Конкурс краси хотіли підірвати

Чарівні усмішки, вишукані сукні, хвилювання та надії. Така атмосфера панувала 7 травня у Львівській опері під час проведення конкурсу «Міс Львів 2014». 14 красунь змагалися між собою за звання найкрасивішої та можливість представляти Львів на Всеукраїнському конкурсі краси «Міс Україна 2014».

Тематикою цьогорічного гранд-шоу були «великі перегони краси». Тому на глядачів та учасниць чекала своєрідна подорож країнами світу. На конкурс у купальниках дівчата виходили у гавайському стилі, у вечірніх сукнях впізнавалась Індія. А от до Парижа допоміг перенестись шоу-балет «Мадрін».

на фото: учасниці конкурсу краси

 на фото: ведучі свята Фозі та Еріка

 Руслана з Львівським хором не лише додали атмосфері драйву, а й стали родзинкою вечора. На прохання співачки, на сцену винесли синьо-жовтий прапор. І увесь зал, на чолі з переможницею «Євробачення – 2005», стоячи, заспівав гімн України. Це був якраз той випадок, про який говорять «емоцій не передати словами».

на фото: співачка Руслана з львівським хором

Шокувало розповсюдження інформації про замінування Львівської опери. Дзвінок із таким повідомленням надійшов близько 20.00 год., коли захід тільки розпочинався. Міліція та пожежники прибули за кілька хвилин. Дійства вирішили не переривати, адже повідомлення виявилось неправдивим. Гості феєричного свята спокійно змогли насолодитися чудовим вечором.

на фото: організатор конкурсу краси Валерія Никифорець

на фото: переможниця Андріана Хасаншін

 

Переможницею гранд-шоу «Міс Львів 2014» стала 19-річна студентка юридичного факультету Національного університету «Львівська політехніка» Андріана Хасаншін. Першою віце-міс журі обрало студентку географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Василину Білогош. Другою віце-міс стала Зоряна Чабан – студентка Львівського медичного університету імені Данила Галицького. Журнал позитиву вітає королев краси та бажає великих перемог на великих сценах!

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(29) травень-червень 2014р