Ірина Терлецька

«Подяка задоволених власників житла, їх щасливі миті у нових оселях – це найвища нагорода»

«Нове ім’я  року» – «NK Group» – відкриває таємниці успіху та розвитку. На сторінках журналу позитиву «Лише Насолода» – VIP-інтерв'ю з рішучою, упевненою в собі, цілеспрямованою та відповідальною жінкою – Іриною Терлецькою, заступником центру показів «NK Group» у місті Луцьк. Наша розмова – про сильні та слабкі сторони, про роботу та досягнення, про мрію – подарувати усім доступне та якісне  житло.

Досьє

Персона: Терлецька Ірина Миколаївна

Посада: Заступник центру показів компанії NK Group у місті Луцьк

Знак зодіаку: Лев (19 серпня)

Життєве кредо: Йти вперед – ніколи не здаватися

Сімейний стан: заміжня

В дитинстві мріяла стати: міліціонером

Бізнес для неї – це побудова стосунків з колективом, командою.

Незабутній концерт: виступ групи «Океан Ельзи» на стадіоні у Львові 2014 року

Отримана нагорода: Премія «Люди року-2015. Волинь» у номінації «Нове ім’я року»

Музика: обожнює різну музику, що надає сил та енергію

Книга: «Біблія», яку намагається читати кожного дня. Для самоосвіти – книги Дональда Трампа та Роберта Кійосакі, а також – ОГ Мандино «Величайший в мире торговец».

Авто: Daewoo Nexia, Renault Kangoo

Вид спорту: плавання

Вид відпочинку: море, рибалка, дача, караоке

Страва: шашлик

Напій: вода

 

Лише Насолода: Як ви описали б себе одним реченням?

Ірина Терлецька: Я – з тієї категорії людей, які швидко приймають рішення, реально сприймають ситуацію, швидко опрацьовують  інформацію і не бояться братись за нові проекти.

ЛН: Коли розпочалась ваша кар’єра у «NK Group»?

ІТ: На українському ринку нерухомості ця компанія працює з 2012 року, і відтоді встигла зарекомендувати себе як надійний та чесний забудовник. Робота в ній привабила мене тим, що вона швидко розвивається та стрімко покриває ринок нашої країни. На сьогодні практично в кожній області є збудовані об’єкти чи ведеться наше будівництво. Мати стосунок до розвитку в регіонах для мене – дуже важливо. Працюю у цій компанії з другої половини цього року. На початку ж 2015-го у Луцьку вона почала зводити сучасні житлові комплекси європейського рівня: досконалий дім «Атлант» та «forRest».

Досконалий дім «Атлант» – ідеальне поєднання комфорту та розкоші. До складу житлового комплексу входять 16 секцій комфортних 12-поверхових будинків. Також пропонуємо майбутнім власникам досконалої оселі закриту територію комплексу, безпечний дитячий та спортивний майданчики, панорамні вікна, облагороджену територію двору, підземний і багаторівневий наземний паркінги.

Якщо у власній оселі Ви шукаєте справжню гармонію, то житловий комплекс «forRest» – саме для Вас. До його складу входять три секції комфортних 11-поверхових будинків, де перший (цокольний) поверх буде відведений під гаражі, решта десять – житлові. Закрита територія комплексу, безпечний дитячий майданчик, панорамні французькі вікна з виглядом на річку, облагороджена територія двору (доріжки, газони, дерева) – і це не всі переваги житлового комплексу. Його мешканці проживатимуть поблизу лісу, будинок розташований на березі річки, де буде облаштовано пляжну територію, протяжністю 100 метрів.

Компанія «NK» будує з турботою про людей. У кожному житловому комплексі встановлюють індивідуальне опалення та усі лічильники. Оздоблюють і нежитлові приміщення: плиткою та хромованими поручнями, датчиками світла тощо. У будинках встановлюють безшумні ліфти «Отіс», роботу яких не чути навіть у квартирах, що до них прилягають.

ЛН: Якими об’єктами можете пишатись?

ІТ: Кожен новий проект – виклик для нас. Ми об’єднані єдиною метою – постійна динаміка та зростання. Пишаюся житловими комплексами «Атлант» та «forRest», над проектами яких працює команда креативних і кмітливих людей, мета яких – вивести будівництво житла на якісно новий рівень. Цьогоріч компанія «NK Group» зробила вагомий внесок у розвиток Волині. Незабаром наші житлові комплекси стануть окрасою життя лучан і всього міста.

ЛН: Яку роль відіграє ситуація в країні на розвиток будівельної галузі?

ІТ: Ми живемо в непрості часи. Проте, думаю, що сьогодні в нашій країні стрімко розвивається будівельна галузь. Я часто відвідую багато міст, і мені приємно спостерігати,  коли всюди постають нові будівлі, окремі комплекси. Вважаю, що такими темпами ми точно формуємо державу європейського рівня.

ЛН: Будівництво – справа непроста. Як вам вдається «тримати марку»?

ІТ: У складний для країни економічний час, група компаній «NK Group» дала можливість волинянам отримати якісне житло класу «Еліт», практикуючи дисконтні програми. 

ЛН: Як щодо соціальної відповідальності вашої компанії?

ІТ: Вона підтримує громадські ініціативи, бере участь у благодійних акціях, надає допомогу дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених сімей, а також тим, хто втратив своїх годувальників у зоні проведення так званої АТО на сході України. Представники компанії також відвідують і надають спонсорську допомогу центру для дітей з обмеженими можливостями. Крім цього, компанія доєдналася до громадської ініціативи «Твій вибір».

ЛН: Які переваги групи компаній «NK Group» над іншими забудовниками?

ІТ: NK володіє найбільшим в Україні портфоліо проектів – наприкінці 2014 року здано в експлуатацію об’єкти, загальною площею 145 000 м2. У 2015 році здано об’єкти, загальною площею 578 000 м2. У компанії – різні бренди нерухомості: «Набережний квартал», «Рив’єра», «Фамілія» тощо.

Особливістю компанії є те, що NK має відділ додаткових послуг, який, за бажанням клієнта, може здійснити перепланування чи провести дизайнерський ремонт. Він також приймає замовлення та виконує ремонти «під ключ», надає послуги з утеплення підлоги та інші ремонтно-будівельні послуги.

ЛН: Ваша компанія здобула перемогу в номінації «Нове ім’я року» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь». Яке значення має для Вас ця нагорода?

ІТ: Однозначно, кожна нагорода – це  визнання певних досягнень, це –  наступна сходинка до успіху. Але хочу зазначити, що важливіше виправдати  відзнаку, і це – моя мета. Подяка задоволених власників житла, їх щасливі миті у нових оселях – це найвища нагорода.

ЛН: На Волині «NK Group» – нове ім’я, хоча на сьогодні компанія зводить 55 будівель у 19 областях України. Чим привабив вас наш край, чому вирішили саме тут будувати?

ІТ: Волинь – регіон, який швидко розбудовується. Тому на даний час будуємо два об’єкти на різні смаки: «Атлант» – елітний комплекс у центрі міста – та «forRest» – комплекс сімейного типу, розташований біля річки.

ЛН: У нашій області є багато авторитетних будівельних компаній. Чи не боїтеся конкуренції?

ІТ: Ні, бо вона є і повинна бути завжди. Є ринок – є конкуренція. Вона  стимулює рухатися вперед.

ЛН: А Ви – особистість амбітна? Якщо так, то ця риса допомагає Вам рухатися вперед чи навпаки?

ІТ: Амбітність – це невід’ємна риса мого характеру. Вважаю, що у житті розвиватися й рости як особистість, не будучи амбітним, нереально.

ЛН: Які обов’язки покладені на Вас як заступника центру показів компанії «NK Group» у Луцьку?

ІТ: Контроль за усієї роботою, розвиток нашої компанії,  робота з менеджерами, організаційні питання.

ЛН: Чи виникають певні труднощі у вашій роботі?

ІТ: Так, бо вони, напевно, є у кожній сфері діяльності, але на те вони й проблеми, щоб уміти з ними впоратися. Тому кожні труднощі – це новий досвід та зроблені вперед кроки.

ЛН: Які Ваші сильні та слабкі сторони?

ІТ: Сильні – це витривалість, впертість, порядність, а серед слабких – доброта, вона мені інколи заважає бути строгою.

ЛН: Що, на Вашу думку потрібно мати, щоб досягти успіху?

ІТ: Бажання. Усе – в нашій голові, бо немає нічого неможливого. Є гарна приказка: «Коня можна привести до водопою, але примусити його напитися – неможливо». Так і в житті, є бажання – буде успіх.

ЛН: Чим займаєтесь у вільний час? Чи вистачає його на сім’ю, рідних, друзів?

ІТ: Зараз у мене його майже немає, інколи просто хочеться відпочити і побути вдома з сім’єю. Але, загалом, люблю активний відпочинок.

Час завжди дорогий, тому намагаюся спланувати усе так, щоб встигнути приділити увагу всім.

ЛН: Що дає Вам силу і наснагу стільки працювати?

ІТ: У цьому сенсі – парадокс: чим більше працюю, тим більше у мене сил.

ЛН: Які завдання ваша компанія планує виконати в майбутньому?

ІТ:  Останні десятки років дуже багато громадян нашої країни їдуть на заробітки за кордон. Ці люди дуже важко працюють і не бачать своїх рідних, аби хоча б мати змогу колись придбати нове житло. Хочеться, щоб ця ситуація змінилася і багато родин були разом, мали можливість придбати доступне та якісне житло, не витрачаючи на це половину прекрасного життя.

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(35), зима 2016

Центр Продажу ЖК «Атлант» (м. Луцьк, вул. Рівненська, 25)

Центр Продажу ЖК «forRest» (вул. Володимирська (через дорогу від будинку №105)

+38(098) 660-63-03, + 38 (066) 660-63-03, +38 (095) 889-91-91

www.nkvartal.com

www.atlant-dim.com.ua