Квітуча художня виставка

Вкотре свої творчі обійми відкрила виставка картин художниці Алли Харчук. «Навчитись від польових лілей» таку назву отримала восьма персональна виставка відомої художниці. Квіти... Тендітні і величні, яскраві та світлі, ними можна милуватися вічно… Вони надихають і навіть зцілюють.​

​Лілея символ тонкої краси. Краса її тендітна, а щастя тихе, вона не знає пишноти, але не розлучається із чистотою, навіть сам Господь вважав красу лілеї довершенішою, ніж краса одягу царів… Навчитись від квітів можна багато… Кожна людина, як квітка, є особливою і унікальною, не забувайте про це…І не порівнюйте себе з іншими, будьте собою, відкидаючи заздрість, шукайте захоплення, похвалу і щирість. Зазирніть у свої внутрішні архіви і йдіть своєю стежкою в житті.

«Дуже приємно, що ми були на одній творчій хвилі натхнення. Щиро дякую усім, хто був зі мною у цей день, який дихав теплом, посмішками і любов’ю… Ми разом розтопили лід буденної сірості та зробили цей вечір позитивним. Для свята багато не потрібно. Найбільша розкіш, як писавАнтуан де Сент-Екзюпері, це розкіш людського спілкування. А ще теплий вогник в очах і келих Fragolino. Будьмо квітами, які не в’януть, квітами, які не зламають, а надихають інших квітнути завжди! Картина, написана під час відкриття виставки, уже продана, кошти передані на лікування Мілані Медвецькій,» ділиться враженнями Алла Харчук.

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018