Компанія Тигрес

15 років м’яконабивній іграшці

Іграшки займають важливе місце в житті людини. Кожен дорослий із задоволенням згадує свого улюбленого ведмедика чи ляльку, з якими не хотілося розлучатися. І хоч смаки сучасних дітлахів змінилися, та м’які іграшки будуть в моді завжди.

     15 років тому волинська компанія ПП «Тигрес» почала виготовляти м’яких друзів для малят, а сьогодні в асортименті провідного українського виробника не лише іграшки, а й одяг та постільна білизна для діток.

     Справжнім сюрпризом для малюків стала ліцензійна серія Disney від ТМ Tigres – улюблені речі для малечі – одяг, постільна білизна, подушки та підголовники, оздоблені оригінальними аплікаціями, вишивками та шовкографією із зображенням Міккі Мауса, Мінні Мауса, Віні Пуха та його друзів, Блискавки МакКвін, принцес Дісней та інших героїв. 

     Компанія використовує сучасне обладнання трафаретного друку для нанесення методом шовкографії зображення на тканину. Уся продукція ТМ Tigres виготовляється з якісних сертифікованих матеріалів, тому абсолютно безпечна для дітей з народження.

      Дизайнери компанії постійно працюють над створенням новинок, які подобаються і дітям, і дорослим: м’які іграшки ТМ Tigres багаторазові золоті призери щорічного національного конкурсу «Краща іграшка».

     Подивитися, як народжуються м’які друзі малюків та дізнатися історію успіху бренду, що нині відомий далеко за межами України, можуть усі бажаючі, адже компанія «Тигрес» гостинно запрошує всіх на екскурсію.

Компанія «Тигрес»

 

с.Липини, вул.Перемоги, 25

(0332) 77-36-00

http://tigres.ua

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р