Ірина Дубчук

«Ми інвестуємо у якість»

Батьки прагнуть дати своїм діткам усе найкраще, чого б це не стосувалося. Іграшки, одяг, постіль – це ті речі, які супроводжують малечу з перших днів. Тому їхня якість має бути на найвищому рівні. Усі батьки про це знають і до вибору іграшкового друга підходять вкрай ретельно. Виявляється, що виготовлення іграшок має цілий ряд цікавих етапів та потребує чималих зусиль. Детальніше про дитячі товари нам вдалося поспілкуватися із співвласником та комерційним директором корпорації «Тигрес» Іриною Дубчук, адже основним видом діяльності «Тигресу» є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

 

Довідка

Персона: Дубчук Ірина Сергіївна

Посада: комерційний директор, співвласник корпорації «Тигрес»

Знак зодіаку: Риби (24 лютого)

Життєве кредо: cім'я на першому місці

Сімейний стан: заміжня, двоє дітей

У дитинстві мріяла стати: зіркою

Важлива подія в житті: народження дітей

Бізнес для неї – це поєднання довіри і професіоналізму

Влада для неї – це партнерство, що базується на довірі

Вишукане дійство: коли вся сім'я за одним столом

Історичне місце: замок Любарта

Отриманий диплом: Магістр економіки

Улюблений фільм: «П'ятдесят відтінків сірого»

Музика: Monatik

Книга: «Підвищення ефективності відділу продажу за п'ятдесят днів» А.Рязанцев

Авто: «Mercedes»

Вид спорту: фітнес

Вид відпочинку: шопінг

Страва: морепродукти

Напій: мінеральна вода

Ідеальний дім – це дім, у якому лунає дитячий сміх

Справжній смак життя – це насолода кожним днем, кожною миттю.

 

People UA: Ірино Сергіївно, двадцятьдва роки тому розпочиналася діяльність Тигресу. Порівняйте, який він «Тигрес» попередніх років та «Тигрес» сьогодні?

Ірина Дубчук: Звичайно, ми дужезмінилися за цей час, можнасказати, виросли. Коли батьки розпочали власну справу, ми були більше імпортерами, бо майже всі товари для дітей завозили з-за кордону. Сьогодні ж ми експортуємо власні іграшки. На першому місці для компанії «Тигрес» завжди є якість.

People UA: Ви очолили підприємство, перейнявши справу від батьків Галини та Сергія Падук. Якими настановами своїх батьків керуєтеся в роботі?

Ірина Дубчук: Мій батько завжди казав, що секрет успіху компанії – злагоджений колектив з високим ступенем довіри, підтримки та взаємодопомоги. Ми всі працюємо заради спільної мети. Я намагаюсязробити так, щоб усім було комфортно працювати. Бо ж недаремно кажуть: «Щаслива та людина, котра хоче вранці йти на роботу, а ввечері додому».

People UA: Які завдання стоять перед Вами як комерційним директором та співвласником потужної корпорації?

Ірина Дубчук: Я мрію, щоб наше представництво було у кожній країні світу, щоб українські іграшки були в усіх домівках, де лунає дитячий сміх. 

People UAПри виборі дитячих товарів пріоритетами є безпечність та якість речей для малечі. Які матеріали та сировину використовуєте для виробництва дитячих товарів?

Ірина Дубчук: Продукція ТМ «Тигрес» асоціюється з якістю. Таку репутацію ми здобули, виготовляючи виключно якісні товари для дітей. Для наповнення м’яконабивних іграшок використовуємо безпечне гіпоалергенне силіконізоване волокно. Сировину, що використовується для виробництва пластмасової іграшки, імпортуємо з Європи. Це поліпропілен у гранулах, призначений для контакту з продуктами харчування та високоякісні барвники. Уся сировина сертифікована. 

People UA: «Тигрес» виготовляє дитячі іграшки, текстиль, дитячий одяг. Чи плануєте збільшити асортимент виробництва?

Ірина Дубчук: Сьогодні діючий асортимент – це близько 600 позицій. Ми розвиваємось, постійно впроваджуємо новинки, намагаємося бути в тренді.

People UA: В чому особливість та переваги товарів виробництва «Тигрес»?

Ірина Дубчук: Наші іграшки максимально безпечні для дітей, вони обтічної форми, без гострих кутів. Мають унікальну конструкцію, яка витримує навантаження до 140 кг. А ще сертифіковані, тому що пройшли сувору перевірку згідно європейських стандартів і маркуються відповідним знаком CE. Плюшеві іграшки, дитячий одяг та постіль вирізняються унікальною вишивкою та аплікаціями. Наші дизайнери постійно пропонують цікаві новинки.

People UA: Яка цінова політика Ваших товарів для дітей?

Ірина Дубчук: Дуже різноманітна цінова політика. В основному – це середній та середній плюс. Наші іграшки впевнено конкурують на ринку з товарами європейських виробників.

People UA: У чому потужність корпорації «Тигрес»?

Ірина Дубчук: Ми виготовляємо близько 400 тисяч одиниць виробів у місяць. На підприємстві працює близько 600 працівників. Загальна площа офісно-виробничих приміщень становить 8460 м 2. Для виготовлення пластмасових іграшок ми використовуємо австрійське обладнання марки ENGEL. Це дороговартісне обладнання, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу. Ми інвестуємо у якість.

People UA: Відомо, що Ви не лише реалізовуєте продукцію на теренах України, а й експортуєте дитячі товари на ринки 60 країн світу. Як оцінюють за кордоном якість української продукції ТМ «Тигрес»?

Ірина Дубчук: За кордоном відзначають якість наших іграшок, оригінальний дизайн. Для європейців та американців важливе значення має упаковка.

People UA: «Тигрес» є дистриб’ютором різноманітних дитячих торгових марок. З якими іноземними брендами співпрацюєте?

Ірина Дубчук: Вже більше двадцяти років компанія «Тигрес» є офіційним дистриб'ютором польських брендів Canpol babies, LOVI, а також ТМ «Wader».

People UA: «Тигрес» пережив не один кризовий період, а нині наша країна переживає складні військові часи. Як впливає ситуація в державі на іграшковий бізнес?

Ірина Дубчук: Сьогодні в Україні нелегко. Та ми віримо у власні сили. У 2016 році ми представили свою продукцію на світових виставках: у Стамбулі, Гонконгу і Нюрбергу. Вдруге,взяли участь у виставці іграшок New York Toy Fair 2017.І це лише частина наших дій на результат. Для того, щоб будь-яка компанія, виробництво пережили кризові часи потрібна команда висококваліфікованих працівників та щоденний труд. Я можу з впевненістю сказати, що компанія Тигрес пишається своїми кадрами!

People UA: Династія Вашої родини асоціюється не лише з дитячим бізнесом, але й добрими справами.

Ірина Дубчук: Ми намагаємося допомагати усім, хто звертається. Беремо участь у різноманітних конкурсах, даруємо іграшки та запрошуємо дітей побачити, як народжуються іграшки.  

People UA: В чому Ваш секрет успіху?

Ірина Дубчук: Щоденна робота над собою – запорука успіху.

 

Компанія Тигрес

с.Липини, вул.Перемоги, 25

(0332) 77-36-00

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017