премія «За вагомий внесок у розвиток сучасної української науки». Засновник – Віталій ІЛЬЧЕНКО.

Система розумного дому «CLAP» – спеціальна премія «За розробку екологічних та енергоефективних житлових технологій». Засновник – український бізнесмен Олександр ПОЙМАНОВ.

Макс Поляков – підприємець, громадський діяч, вчений, засновник інноваційних компаній EOSDA та Fire fly Aerospace – спеціальна премія «За вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні».

Фортунато ГУАДАЛУПІ ТОП менеджер міжнародного рівня, один з найуспішніших італійських бізнесменів, який майже 25 років працює в молочній галузі України спеціальна премія «За впровадження креативних бізнес-проектів та найсучасніших технологій в Україні».

Наталія ГОРБАЛЬ – відомий адвокат, експерт в області сімейного права, письменниця – спеціальна премія «За вагомий творчий внесок у збереження і розвиток інституту сім’ї».

На червоній доріжці нам зустрілися співак Влад Ситнік, заслужена артистка України Ольга Сумська, ведучий церемонії нагородження Григорій Решетнік, солістка Національної опери України Олена Гончарук, співачка Наталка Валевська, співачка Камалія з чоловіком Захуром, співачка Катерина Бужинська, телеведуча Габріелла Массанга, подружжя дизайнерів В'ячеслав та Ірина Дюденки, композитор Олександр Злотник, голова партії «Трудова Україна» Сергій Тігіпко, сценарист та продюсер Ярослав Стень, український продюсер та композитор Олексій Сагаловський. Родом з Волині на події були присутні Ростислав Валіхновський з дружиною Катериною, Галина Федоренко, засновниця бренду «Reine Rouge» Оксана Корнилова, головний редактор журналу «People UA» та організатор Премії «Люди року. Волинь та Рівненщина» Олена Бекеша. Варто відмітити, журнал позитиву «People UA» єдиний на Волині офіційний інформаційний партнер загальнонаціональної програми «Людина року України». Редколектив щиро висловлює вдячність за запрошення оргкомітету та бажає усім процвітання.

Автор: Олена Бекеша. Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019