КНАУФ ГІПС КИЇВ

КНАУФ – найбільший та провідний у світі виробник будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, ізоляційних матеріалів, а також  в галузі виробництва обладнання для механізованного оштукатурювання.

Наприкінці 1997 року компанія КНАУФ здійснила повну технічну реконструкцію заводу «Строймак», яка була проведена завдяки інвестиціям, що склали понад 30 млн. німецьких марок. «Строймак Кнауф» став абсолютно новим підприємством, за технологічним оснащенням на рівні кращих підприємств Європи. В цілому на підприємстві зараз працює близько 200 працівників.

Основною продукцією КНАУФ на більш ніж 200 підприємствах Європи, Північної Америки, а також в Китаї та Ірані є гіпсокартонні плити, металеві профілі, сухі суміші, ізоляційні матеріали, перліт, устаткування для машинної обробки будівельних розчинів та ін.

У центрі уваги залишається філософія комплектних систем. Компанія КНАУФ пропонує комплектні системи для внутрішнього оздоблення приміщень, наприклад, системи «сухого» будівництва, які завдяки різноманітній комплектації відкривають нові перспективи в житловому будівництві, або наливні підлоги та штукатурки разом з прогресивною машинною технологією, що забезпечує чистоту та раціональність роботи на будівельному майданчику. Варто відзначити, що комплектні системи KНАУФ для внутрішнього оздоблення приміщень «сухим» способом визнані передовими і з успіхом використовуються будівельниками у всіх країнах світу. Їх можна придбати у спеціалізованих будівельних магазинах, де кваліфікований фахівець запропонує Вам необхідну систему КНАУФ.

Ефективність оздоблення багато залежить від кваліфікації майстра, його обізнаності в галузі застосування матеріалів, саме тому компанія КНАУФ створила навчальні центри, які мають спеціалізовані курси, де можна отримати відповідну теоретичну та практичну підготовку з будівництва та оздоблення за допомогою матеріалів КНАУФ.

Гіпс  головна речовина, з якої створюється гіпсокартон  один з найдавніших будівельних матеріалів на Землі. Завдяки здатності швидко набувати міцності  й потрібної форми та враховуючи  виключну екологічну чистоту, він став основним робочим матеріалом компанії КНАУФ. Вироби з гіпсу мають високий ступінь стійкості до вогню. А сам матеріал створює комфортне середовище проживання завдяки збереженню в уже готових виробах здатності вбирати зайву вологу з повітря і в міру зниження вологості віддавати її назад. Він ніби дихає разом з вами. Застосуванню і розвитку можливостей використання гіпсу в будівництві присвятило і присвячує своє життя не одне покоління родини КНАУФ. І можна сміливо стверджувати, що багато в чому завдяки діяльності цієї сімейної компанії гіпс займає сьогодні провідне місце серед інших будівельних матеріалів. Виробники продукції на основі гіпсу пишаються своїм внеском в охорону навколишнього середовища.

Окрім того, Європейська гіпсова промисловість є великим роботодавцем. Кількість людей, пов'язаних з виробництвом продукції з гіпсу, сягає 400 000 чоловік, які мають роботу завдяки постійному зростанню самої гіпсової галузі.

Як і перед будь-якою іншою галуззю економіки, перед гіпсовою промисловістю постають два питання: захист навколишнього середовища та повторне використання відходів. Гіпсовий камінь  це мінерал, створений природою, і дбайливе ставлення до нього КНАУФ вважає своїм обов'язком. Вже декілька десятків років компанія повертає природі та сільському господарству відновлені території, де раніше видобували гіпс. Основним завданням екологічної діяльності на підприємствах компанії КНАУФ є зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище, виконання вимог Законів і правил з охорони навколишнього середовища.

Природоохоронними заходами, виконаними в період розширення виробництва продукції КНАУФ, стали будівництво і введення в експлуатацію очисних споруд поверхневого стоку; будівництво автомийок на промислових майданчиках підприємства з водообіговою системою водопостачання і очисними спорудами; оснащення джерел виділення пилу гіпсу високопродуктивними газоочисними установками.

Для виконання вимог законодавства і органів екологічного контролю на підприємствах перебудувалася вся система обліку, зберігання і утилізації відпрацьованих люмінесцентних ламп, масел, автопокришок та акумуляторів, чорного металобрухту. Промислові відходи вивозяться і розміщуються на підприємствах з переробки відходів згідно з укладеними договорами.На підприємствах проведена державна атестація санітарних лабораторій з виконання контролю нормативів викидів в атмосферне повітря.

Екологічно чисте виробництво будівельних матеріалів – це є ще одне свідчення того, що гіпсова промисловість компанії КНАУФ бере на себе відповідальність перед суспільством. А своїм капіталом і демонстрацією ноу-хау компанія КНАУФ робить вагомий внесок в розвиток української будіндустрії.

 

ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ»

03067, м. Київ, вул. Гарматна, 8

тел.: (+38 044) 277-9900; факс: (+38 044) 277-9901

e-mail: info_ua@knauf.ua; www.knauf.ua  

(гіпсокартонні системи, сухі будівельні суміші, наливні підлоги, будівельна хімія, техніка PFT)

 

Опубліковано: People UA № 3(49), весна 2020