Крок на шляху мистецтва

«Арт-кафедра» запрошує разом крокувати до мистецтва

27 листопада 2015 р. галерея сучасного мистецтва України «Aрт-кафедра» розпочинає новий проект  - "Крок на шляху мистецтва", що спрямований на співпрацю із творчою молоддю Волині.

Головною метою проекту є виявлення обдарованих молодих людей, які вирішили присвятити себе розвитку української художньої культури та сучасного візуального мистецтва; залучення їх до участі в культурно-мистецьких акціях галереї та допомога їм у творчому пошуку фаховими порадами критиків, культурологів, досвідчених митців.

Галерея надає можливість молодим початківцям представляти свої твори в арт-кафе «Стоп-Кадр», проводити в його залах презентації, обговорення, дискусії, реалізовувати власні творчі проекти, інсталяції, перформанси.

Першою ластівкою нового мистецького проекту стане виставка творів юної луцької художниці Анастасії  Малімон.

 

Початок заходу: о 17.00 год.

 

Вхід вільний.

 

 

Мистецька довідка 

Анастасія Малімон (1994 р.н), закінчила ЗОШ № 13 міста Луцька. Навчалась у гуртку малювання у Луцькому Палаці учнівської молоді (вчитель Андрієвський П.Д.).

В 2011 році вступила на спеціальність «Образотворче мистецтво» Східноєвропейського національного університету, де здобула ступінь бакалавра (вчитель живопису і рисунку Юр’єв Г.О.). Нині навчається в магістратурі СНУ ім. Лесі Українки.Працює в напрямку реалізму в техніці олійного живопису та графічних техніках (соус, вугілля).