Кольорова гама шпалер в спальню

Сучасні ідеї шпалер настільки різноманітні, що ви точно зможете знайти той, який Вам найбільше імпонує. Крім величезної кількості відтінків, виробники пропонують також сміливі принти (карта світу, флористика і т.д.) і фактури (імітація бетону, ефект старої стіни). Забудьте про класичні варіанти в моді сміливі і нестандартні відтінки, що дозволяють отримати по-справжньому унікальний дизайн.

Сірі шпалери

Використання сірих шпалер в інтер'єрі спальні стало актуальним порівняно недавно. Це пояснюється популяризацією скандинавського стилю в інтер'єрі. Головна перевага такого забарвлення універсальність. Сірий колір поєднується з будь-якими іншими відтінками (синім, фіолетовим, жовтим, бордовим, зеленим і т.д.). Тому, вибираючи шпалери в спальню в сірих тонах, ви зможете додати кімнаті оригінальності, використавши яскраві предмети меблів або інших елементів декору.

Пильна троянда

Останні декілька років активно зросла тенденція використання пастельного рожевого кольору. Відтінок пильної троянди виглядає розкішно і елегантно із золотом, відтінками сірого, коралового і бежевого. У спальні такі забарвлення будуть доречними. Ніжно-рожеві тони допоможуть розслабитися і налаштуватися на сон.

Синій, блакитний та пастельні відтінки шпалер у спальні

Синій колір, мабуть, є класичним відтінком шпалер у спальні. Він допоможе розслабитися і налаштуватися на глибокий сон. Простора спальня з глибоким синім відтінком стін буде виглядати максимально затемненою та допомагати швидко засинати. А ось пастельні світлі відтінки будуть сприяти легкому пробудженню. І якщо темно-сині тони краще використовувати в спальні зі світлим ліжком, то ніжно-блакитні шпалери для спальні з темними меблями.

Бежеві шпалери в інтер'єрі спальні

Це ще один класичний варіант відтінку шпалер, який впишеться  у будь-який інтер'єр. Бежеві шпалери в спальню відмінно поєднуються з багатьма контрастними кольорами, до того ж і самі по собі виглядають самодостатньо. Крім того не забувайте, що теплі і світлі відтінки здатні візуально збільшити кімнату, що стане відмінним рішенням для невеликої спальні.

Золота спальня розкішна класика

Золоті шпалери в спальню це не тільки класика, але і розкіш. Тому такий відтінок підійде далеко не для кожного інтер'єру і не для кожної кімнати. Наприклад, у невеликій спальні золоте оздоблення стін буде виглядати не гармонійно. У той же час у великій кімнаті шпалери, виконані під золото, можуть стати яскравим і елегантним акцентом.

Чорно-біла спальня контраст і стриманість

Використання контрастів в інтер'єрі класичний дизайнерський прийом. З його допомогою можна додати кімнаті оригінальності, використовуючи при цьому всього два-три кольори. Класичним прикладом контрасту є поєднання чорного і білого. Використовуйте чорні шпалери в спальні зі світлими меблями (головне, пам'ятайте, що чорний колір категорично не підходить для маленьких приміщень) або ж білу обробку стін в кімнаті з меблями темних тонів.

Салон «Шпалери»

м. Луцьк, вул. Соборності, 28

бутік «Шпалери» поряд гіпермаркету «Нова лінія»

магазини: № 1591, 1572, 1250, 1267А на Завокзальному ринку

тел.: (0332)71-13-30, (099) 7550009

Автор: власниця салону «Шпалери» Лариса Консевич

Опубліковано: People UA № 6(46), весна 2019