ІННОВАЦІЙНІ ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ ДЛЯ ШВИДКОГО ВІДНОВЛЕННЯ

НОВИНКИ від ТМ «A_Avangard Professional» вже у продажі

Які ефективні засоби по догляду за волоссям допоможуть Вам повернути здоровий вигляд вашого волосся після активного впливу сонця, солоної води, вітру та інших факторів? Над цим задумується чи не кожна жінка. Адже доглянуте, здорове і шовковисте волосся – мрія кожної людини. Про нові актуальні засоби, створені спеціально для відновлення волосся, а також зміцнення та профілактики його випадіння читайте на сторінках улюбленого журналу «People UA».

 

Відновлююча маска для волосся від ТМ «A_Avangard Professional»

Це інноваційна формула, розроблена спеціально для глибокого зволоження, живлення та відновлення клітинної структури волосся. 

Натуральний кератин, морський колаген, гіалуронова кислота та поліфеноли молодого винограду в складі маски запобігають появі сухості і посіченості кінчиків волосся та захищають його від впливу вільних радикалів і негативних зовнішніх факторів. Завдяки вмісту натуральних арганової та мигдальної олій, маска вже після першого застосування повертає волоссю природний блиск і красу та забезпечує легке і комфортне розчісування. Гіалуронова кислота сприяє глибокому зволоженню, а екстракти гранату, ламінарії та сік алое чинять активну пом’якшувальну та живильну дії.

Рекомендовано використовувати не менше 2-х разів на тиждень. Для забезпечення відновлення та зміцнення волосся бажано поєднувати використання даної маски з маскою серії HAIR LOSS PREVENTION.

Використання цього засобу в комплексі з шампунем та бальзамом-кондиціонером A_Avangard Professional гарантує вашому волоссю відновлення його структури, зволоження та активне вироблення природного еластину і колагену.

Маска для зміцнення та профілактики випадіння волосся від ТМ «A_Avangard Professional»

 

Це інноваційна формула, розроблена спеціально для активного зміцнення структури волосся, профілактики його випадіння та стимулювання росту.

Кофеїн, нікотинамід та екстракт кропиви зміцнюють волосся та запобігають його випадінню. Концентровані рослинні ДНК в поєднанні з екстрактом розмарину та бета-глюканом клітинних стінок вівса сприяють росту волосся та насичують волосяні фолікули поживними речовинами. Завдяки вмісту натуральних арганової олії, кератину та морського колагену маска вже після першого застосування повертає волоссю еластичність, блиск, красу та забезпечує легке розчісування.

Рекомендовано поєднувати використання данного засобу з відновлюючою маскою серії DAILY CARE для досягнення максимального ефекту.

Особливістю інноваційної маски для зміцнення та профілактики випадіння волосся від ТМ «A_Avangard Professional» є спосіб нанесення: рівномірне нанесення маски на ¬шкіру голови в комплексі з шампунем A_Avangard Professional для зміцнення волосся гарантує вашому волоссю відновлення його клітинної структури, зміцнення та зменшення випадіння.

 

ТМ А_АВАНГАРД 

 

https://avangard-beauty.com/

м. Луцьк, пр. Президента Михайла Грушевського, 3

099 717 70 66, 098 308 17 07

8:00 – 20:00 год., без вихідних

https://www.instagram.com/a_avangard_professional/

https://www.instagram.com/avangardprofessional2017/

https://www.facebook.com/avangardprof?__tn__=%2CdK-R-R&eid=ARBZhQm46iuMy...

 

 

Опубліковано "People UA" серпень, 2021