Лауреати 21-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2016»

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ"

Наталія Денисенко

Актриса кіно і телебачення, Спеціаліст факультету «Кіно-Теле Мистецтво» КНУ театру кіно і телебаченняім. І.К. Карпенко-Карого

Найвагоміші події (здобутки) в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році: Озвучування і дублюванняпонад 20 мультфільмів і фільмів для українського ТБ та кінотеатрів, зйомки в понад 10 українських проектах, викладацькадіяльністьакторськоїмайстерності і техніки сценічної мови для обдарованихдітей.

Ваша «Формула успіху»: Ніколи не боятися бути собою, займатисяулюбленою справою, не зупинятисяні за якихобставин, і ВІРИТИ В ВЕЛИКЕ ДИВО !!!)))

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У дитинстві я булаще та мрійниця, хотіласпробувати ВСЕ! Хотіла стати і феєю, і бухгалтером, і мамою, і стюардесою, і принцесою ...)))) Напевно тому доля меніподарувалачарівнупрофесіюперевтілення!

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Так! Дуже хочу стати МАМОЮ!

Бути сьогодні успішним – це  бути затребуваним у своїй улюбленій справі!

Ваш улюблений афоризм? «Не обов’язково бути краще всіх, важливо бути сьогодні кращим ніж вчора!»

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Не в грошах! А що б справа, якою ви готові займатися 24 години на добу, 7 днів на тиждень, приносила досить грошей! І тоді ви  щасливчик !!!)

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» і я зміню світ на краще!!!!))))))

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрю Матері Терезі, тому що, щоб віддати СТІЛЬКИ любові і добра світу, потрібно було виховати в собі велику Душу.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Моя ЕМОЦІЙНІСТЬ !!!!))))) іноді заважає) або люди лякаються)))) (мені важко приховувати гучний сміх)))

Яка страва здатна покращити вам настрій? Ооооххх, люблю взагалі поїсти, тому загалом "ЇЖА" викликає у мене приємні емоції)

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Так!!!!! Еріх Фромм "Мистецтво любити"! Ця книга перевернула мою свідомість, відкрила в мені зовсім інше уявлення про любов, і про стосунки з людьми загалом!

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Товаришувала б з Одрі Хепберн, тому що вона кращий приклад жінки-актриси-мами-людини з великою душею!

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Те, що змогла зберегти свій дитячий настрій до життя, навчилася ніколи не здаватися і не опускати руки! А помилок не може бути, це все "уроки життя", які потрібно прийняти, зрозуміти і пережити.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?Дивитися на море)

Валентин Зиков

Лікар, пластичний хірург, нейрохірург

Найвагоміші події (здобутки) в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році. За 2016 ріклікар Валентин Зиков за допомогою пластичної хірургії зробив повноцінним життя більш ніж 500 людей. Так як пластичні операції, це не тільки забаганки краси, а шанс на тіло без вад. Лікар використовує інноваційні технології у сфері фейсліфтингу, мамо пластиці та ринопластиці.

Ваш життєвий девізДопомагати людям, повертати їм красу та здоров’я.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? В дитинстві я не мріяв про якусь конкретну професію, але мене завжди приваблювала краса та спостереження за результатом змін на краще.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Скоріше це не мрія, а ціль створити власну клініку пластичної хірургії.

Бути сьогодні успішним – це… Мати ціль, плідно для неї працювати, надійну команду та пам’ятати про інновації.

Ваш улюблений афоризм? Краса не потребує жертв, а правильно обраного пластичного хірурга.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя у щирих емоціях, задоволенні від самого життя. А ще найбільше щастя для мене- бачити задоволені очі клієнта від моєї роботи.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» Поверну вам красу.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Іноді самому собі, бачучи гарний результат від роботи.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? JПерфекціонізм, я завжди прагну досконалості в обраній професії: в інноваційних технологіях, кращих матеріалах і самому оперуванні. Хоча в моєму випадку, це скоріше плюс.

Яка страва здатна покращити вам настрій? JБудь, яка страва, приготована моєю дружиною.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? "В поисках потока"Автор - Михай Чиксентмихайи

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Сальвадор Далі, Авіценна.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Висячі сади Симираміди- як символ молодості та краси.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Ім'ям своєї дружини, я вдячний, що вона надихає мене на нові досягнення і дарує мені щастя.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?1.Парк Буки-надзвичайно красиве місце з надзвичайною силою. 2. Духовний центр столиці-Києво-Печерську Лавру. 3. Обов'язково показав йому наші українські Карпати.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Це правильний вибір професії пластичного хірурга, а шкодую, що не зробив цього раніше.

Яке зайняття для  Вас - найкращий відпочинок? Будь яке заняття разом зі своєю родиною. Ми обожнюємо активний відпочинок, наприклад лижі чи теніс.

Ірина Марчук

Дизайнер, засновник модного дому «Ірина Марчук».

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: Минулої осені бренд брав участь в показі Mercedes-Benz Fashion Days. Також найкрасивіша дівчина нашої країни представляла Україну на вечірках конкурсу «Miss Universe», який проходив в Каннах. А в 2016 році керівництво конкурсу «Міс Україна» повідомило про кілька суконь бренду, серед інших дизайнерів, для представлення нашої країни на конкурсах «Міс Земля», «Міс Всесвіт» і «Міс International». А значить, вбрання від Ірини Марчук - це візитна картка України. Зараз разом з командою професіоналів готуємося до створення нової колекції, яку представимо вже навесні 2017 року на міжнародному тижні моди в Лос-Анджелесі. Ми єдині заявлені учасники від України, а це означає, що світ буде сприймати твори нашого дизайнерського мистецтва, як візитну картку нашої країни.

Ваш життєвий девіз: Як кожна представниця прекрасної статі заслуговує на повагу, так вона заслуговує на гарну сукню, яке відображає її сутність.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Дизайнером.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Мрія моя має національний характер - подарувати жіночність, не тільки дівчатам України, а й надати право на гарні вбрання всім жінкам в усьому світі. Ця мрія виникла з доповіді ООН про глобальні проблеми людства, одна з яких - права жінок.

Бути сьогодні успішним - це ... 1.Мати свою справу, яка тобі подобається 2. Спілкуватися з тими людьми, з якими комфортно 2. Творити для тих, кому це важливо.

Ваш улюблений афоризм ? Краса врятує світ.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя однозначно не в грошах, а в емоціях, які ти отримуєш від улюбленої справи, проектів і подорожей. Гроші повинні бути в тій кількості, щоб про них не думати.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ...» Створю найкрасивіше вбрання.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому, заздрість - почуття, яке заважає йти вперед.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Занадто багато уваги приділяю улюбленій справі.

Яке блюдо здатне підняти Вам настрій? Устриці.

Чи є у Вас улюблена книга? Коко Шанель «Життя, розказана нею самою»

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Zuhair Murad, Yves Saint Lauren, Мерлін Монро.

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? З семи чудес світу я б обрала Олександрійський Маяк - адже він допомагав вибрати необхідний шлях. Також море мене завжди надихало на нові колекції.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Lady Provocauter, в честь назви моєї найуспішнішою колекції.

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? 1. Майдан Незалежності - символ свободи нашого народу 2. Києво-Печерську Лавру - душу міста. 3. Андріївський узвіз - символ творчості киян.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення було зізнатися собі і зробити перший крок на шляху до виконання мрії - стати дизайнером. Решта - це вже кроки на шляху до досягнення мети. А помилка в тому, що не зробила цього ще раніше.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Улюблена робота. Я отримую натхнення і в той же час відпочиваю при спілкуванні зі своїми клієнтами. Також я відпочиваю, коли малюю ескізи нових прекрасних вбрань.

 

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЖУРНАЛІСТ РОКУ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соломія ВІТВІЦЬКА

Журналіст, Ведуча новин ТСН на 1+1

Найвагоміші події (здобутки) в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році: Презентація у Києві та інших містах України та світу соціального мультимедійного проекту «Переможці», куратором якого я є,

нагородження «Жінка третього тисячоліття».

Ваш життєвий девіз: Ніколи не здаватися, завжди тільки вперед!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Стюардесою та міліціонером. У старших класах актрисою.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Щоб закінчилася війна, найзаповітніша мрія уже три роки.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Публічність та успішність – це відповідальність. І хочеться використовувати успіх заради примноження гарних справ.

Ваш улюблений афоризм? З усіх утрат втрата часу найтяжча. Сковорода.

Кого Ви вважаєте найвидатнішим журналістом в історії? Опра Уінфрі є прикладом журналіста, котрій вдалося свою популярність конвертувати в корисні і потрібні проекти.

Оцініть рівень свободи слова в Україні по 10-бальній шкалі:  7

Як часто Ви дивитесь телевізор вдома? Дивлюся все тільки через інтернет. Вдома чоловік відімкнув  кабельне телебачення, через зловживання оператора)

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Не в грошах. Я щаслива на плечі у коханого.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... Швидше зможу змінити країну».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Лабрадорам – вони не злопам′ятні, завжди радіють гостям, ніколи не сердяться і не ображаються)

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Самовразливіть. Схильна приймати близько до серця занадто багато всього, що мене оточує, і що буває не варте уваги.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Фреш – манго, морква, селера.

Чи є у Вас улюблена книга? Джек Лондон «Біле Ікло».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Анна Ярославна.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Висячі сади Семіраміди. Любов, якої часто нам бракує. Туди б ходили освідчуватися і миритися закохані)

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Victoria.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?В Карпати.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Наразі уже рік живу проектом Переможці. Ми намагаємось змінити громадську думку у ставленні до людей з інвалідністю, розвивати протезування в Україні та прагнемо, щоб українські міста стали доступними. Ми бачимо зміни. і нас це надихає не зупинятися і рухатися далі. Готуємо оновлені Переможці.

З помилок – єдина, що не встигла допомогти родичці – дружина двоюрідного брата зі Львова, котра померла від онко. Так швидко згоріла, що ми не встигли опам’ятатися.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Прогулянки з коханим – коли немає гаджетів і є можливість просто побути удвох і поговорити про все на світі.

Василь ГОЛОВАНОВ

Ведучий проекту «Вечірній Прайм» на телеканалі «112 Україна», володар внутрішньої премії каналу «Ведучий року», за підсумками першого року роботи каналу. Брендвойс телеканалу «112 Україна».

Актор театру імпровізації «Чорний квадрат». Володар внутрішньої премії театру «Кращий актор 2008».

Три головних події 2016 року по Вашій версії: Публікація електронних декларацій депутатів і чиновників, перемога України на Євробаченні, вбивство Павла Шеремета.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Космонавтом, актором, телеведучим.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Навколосвітня подорож.

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? Досягнення поставленої мети.

Ваш улюблений афоризм? «Тільки дві речі є нескінченними – Всесвіт і людська дурість, хоча щодо Всесвіту я не впевнений». А. Ейнштейн.

Оцініть рівень свободи слова в Україні за 10-бальною шкалою: 7 балів.

Як часто Ви дивитеся телевізор вдома? Дуже рідко.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші дають свободу, а свобода –  одна зі складових щастя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... зіпруся».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Собі в дитинстві.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Приходжу завчасно.

Якби в Вашу честь кулінари назвали якусь страву - що це буде? Алкогольний коктейль Голованов сауер.

Чи є у Вас улюблена книга? В дитинстві улюбленими книгами були «Шерлок Холмс і доктор Ватсон» Конан Дойля.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Аліса, в честь дочки.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Київ, Поділ, Львів.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Ледачий відпочинок, пляж, море, тиша)).

Олег ПАНЮТА

Журналіст, автор і ведучий програми «Події тижня» на каналі «Україна»

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: У 2016 році ми відсвяткували 5-річчя програми «Події тижня». Нам вдалося домогтися гарних результатів і високих показників телепереглядів і це значить, ми рухаємося в правильному напрямку. Глядач дивиться, глядач довіряє, не втрачає інтересу до програми. Мені здається, найважливіше в нашій справі – затребуваність у глядача. Це кращий показник.

Ваше життєве кредо: Порядність, чесність, доброта і легкість – основні інструменти для досягнення цілей. Правильні якості завжди приведуть до перемоги. Вони надають впевненості в собі і своїх силах і в той же час роблять тебе сильнішим в очах оточуючих.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Я був дуже різнобічною дитиною. Ким тільки не мріяв бути: і актором, і танцюристом, і водієм. Але в першу чергу, мені завжди хотілося бути хорошою людиною, яка б могла допомагати людям. Робити добрі справи. І в принципі, я здійснив мрію дитинства, ставши журналістом. Адже журналіст – це саме та людина, яка своїми справами допомагає людям, які знаходяться поруч.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Я дуже люблю море, підживлююсь від нього енергією, набираюся сил, спокою, умиротворення. Хотілося б спілкуватися з ним набагато частіше, ніж виходить.

Бути сьогодні успішним - це ... бути затребуваним, бути конкурентоспроможним. Бути прикладом для інших, бути зразком, коли на тебе рівняються. Володіти лідерськими якостями, бути визнаним в суспільстві.

Говорячи про слові «успіх», які властивості ви в нього вкладаєте? Успіх - це коли ти отримуєш задоволення від того, що робиш. Це досягнення поставленої мети і позитивних результатів.

Ваш улюблений афоризм? Людина, яка з самого початку поводиться гідно, позбавлена докорів сумління.

Кого Ви вважаєте найвидатнішим журналістом в історії? Авторитетними журналістами вважаю Боба Вудворда, Опру Уїнфрі, Ларрі Кінга, Анну Політковську. Але насправді, видатним може бути кожен. Успішність журналіста полягає в його працездатності, його впізнаваності. Якщо людині довіряють – його читають, дивляться. І не має значення в якій газеті або на якому каналі він працює. Він може працювати в малотиражній газеті, але саме заради його матеріалу цю газету купують і чекають з нетерпінням наступного випуску.

Оцініть рівень свободи слова в Україні за 10-бальною шкалою: Поки ще не десять, але вже і не два. Позначимо на цифрі шість.

Як часто Ви дивитеся телевізор вдома? Телевізор обов'язково дивлюся. Справа в тому, що телевізійний ефір можна дивитися в ноутбуці, на планшеті, в телефоні. Дивлюся телевізійні програми, але вже в записі, адже просто не вистачає часу і можливості дивитися їх в прямому ефірі.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, щастя в людях, які тебе оточують. Гроші – це всього лише елемент, який дозволяє відчувати себе вільним, коли тобі це необхідно. Але, за гроші не купити здоров'я, друзів, молодість, не купити любов і повагу, ставлення близьких і не тільки близьких тобі людей. Гроші – це інструмент, який придумали, напевно, нещасливі люди, намагаючись замінити собі те, чого вони не змогли отримати від життя: любов, задоволення, дружбу. І назвали це товарно-грошовими відносинами свого часу.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... подивлюся на неї, сфотографую і зроблю біля неї пряме включення».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрю своїй домашній собаці, яка може собі дозволити за розкладом стукати лапою в двері і вимагати сніданку або вечері. Синичкам, які безтурботно пролітають повз мого вікна в пошуках свіжого шматочка сала. Насправді, вважаю заздрість одним з найгірших почуттів. І намагаюся максимально не потрапляти в її сіті. Це почуття роз'їдає зсередини і заважає радіти життю.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Надмірний перфекціонізм, а точніше прагнення до досконалості. Кожен раз задаю собі запитання: «А чи зробив я правильно? А можливо, можна було б зробити ще краще?». Це постійна ревізія того, що ти зробив.

Якби в Вашу честь кулінари назвали якусь страву - що це буде? У мою честь можна назвати будь-який кілограмовий торт ще з двома кілограмами крему зверху – це те, за що я готовий багато чого продати! А блюдо, яке може мені підняти настрій, має бути свіже, домашнє і апетитно пахне. Це можуть бути навіть листя салату, зірвані з домашньої грядки, скроплені цитриновим соком і декількома крапельками оливкової олії.

Чи є у Вас улюблена книга? На жаль, зараз рідко знаходжу час на те, щоб, не поспішаючи почитати класичну паперову книгу в зручному кріслі. Зараз частіше читаю тільки дитячі книжки з дочкою. Це і українські автори і, зарубіжні Ганс Християн Андерсен, брати Грімм, Астрід Ліндгрен і так далі. Я впевнений, що ми доростемо з нею і до Кафки, Ніцше. Сподіваюся, на той час книги ще залишаться. Зараз я знову відкриваю для себе дитячу літературу. І добре, що сучасні українські письменники звертають увагу на дітей. Адже діти, які читають книжки, можуть дозволити собі фантазувати, можуть дозволити собі мріяти, а поруч з ними і дорослі. Дорослі, які можуть собі дозволити мріяти, це велика рідкість. І ось я можу дозволити помріяти, завдяки спільному прочитанню книг з донькою.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З тим, хто свого часу так само прагнув справедливості. Це міг би бути якийсь середньовічний британський лицар, який готовий був жертвувати собою заради інших, йти до своїх ідеалів, домагатися добра і справедливості. Такий собі Робін Гуд.

Яке диво світла Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Чудо – це українська мова, яка накрила б все місто Джанкой цієї весни. І від цього б весь Крим став жовто-блакитним. Для мене, як кримчанина, особливо важливо зберегти цілісність нашої країни. Я мрію про те, щоб без найменших перешкод поїхати в рідне місто до рідних і близьких, так як це було раніше.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Планета «Людина року»! Унікальність цієї планети полягала б у тому, що її щороку можна було б перейменовувати на честь переможця.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Якщо говорити про Київ, то в столиці і дня не вистачить, щоб обійти всі визначні пам'ятки. У нас прекрасний центр, багато історичних місць, неймовірний краєвид на Дніпро, собори на Михайлівській площі! Є на що помилуватися.

І по Україні теж можна провести незабутню екскурсію, показавши не одне красиве місто. У нашій країні є все – гори, річки, моря, поля. Нам потрібно її берегти, любити і пишатися.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення – протягом 25 років я займаюся улюбленою справою. Від якої ні разу не хотів відмовитися чи проміняти. Дуже важливо не розлюбити свою роботу, свою справу, не розчаруватися в ній, в собі, в своїх силах. Я отримую задоволення від того, чим займаюся.

Найбільша помилка? Я роблю помилки щодня, десь великі, десь маленькі, якби думав, яка з них найголовніша, то, напевно, залишився в позавчорашньому дні. Головне, не зациклюватися на цих помилках, а робити все можливе, щоб вони тебе не підстерігали попереду. Потрібно завжди знаходити в собі сили виправляти ці недоліки, і розуміти, що за будь-якою помилкою – нова перемога, а за будь-якою поразкою – рух вперед. Так чи інакше, але це все навички та досвід. Бажання виправити помилку – насправді набагато важливіше, ніж сама помилка.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Кращий відпочинок для мене – усамітнення з природою. Робота в саду, прогулянка з собакою в лісі. І, звичайно, спілкування з родиною.

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «МИТЕЦЬ РОКУ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антоній БАРИШЕВСЬКИЙ

Соліст Національної Філармонії України, лауреат міжнародних конкурсі

Три головні події 2016 року за Вашою версією:  Запис всіх сонат Галини Уствольскої на Німецькому радіо в Берліні, виконання сонат та інтерлюдій Джона Кейджа на препарованому роялі, дебюти в престижних європейських залах – Кончертгебау в Амстердамі та Концертхаус в Берліні.

Ваша «Формула успіху»Більше самовдосконалюватися, опановувати нове, все інше – з Божої милості.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Концертуючим піаністом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Зіграти усі «20 поглядів на Ісуса-немовля» Олів’є Мессіана.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?Успіх – це поєднання яскравої індивідуальності, вдачі, маркетингу або щось одне зі списку.

Ваш улюблений афоризм?«Все відносно». І той факт, що ця фраза, власне, також є відносною.

Кого Вивважаєтенайяскравішим генієм всіх часіві народів?Йоган Себастьян Бах.

Що Вам найбільше заважає в Вашій професії?Лінь.

Коли, по-вашому, творчістьстаємистецтвом?Коли вона перетинає кордони звичного, здобуває полівимірність, парадоксальність, нову духовну глибину.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?J А якщо все-таки в грошах, то чому? JКолись дітьми ми загадували бажання, і одним з них було: мати гаманець,  в якому завжди є гроші, скільки б ти з нього не витягав. Мати такий гаманець зовсім непогано, проте щастя звідти не витягнеш.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... обіпруся».

Кому в цьому житті Ви заздрите? JТим, хто дотепно відповів на це питання.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?JЇх два – любов до себе та нелюбов до себе.

Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде? Можна перейменувати село  Баришівка Київській області на село Баришівка Київської області. Або ж відкрити бар в місті Іжевськ. Було б так: Іжевський бар ‘Баришевський’

Чи є у Вас улюблена книга? Збірки поезій Мандельштама, Заболоцького, Лишеги.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Перенести в Київ Гамбурзьку філармонію. Вона би символізувала тяжіння до інновацій в культурі та суспільстві.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? 

Ца233ауа32к3а

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? В село Міські Млини Полтавської області.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті? Головне досягнення – народження доньки.

Яке зайняття для  Вас - найкращий відпочинок? Подорож.

Дмитро БОГОМАЗОВ

Режисер-постановник Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Найвагоміші досягнення в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році:

1. Театральна премія «Київська пектораль» у номінації «Краща музична вистава» за виставу «Співай, Лола, співай!», що був поставлений у драматичному театрі - Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

2. Призначення до складу членів комітету Національної премії імені Тараса Шевченка - найвищої державної нагороди України в галузі культури та мистецтва.

3. Номінація в лауреати Загальнонаціональної програми «Людина року 2016».

Ваше життєве кредо: Все робити як вперше, нічого не робити «за звичкою», не переставати дивуватися.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Звісно, футболістом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Вирушити зі своєю дружиною у навколосвітню подорож.

Бути сьогодні успішним – це…Бути оптимістом і працювати як Папа Карло.

Ваш улюблений афоризм? Не в грошах щастя!

Кого Вивважаєтенайяскравішим генієм всіх часіві народів? Шекспіра.

Що Вам найбільше заважає в Вашій професіїВідсутність контексту.

Коли, по-вашому, творчістьстаємистецтвомУ театрі – коли в залі сидить освічена публіка.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?J А якщо все-таки в грошах, то чому? У тому, що тобі цікаво проживати кожен день.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... Поверну Крим і закінчу війну на Донбасі».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Молодим – у них усе попереду.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Лінь.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Віскі.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський» Сервантеса.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Лоренцо Медічі – державний діяч за правління якого розквітали науки і мистецтва.

Яке чудо світу Ви би хотіли перенести до свого рідного міста? У київський рельєф прекрасно б вписалися Висячі сади Семіраміди.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Україна.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? «У далекий край — аж на Донбасс».

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Досягнення – це моя сім'я, помилка – почати курити.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорожі.

 

Анатолій СОЛОВ'ЯНЕНКО

Головний режисер Національної опери України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, повний кавалер Орденів «За заслуги», нагороджений Орденом Честі (Грузія), кавалер Ордену «Зірка Італії».

Найвагоміші події (здобутки) в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році: постановка масштабної опери Джузеппе Верді «Набукко» на київській сцені.

Ваша «Формула успіху»: розбивати шлях до головної мети на досягнення конкретних завдань і завжди слідувати наміченому плану.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Спочатку теслею, потім режисером.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Я займаюся улюбленою справою – справою мого життя, тому головна моя мрія – мати можливість творити, як можна довше.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Успіх для мене - робити те, що цікаво людям і те, що приносить їм задоволення.

Ваш улюблений афоризм?Я дуже оптимістична людина, тому, навіть якщо на душі «не солодко», на питання «як справи?» я відповім: «Справи кепські, але йдуть прекрасно»!

Кого Вивважаєтенайяскравішим генієм всіх часіві народів? Мікеланджело і Верді.

Що Вам найбільше заважає в Вашій професіїЯ обожнюю в своїй професії все.

Коли, по-вашому, творчістьстаємистецтвомКоли воно отримує визнання тих, кому адресовано.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, в їх кількості. А, якщо серйозно, то в умінні отримувати задоволення від життя і дарувати його оточуючим.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... ніколи не впаду».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Сам собі – я маю щастя займатися улюбленою справою.

Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде? Якби в мою честь назвали якусь страву з квасолі, я був би щасливий.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Мертві душі» і «Державний житель» Андрія Платонова – ці твори актуальні в будь-який час.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Я ціную дружбу зі своїми сучасниками.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Сіднейську оперу – це одне з найбільш технічно досконалих театральних будівель.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Звичайно «Опера».

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? В оперу і на рибалку.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Рибалка.

СПЕЦІАЛЬНА ПРЕМІЯ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА УКРАЇНА» ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2016» - ЖК «НОВА АНГЛІЯ»

 

 

 

 

 

 

«Нова Англія» - це місто в місті.

Технологія енергозбереження:

У будівництві житлових будинків використовується сучасна запатентована технологія виробництва стінових модулів ТМ Royal House, яка має енергоефективну систему утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% й відповідає європейським нормам.

Саме тому будинки у «Новій Англії» надзвичайно теплі, що дозволить економити на опаленні помешкань до 55% (дані на прикладі ЖК «Британський квартал»).

Готовий проект «Британський квартал» від забудовника Royal House – один із небагатьох житлових комплексів, енергоефективність якого підтверджена незалежним дослідженнями Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА. Енергозбереження «Нової Англії», яка наразі будується, вища на 60% завдяки збільшенню прошарку утеплювача у готових стінових модулях.

Важливо зазначити, що усі стінові модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau. Більше того, у виробництві стінових модулів та у будівництві використовуються тільки якісні європейські будматеріали.

Однією з головних задач компанії-забудовника Royal House – є будівництво теплих і комфортних будинків. Це дозволить кожному мешканцю житлового комплексу значно економити на обігріві своїх квартир і користуватися енергоресурсами раціонально.

Стан будівництва Першої черги:

Реалізація проекту будівництва «Нової Англії» здійснюється групою компаній Royal House.

Будівництво 1 черги «Нової Англії» розпочато у 2 кварталі 2016 року та планується завершити у жовтні 2017 року. 1 черга будівництва складається з трьох будинків: «Ліверпуль», «Кембридж», «Оксфорд».

Будівництво Другої черги розпочнеться у березні 2017 року.

 

Інформація про житловий комплекс «Нова Англія»

«Нова Англія» розташувалась у Голосіївському районі Києва, який є найзеленішим куточком столиці.

Комплекс складається з 7-ми черг будівництва. На 9 гектарах території розмістяться 11 будинків, які виконані в унікальному архітектурному стиліАнглійської неокласики.

Кожен будинок має свою унікальну назву, генеральний план комплексу повторює географію Королівства Великобританії: I черга: Ліверпуль, Кембридж, Оксфорд; II черга: Честер, Бірмінгем, Брістоль; ІІІ черга: Манчестер, Лондон, Брайтон; IV черга: Ньюкасл і Лінкольн.

«Нова Англія» має зручне розташування. Усього за 10-15 хвилин можна дістатися до центра міста. Беззаперечною перевагою комплексу є близькість до станції метро Васильківська і зручна транспортна розв'язка.

При цьому комплекс розташований на достатній відстані від швидкісних магістралей, що дозволяє створити затишну атмосферу всередині самого «містечка», адже поруч знаходиться Голосіївський ліс, один з найдавніших і найбільших у Європі.

«Нова Англія» - це не просто житловий комплекс, це місто в місті. Тут все продумано до найменших дрібниць для комфортного проживання у мегаполісі: дитячий садок і початкова школа, тенісні корти та спортивні майданчики, облаштовані місця для вигулу домашніх улюбленців, гостьовий і підземний паркінг та багато іншого.

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «АГРАРІЙ РОКУ»

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій ДУШЕЙКО

Керівник СТОВ «Дніпро», кандидат сільськогосподарських наук

Найвагоміші здобутки у Вашій професійній діяльності в 2016 роціМи отримали рекордний для нашого господарства врожай  кукурудзи, який перевищив середню врожайність цієї культури в США.

Ваш життєвий девіз«Все буде добре!!!».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Агрономом. Хоча тоді я не знав значення цього слова.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Я хочу, щоб мої діти жили в європейській Україні, де все – для  людей, а не люди для  держави.

Говорячи слово УСПІХ, який зміст ви в нього вкладаєте? Успіх – досягнення  поставлених цілей. Для мене успіх – робити те, що подобається, робити добре, творчо, самовіддано.

Ваш улюблений афоризм? «Життя прожити – не поле перейти». Хоча поле перейти – теж непросто.

Головні труднощі у Вашій роботі? Головні труднощі – це я сам. Найбільша складність – це  перевершити себе вчорашнього.

Як Ви відзначаєте гарний врожай? Поганого врожаю не буває. Весь врожай гарний і за нього ми завжди дякуємо Богу.

Коли Україна стане аграрним лідером світу?Україна вже аграрний  лідер світу.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не залежить від грошей. Для мене воно – в посмішках рідних.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...не буду перевертати Землю!».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому. Кожному своє…

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Впертість  і запальність.

Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде? Віскі  односолодовий. Інгрідієнти: вода і ячмінь.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Багато улюблених книг. Одна з них, яка потрясла мене «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Ернест  Хемінгуей.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Ми вже  перенесли одне чудо світу в наше село – дендропарк.  Я вірю, що нам вдасться зберегти і примножити його.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Мені хочеться  відкрити для себе планету Земля, в якій  є  багато куточків, де я жодного разу не був…

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Могутній Дніпро, мальовничі Карпати, безкраї степи України.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне моє досягнення ще попереду. А найбільша помилка – я з занадто багато часу приділяв роботі у збиток  своїй  сім′ї.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Пізнання нового.

 

Віталій ІЛЬЧЕНКО

Директор «Компанія «Укравіт ».

Нагороди: Орден Святого Миколая Чудотворця за заслуги по відродженню духовності України.

Найвагоміші події в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році:

- Наш напрямок для дачників і городників «Аптека Садівника» увійшла в 3-ку лідерів сегменту.

- «Фабрика Агрохімікатів» стала підприємством року за версією європейського авторитетного агентством "Standart Chartered Rating GmbH" (Німеччина), а також національної аналітичної компанії "Summit International Awards" (Україна) і міжнародної асоціації "International Rating Association" (Гонконг).

- Відкриття «Агентства регіонального розвитку в Черкаській області» спільно з іншими бізнесменами і представниками громадських організацій.

Ваша «Формула успіху»Порядність і цілеспрямованість.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Дипломатом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Щоб всі українці пишалися своєю країною, яка стала успішною, сильною і процвітаючою

Бути сьогодні успішним – це… бути інноваційним.

Ваш улюблений афоризм? Вік живи вік учись.

Головні труднощі у Вашій роботі? Людський фактор.

Як Ви відзначаєте гарний врожай? З почуттям гордості.

Коли Україна стане аграрним лідером світу? Вже стала.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя в досягнутій цілі і гармонії в родині.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і… ми підкоримо весь світ».

Кому в цьому житті Ви заздрите? JЛюдям майбутнього.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Доброта.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Сало з проріззю.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюблена книга ще з юності «Хіба ревуть волі як ясла повні».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Леонардо Да Вінчі.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що б воно символізувало? Олександрійський маяк. Символізував би світло, як символ знань і світло як символ прагнення.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Якби це була придатна для життя планета, то я б її назвав на честь своєї дружини!)

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?В Верховну раду…..)))

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення – Сім'я. Помилка – вчасно не зайшов на ринок ЄС. Але нічого, все ще попереду.

Яке зайняття для  Вас - найкращий відпочинок? Час, проведений разом з сім'єю.

Олександр СПІВАК

Директор ТОВ «Старокостянтинівцукор», депутат Хмельницької обласної ради.Кавалер Ордена “За заслуги” III ступеня.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році?  Успішне завершення 1,5 річного проекту з будівництва ТЕЦ. Газ повністю замінили вугіллям. Запровадження такої теплоелектроцентралі дозволило не тільки значно збільшити потужності і скоротити  витрати, а й продавати надлишки електроенергії.

Ваша «Формула успіху»На гарний результат треба  самовіддано  працювати і щиро вірити в успішну реалізацію  поставленої мети.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Я – цукровар у третьому поколінні. Певно, навіть не мріяв, а знав, що продовжу династію. У дитинстві казав: буду заступником директора цукрового заводу.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Жити серед щасливих усміхнених людей, в успішній, розвиненій, упевненій в майбутньому Україні…

Бути сьогодні успішним – це… йти на випередження. Вірно прогнозувати і швидко реагувати на виклики часу.

Ваш улюблений афоризм? Людина, якій поталанило, — це та, котра зробила те, що інші лише збиралися робити.

Головні труднощі у Вашій роботі? Нестабільність цін на цукор на тлі собівартості виробництва, яке збільшується з року в рік.

Як Ви відзначаєте гарний врожай? Плануванням наступного! Паралельно із заохоченнями тих, хто доклав для гарного урожаю найбільше зусиль.

Коли Україна стане аграрним лідером світу? Вона так серед лідерів. А якби ж ще працювати не заважали…

Якщо щастя не в грошах, то в чому?  Людина щаслива, коли вона на своєму місці.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... поверну в Україну мир».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Я маю чудову родину. Займають улюбленою справою. Часом заздрю сам собі.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Непоступливість

Яка страва здатна покращити вам настрій? Будь-яка, якщо це вдома. Бо приправлена справжньою любов’ю і турботою дружини!

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюблені книги змінюються. Почерпнута з них мудрість залишається.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Андрієм Шептицьким.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Хотілося б своє рідне місто зробити чудом світу. Але ще не вирішив яким чином.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Я тяжію до більш практичних, земних речей. 

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Запропонував би Трампу роупджампінг на мосту у Кам’янці-Подільському.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення – це мої доньки й син. А помилки… навчитися б учитися на них заочно.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Катання на гірських лижах. І загалом будь-який відпочинок на природі.

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «ЛІДЕР ЦИФРОВОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія INNOVECS

Співзасновник і генеральний директор - Алекс Луцький

Існуючі на даний час корпоративні нагородиСеред найбільш важливих нагород я б хотів виділити: премію HR BrandAward 2015 (hh.ua), Найпопулярніший роботодавець 2015 (rabota.ua), а також те, що Інновекс увійшов у топ 25 кращих ІТ-компаній України (ТОП 100).

Три головні події 2016 року за Вашою версією: Перша важлива подія для Інновекс, з точки зору самої компанії, полягає у тому, що з року в рік ми зростаємо: у 2016 році кількість наших співробітників досягло позначки у 300 осіб. По-друге, за версією ТОП-100, ми увійшли у 25 найкращих сервісних ІТ-компаній України. По-третє, ми підписали декілька стратегічних контрактів з компаніями світового рівня, що ще більше посилить позицію Інновекс на ІТ-ринку.

Девіз підприємстваІнновекс – Ваш надійний партнер у розробці технологічного програмного забезпечення у стилі Кремнієвої долини.

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії?: Якщо вважати, що талісман – це те, що приносить удачу, то наш талісман - це віра в успіх, надійна команда та щасливі клієнти.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої метиЦілеспрямованість – це головний життєвий принцип будь-якого успішного бізнесмена. Щоб бути успішним підприємцем, потрібно бути не тим, хто тільки говорить про проблеми, а тим, хто вирішує їх і рухається вперед.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»Для будь-якого керівника компанії «Кодекс честі» дуже важливий. В ІТ-бізнесі все збудовано на репутації, і важливо не втратити її на кожному з етапів. Якщо брати за приклад нашу компанію, то ми дуже відкриті для наших працівників, незалежно від того, добру або погану новину доводиться повідомляти, бо на цьому будується повага та довіра до керівництва. Відкритість, правильна та своєчасна комунікація – це те, що допомагає побудувати довіру і у відносинах з клієнтами, які цінують наші послуги та партнерське ставлення, а також рекомендують Інновекс іншим.

Яким чином можна змусити думати велику кількість різних людей про успіх однієї компанії? Не думаю, що людей потрібно змушувати. Слід створювати умови, в яких люди можуть стати успішними, і тоді це неминуче призведе до успіху всієї компанії. Інновекс ще не найбільша компанія на ІТ-ринку України, але якщо поглянути на те, що нам вдалося за 5 років побудувати впізнаваний бренд в Україні та за кордоном, і налагодити роботу зі замовниками по всьому світі – я вважаю, що це і є той самий успіх, про який багато хто мріє.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери цифрової галузі? В чому ваша унікальність? Інновекс – успішно конкуруючий бренд в індустрії аутсорсингу та один з кращих роботодавців у ІТ-галузі України. Співробітникам ми даємо можливість працювати з новітніми технологіями і брати участь у розвитку компанії, а клієнтам гарантуємо справжнє партнерство та послуги найвищої якості. Ось і весь секрет успіху J

Які передові технології застосовуються у роботі компанії? Чи враховується позитивний досвід інших країн? Якщо говорити про спеціалізацію Innovecs, то у нас великий досвід у AdTech, FinTech, Blockchain, BigData, Gaming, ми активно розвиваємо HeathTech та VirtualReality.

Бути сьогодні успішним – це… Бути успішним означає не тільки вміти збудувати прибуткову компанію або продати її за великі гроші, скільки дати щось корисне клієнтам, суспільству, країні: створити нові робочі місця, дати гідні заробітні плати та умови праці, допомагати клієнтам розробляти революційні програмні продукти, які змінюють світ. Успіх – це не тільки фінансовий показник.

Що ще не потрапило до Всесвітньої Мережі, але хотілося б там побачити?

Наразі ми розпочинаємо все більше співпрацювати з компаніями в галузі біотехнологій та охорони здоров'я, в невдовзі ці технології стануть дуже популярними в Мережі. Дуже хотілося б побачити Інновекс в цих публікаціях.

Коли, на Вашу думку, в світових ЗМІ буде "один суцільний Інтернет"? В принципі, ЗМІ вже "один суцільний інтернет", особливо з огляду на трафік відвідування. Цифрові медіа на сьогоднішній день вже більше користуються попитом, ніж друковані видання.

Хто «крутіший» - Білл Гейтс чи Стів Джобс? Білл Гейтс та Стів Джобс геніальні особистості, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток ІТ-індустрії та допоміг створити її такою, якою ми її зараз з вами знаємо. Стів Джобс вірив в те, що ніхто не вірив, та створював абсолютно нові продукти для людей. А Білл Гейтс йшов вже більш перевіреним шляхом, пропонуючи ті речі, які були зрозумілі більшості. Я вважаю, що вони обидва круті, та у кожного з них своя індивідуальна формула величі.

Хто з видатних діячів людства може бути взірцем та прикладом для працівників Вашою компанії? Компанія Zappos та її CEO Тоні Шей  чудовий зразок для наших працівників, бо йому вдалося, не зважаючи ні на що, збудувати успішний бізнес долаючи усі тяжкі моменти. Це відмінний приклад self-made бізнесмена, який самостійно побудував бізнес з нуля, а не просто купив та керував ним.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення  це успіх Інновекс та той шлях, який ми подолали разом з нашою командою. Найбільша помилка ... напевно її нема, але є безліч дрібних помилок, через які ми пройшли та які, озираючись назад, можна було вирішити ефективніше. Проте, так чи інакше, ці ж помилки привели нас до сьогоднішнього дня та до успіху Інновекс.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все ж таки в грошах, то чому?

Щастя не в грошах, а у їх кількості J А якщо серйозно, у цілому успіх компанії не полягає виключно у фінансових показниках. Певна річ, що бізнес має бути прибутковим, але щастя саме в тому, чим ти займаєшся, в команді з якою ти працюєш та у результаті, який видно не тільки всередині компанії, але й за її межами.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори, і я... зрушу ІТ-світ на крок вперед».

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? Час минає, і хотілося б його зупинити, щоб встигнути збудувати ще декілька успішних компаній на зразок Інновекс.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Бізнес і те, чим я займаюсь є моїми хобі у тому числі. Як сказав Генрі Форд: «Краща робота — це високооплачуване хобі».

 

Компанія «ГлобалЛоджик Україна» (GlobalLogic)

Директор - Ігор Бєда

Існуючі на даний час корпоративні нагородиКорпоративна нагорода GlobalLogic Champion Cup за виконання всіх цілей 2016-го фінансового року.
Три головні події 2016 року за Вашою версією: До компанії приєдналося понад 850 нових технічних фахівців, в компанії стартувало понад 60 нових проектів, українська команда GlobalLogic стала переможцем внутрішньокорпоративного конкурсу інновацій.

ДевізВашоїкомпаніїGlobalLogic Imagine Next.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої метиГарне правило заклали в мене мої батьки: важливо прожити життя так, щоб в результаті не було соромно за свої вчинки. Немає речей, які неможливо зробити. Мене мотивує можливість взяти новий проект, який складніше попереднього, і показати, чи зможеш ти його реалізувати, чи ні.

Якщо людина добре мотивована, вона зможе подолати будь-які перешкоди на шляху до досягнення своєї мети.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»Не говорити про чужі недоліки і про свої чесноти.

Як велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії? Переконати їх у тому, що вони є важливою і невід'ємною частиною цієї компанії.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери цифрової галузі? В чому ваша унікальність?К омпанія GlobalLogic займається не просто розробкою програмного забезпечення для іноземних замовників. Ми займаємося високотехнологічним R&D і створюємо комплексні програмні рішення для таких сфер як: медицина, автомобільна промисловість, медіа, телекомунікації та багатьох інших.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвіт інших країн? Сфера ІТ і програмування сама по собі дуже інноваційна та високотехнологічна. Ми тісно співпрацюємо з багатьма міжнародними технологічними компаніями, вносимо кращий досвід і сучасні технології в створення комплексних програмних рішень в Україні.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Власне задоволення і суспільне визнання.

Ваш улюблений афоризм? Impossibe is possible.

Що ще не потрапило в Мережу, але хотілось би там побачити? Все там.

Хто «крутіший» - Білл Гейтс чи Стів Джобс? З цих двох виберу Джобса за любов до прекрасного. J
Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії? Черчілль, Папа Франциск ... і багато інших.

Якщо щастя не в грошах, то в чомуА якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, а в збалансованих відносинах між особистістю і світом.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... Переверну світ? Здається хтось це говорив».

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорожувати, готувати і проводити час з сім'єю.

 

Інтернет-магазин жіночого одягуGepur (gepur.com)

Засновниця і креативний директор Садовська Катерина Сергіївна

Найвагоміші здобутки Вашої компанії  в 2016році:

Запуск благодійного проекту «Ялюбовь». Вся виручка з продажу одягу з емблемою «Ялюбовь» йде на допомогу будинкам малятка. Перед Новим Роком ми вже з'їздили до будинку маляти в Одесі і завезли малюкам одяг, іграшки, ліки. Співпраця зі знаменитостями в рамках рекламних фотосесій: модель Анастасія Решетова, актриси Світлана Пермякова, Анна Хилькевич. Участь в міжнародній fashion-виставці Ptak fast fashion в Польщі. Дизайнерський показ Катерини Садовської на Ukrainian Fashion Week, про який вийшла стаття на сайті vogue.ua і багатьох інших, як про справжній прорив молодого дизайнера.

Девіз Вашого підприємства:  «Люби себе і знаходь час для шопінгу». Цей девіз уособлює висловлювання, як наш зовнішній вигляд впливає на наш внутрішній стан, тому дуже важливо любити і балувати себе красивим одягом, щоб відчувати себе впевненою і бажаною, ну а ми, в свою чергу, завжди готові радувати прекрасних дівчат новими стильними колекціями.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Чесність, працьовитість, креативність і почуття гумору.

Чи існує в сфері Вашої професійної (громадської) діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі». Існує, у мене є певні принципи, як в простому спілкуванні, так і в роботі з людьми, від яких я намагаюся не відступати і завжди дотримуватися. Для мене дуже важливо бути чесною і щирою з людьми.

Як велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії? Ми намагаємося мотивувати своїх співробітників. Для цього у нас є система бонусів і премій за хорошу роботу, крім цього, ми часто влаштовуємо корпоративні заходи, під час яких співробітники можуть поспілкуватися в невимушеній обстановці, це зміцнює хороші взаємини в колективі. Ми всі як одна велика сім'я.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери цифрової галузі? В чому ваша унікальність? Ми створювали компанію практично з нуля. Було тільки велике бажання розвиватися і те, що зараз ми досягли певного рівня, не може нас не тішити. Вважаю, що наш основний секрет - професійні співробітники, кожен з них добре знає і любить свою справу. Крім того, ми велику увагу приділяємо деталям, важливо щоб все було бездоганно, це створення максимально зручного і привабливого інтерфейсу нашого сайту для клієнтів, індивідуальний продуманий контент. Ми вчасно помітили, що дівчата все більше починають купувати в інтернеті, а не ходять по магазинах, адже на це треба витратити багато часу і ціни в бутіках набагато вище. В інтернеті пропозиції набагато вигідніше за ціною  до того ж економлять ваш час і сили. 

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвіт інших країн? Звичайно, ми намагаємося не відставати від нових технологій і постійно стежимо, що нового з'являється на ринку. При виробництві нашої одягу ми використовуємо тільки нове і якісне обладнання. Використовуємо САПР Juliviдля розробки креслень нових моделей одягу.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?Слово «успіх» кожен може розуміти по-різному. Для мене це, перш за все, улюблена робота і те, що мій одяг подобається людям, і вони його носять із задоволенням…

Ваш улюблений афоризм? Всьому свій час…

Що ще не попало в Мережу, але хотілось би там побачити? Хотілося б побачити, що бренд Gepur не менш популярний, відомий по всьому світу, ніж бренд Zara або Chanel.

Коли, на Вашу думку, в світових ЗМІ буде "один суцільний Інтернет"? Інтернет вже займає невід'ємну частину нашого життя, тому можна з упевненістю сказати, що він уже «по всіх усюдах».

Хто «крутіший» - Білл Гейтс чи Стів Джобс? Стів Джобс - за його оригінальність і нестандартність і, звичайно, iPhone - найбільший винахід нашого часу)
Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії? Олександр Македонський може бути відмінним прикладом. Він не зупинявся на досягнутому, був дуже організованим і завжди доводив справи до кінця.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Я вважаю, що все, що не робиться, робиться на краще. Тому всі помилки, які були - це уроки і досвід, без цього в бізнесі ніяк. Головне досягнення мого життя ще попереду.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Відповім, як справжня дівчина, щастя не в грошах, а в тому, що з їх допомогою можна купити. Наприклад, гарний одяг).

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Кращий відпочинок для мене - проводити більше часу зі своєю сім'єю і подорожувати.

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «ЛІДЕР ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

Група компаній «Прайм»

Генеральний директор – Дмитро Льоушкін

Існуючі на даний час корпоративні нагороди:

Лауреат загальнодержавної програми «Людина Року 2015» в номінації Лідер логістичної галузі; Міжнародний прапор і сертифікат інноваційної та інвестиційної привабливості  «Flag of  Europe», знак якості та ліцензія «Prime Quality Standard» для продукції та послуг; Лідер Галузі 2013 та 2016 років; Український Національний Олімп 2016 року у номінації «Перевізник року»; Бренд Року 2017; Підприємство Року 2016.

Найвагоміші здобутки Вашої компанії  в 2016 році: Було створено 50 нових робочих місць, відкрито 10 нових АЗС – тепер наша мережа в кожному регіоні країни; сформовано «all inclusive» для перевізників – експедирування, послуги страхування, супровід вантажів, повне забезпечення ПММ, можливість придбання комплектуючих для автомобілів і т.д.)

Девіз Вашого підприємства: Все буде Прайм!

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії?: Лелека! У компанії працюють переважно молоді співробітники, і декрети стали буденним явищем, тому лелека вже давно наш талісман. Тільки за 2016 рік у нашому колективі народилося 10 малюків!

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої метиУ нашій компанії існує три основні тези, якими навіть прикрашені стіни головного офісу, вони звучать так: Плани – ніщо, планування – все. Спочатку справа, потім гроші. Добре ворог найкращого.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери логістичної галузі? В чому ваша унікальність? Так як галузь сама по собі молода, нам пощастило бути на зорі її формування. Наш позитивний досвід став догмою для інших компаній галузі. Нас, по суті, можна вважати піонерами транспортної логістики. У первопутті і є наша унікальність. Більш того, ми не зупиняємося на досягнутому, впроваджуємо нові продукти і послуги в своїй сфері.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвід інших країн? Сьогодні транспортна логістика – це важлива, передова технологія Ми, по суті, невпинно займаємося копіюванням і видозміною європейських стандартів з урахуванням українських реалій. Іноді виходить дуже навіть непогано.

Яка географія перевезень компанії? Якими активами володіє компанія?

Географія від Мадрида до самого Улан-Батора. У нашому автопарку нараховується 50 сучасних автопоїздів, серед яких і власні бензовози; мережа спеціалізованих автозаправних пунктів; 20 АЗС, розташованих на всіх основних транспортних магістралях України; 11 представництв в обласних центрах України. Також у нас є власний юридичний центр і окрема структура по роботі з нерухомістю (цей бізнес сектор так само знаходиться в межах інтересів нашої компанії).

Чи існує в сфері Вашої професійної (громадської) діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»?Мені імпонує девіз Лицарів Вітчизни  «З нами Бог, за нами Україна».

Як велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії? Спочатку, помилково намагалися їх змушувати, але вони до цього повинні прийти самі, день за днем, як цеглина за цеглиною будується те, що завтра буде називатися успішною компанією. Причому будувати з вірою і самовіддачею.

Бути сьогодні успішним – це… бути оточеним щасливими людьми.

Ваш улюблений афоризм? Плани ніщо, планування все (Дуайт Ейзенхауер).

Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії? Гай Юлій Цезар  встигав робити більше інших.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Велике надбання бути шляхетним, благочестивим, задоволеним і терпимим. Це вічна мудрість, апріорі поза конкуренцією та обговоренням.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? У нашому офісі ми побудували Стіну Плачу, точну її копію. Тому не обов'язково їхати в Ізраїль.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Соляру (першоджерело Солярис).

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? До себе в офіс. У нас багато креативу.

Що є гордістю вашої компанії? Фахівці, новітні технології та ексклюзивні послуги – це гордість нашої компанії.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? У професійному плані у нас ще багато цілей і нездійснених завдань, головна з яких сприятиме і досягти періоду розквіту економіки нашої країни.

ТОВ «ПАН Логістик»

Директор Олександр Петренко

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: «ТОП-9» Тільки професіонали,  Найкраща  компанія галузі 2010-2011; Диплом за участь у Міжнародній виставці ТрансУкраїна’2013; Премія «Український Транспортний Олімп» в номінації «Терміновий та якісний сервіс» 2013 р.

Три головні події 2016 року  за Вашою версією: Рекордні показники по обсягу перевезень та обігу коштів влітку 2016 р.; Збільшення транспортних одиниць власного автопарку. Відкриття нового проекту – Станція технічного обслуговування вантажних автомобілів. Участь у семінарі «Транспортна логістика як функціональна область, її місце в загальному менеджменті компанії» Енциклопедія бізнеса та Участь у XV Практичній конференції  Всеукраїнский День Логіста TradeMasterGroup.

Девіз Вашого підприємства: Наша надійність – Ваш крок вперед!

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії?: Подарункове видання неймовірно гарної  книги у шкіряній оправі «Україна. Все що робить нас українцями» підписана Першою леді України.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Я дуже принциповий по життю і коли я йду до поставленої мети іноді мої принципи мені не допомагають, а заважають. Але в кінцевому результаті я досягаю ідеальну модель своєї цілі. Перший життєвий  принцип – віра в себе.

Другий – ПРАВДА. «Краще гірка правда, ніж солодка брехня». Ніколи не відповідаю злом на зло. Завжди віддячу добром за добро.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери логістичної галузі? В чому ваша унікальність?: Наша динамічність. Команда «ПАН Логістик» завжди тримає «руку на пульсі» і активно взаємодіє зі своїми клієнтами, вивчаючи їхні потреби у сфері логістики. Ми не просто транспортна компанія, але і надійний логістичний оператор. Наша унікальність полягає  в  створенні особливих умов для контрагентів. «ПАН Логістик» має переваги в перевезенні вантажів, які потребують температурного режиму.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвіт інших країн?: Так. Наша компанія має можливість йти в ногу з часом завдяки власним розробкам та постійному впровадженню передових технологій починаючи  від бухгалтерії і закінчуючи  транспортними засобами. Зокрема, відділ по роботі з клієнтами працює в CRM системі, відділ транспортно-експедиторської діяльності працює в унікальній програмі для логістів, яку для нас розробляли спеціалісти з програмного забезпечення за моїми технічними завданнями. Досвід інших країн дуже допоміг в розробці цієї програми та й взагалі автоматизації бізнес процесів.

Яка географія перевезень компанії? Якими активами володіє компанія?: Послуги по перевезенню надаємо на території України, Європи та Азії.

Компанія має власний автопарк, офісні приміщення, ремонтну базу для вантажних автомобілів, складські орендовані площі у всіх обласних центрах України, а найголовніший актив – це наш Колектив.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»: В нашій діяльності  «Кодекс честі» – це ніяких компромісів з якістю наданих послуг. Ми відповідаємо за те, що ми перевозимо! Мій власний кодекс полягає у справедливості по відношенню до людей.

Як велику кількість різних людей заставити думати про успіх однієї компанії?: Має бути командний дух. Один за всіх і всі за одного!

Бути сьогодні успішним - це ... це мати повагу среди оточуючіх, мати можлівість вносити свою частку в життя людей. Якщо я змінюю життя людей на краще – це мій Успіх.

Ваш улюблений афоризм? Мені дуже близькі  цитати Стіва Джобса, одна з них: Немає сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити.

Ми наймаємо людей, щоб вони говорили, що робити нам.

Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії?: Бенджамін Франклін, тому що він своєю наполегливістю і працелюбством досягнув великих вершин.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?: Щастя не в грошах, а в їхній кількості))) Моє щастя в дітях, в Моїй сім'ї ..

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто?: Наша Україна настільки багата архітектурними та природніми пам'ятками, що Ми можемо відкрити своє – 8 чудо світу. Чуже добре, а своє завжди краще.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?: Звичайно PAN

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки. Куди б Ви його запросили на екскурсію?: Я б його взапросив на кругорейс вантажним автомобілем по території України з найкращими водіями нашої компанії. Одночасно б він мав змогу подивитися на Україну зсередини та й побачити дивовижні мальовничі українські краєвиди.

Що є гордістю вашої компанії?: Моя гордість – це моя команда! Я вдячний людям, які пережили з ПАНом злети і падіння, радість і розчарування, проблеми та задоволення від їх вирішення. Вони зі мною, вони мені вірні і я за те їм вдячний.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась?: У мене ще багато нездійснених мрій,  але я дуже обережний з ними, бо вони збуваються))) Майбутнє належить тим, хто вірить в свої мрії.

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ»

 

Ірина Мірошник

Голова Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК», заслужений промисловець України, доктор у галузі філософії права, член Правління Європейської ротогравюрної Асоціації ERA, президент Асоціації гнучкої упаковки України, засновник міжнародного благодійного фонду імені Олександра Галкіна, офіційний представник в Україні ініціативи ООН «SaveFood».

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 роціМи привернули увагу Уряду та відповідального бізнесу до ініціативи ООН «Save Food» і важливості впровадження в Україні законодавства щодо захисту споживачів від матеріалів, які в процесі виробництва та контактуючи з продуктами, завдають шкоди здоров'ю та екологічній ситуації країни.

Ми освоїли нові, найпрогресивніші технології на ринку Північної і Східної Європи і вже випустили перші промислові партії продукції із застосуванням цих технологій.

Ваш життєвий девізУ житті нічого не назавжди. Роби тільки те, що приносить тобі радість, навіть якщо це дуже важко

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Вченим математиком і артисткою. Обидві ці мрії реалізовую у бізнесі.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Побачити весь світ.

Бути сьогодні успішним – це…мати свою позицію, отримувати від роботи задоволення, а в житті мати Радість і світло.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника промислового підприємства? Що дає можливість бути лідерами промислової галузі? Вміти бачити перспективу за будь-якими перешкодами і труднощами. Щодня працювати над оптимізацією та поліпшенням всіх процесів. Як то кажуть  потрібно бути першим або другим, або продавати бізнес.

Ваш улюблений афоризм? Сумніви вбивають більше мрій, ніж невдача, яка може статися. Карім Седдики.

Хто для Вас є прикладом в бізнесіЄ наші постачальники, які рік за роком зростають і за будь-яких умов залишаються першими. Є яскрава людина  інженер, підприємець, винахідник, голова Ради директорів Tesla Motors  Ілон Маск. Мені імпонує його позиція  бути частиною того, що змінює світ на краще.

Яку галузь Вивважаєте сьогодні головною для УкраїниЇх дві  IТ і агросектор з повним циклом переробки.

Якою справоюВи б займались, якщо б жили сто років томуМені подобається жити тут і зараз.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?J А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя  невизначене поняття. Головне  бути у мирі з собою і бачити перспективу. А гроші  один із способів забезпечення цих можливостей, причому не найголовніший.

Що було першим, що Ви створили своїми руками?Малювала, шила, в'язала, вишивала, а що було першим – не пам'ятаю. Ні комп'ютерів, ні магнітофонів не створювала.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... знаю, що з нею робити».

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Швидкість думки.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Золоте теля» Ільфа і Петрова.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Ніколо Тесла, Ісак Ньютон, Коко Шанель. Обожнюю неординарних інтровертів.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Чудо цінується і виглядає там, де вона створена. Переносити його куди б то не було  не має сенсу  зникне диво.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Це питання вимагає додаткової консультації брендменеджерів, дизайнерів і іміджмейкерів.

Роман Черняк

Генеральний директор ПАТ «АвтоКрАЗ»,  Заслужений машинобудівник України.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: Приєднання до світової автомобільної спільноти із отриманням ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікату ISO/TS 16949: 2009 на систему управління якістю для автовиробництв. Збереження стійкого положення підприємства, трудового колективу, виробництва вантажівки КрАЗ в Україні. Розробка, створення і впровадження у виробництво лінійки перспективних автомобілів малої вантажопідйомності для комунального, дорожнього та сільськогосподарського господарств країни.

Ваш життєвий девіз«Неможливо побачити нові береги, не відпливши від старих». Іншими словами вдосконалення та  розвиток.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Як і все діти: космонавтом, льотчиком або військовим.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Я давно пережив той час, коли мріяв та чекав на здійснення мрій. Зараз я ставлю перед собою чіткі цілі і їх досягаю . Можливо, не все з наміченого здійснилося, проте роблю можливе, аби досягти мети. Зокрема, поставив собі за мету, щоб «КрАЗ» став в один ряд із передовими світовими автовиробниками. Ця ціль  реалістична,  поступово, ціною кропіткої командної роботи вона буде  досягнута.

Бути сьогодні успішним – це… впевнено дивитись у майбутнє, досягати поставлених цілей і вести за собою колектив.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника промислового підприємства? Що дає можливість бути лідерами промислової галузі? Вміння мислити на перспективу, цілеспрямованість, відповідальність, впевненість. Бути лідерами галузі допомагає віра в те, що ми робимо корисну справу, згуртованість навколо спільної мети та оптимізм.

Ваш улюблений афоризм? «Нащо говорити там, де треба діяти» Богдана Хмельницького.

Хто для Вас є прикладом в бізнесі?Якщо в автомобілебудуванні, то це Лі Яккока –  президент компанії Ford и голова правління корпорації Chrysler. Якщо взагалі у бізнесі, то це Білл Гейтс.

Яку галузь Ви вважаєте сьогодні головною для України? Одною із головних галузей в Україні, звичайно, вважаю машинобудування.

Якою справою Ви б займались, якщо б жили сто років тому? Напевно тим, чим і зараз – розвитком машинобудування, яке тоді тільки-но зароджувалось в нашій країні.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому? Індекс щастя в кожного свій. Рівень матеріального забезпечення, безперечно,  важливий, але не визначний у житті людини. Бо є такі речі, які неможна придбати за жодні гроші: здоров’я, справжні дружбу та любов, наприклад. Я щасливий, що живу в Україні, займаюсь любимою справою, маю родину, друзів. Досягнув у житті того, чого прагнув: і дерево, і сина , і дім , як у відомій приказці.

Що було першим, що Ви створили своїми руками? З дитинства багато робив різної роботи, бо ріс у селі. Активно допомагав батькам будувати власний дім. У школі були перші власні творіння: повітряний змій, перша  деталь на токарному верстаті, перша табуретка.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... світ не переверну,протевикористаю її як плацдарм для досягнення поставленої мети».

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Надлишкові емоційність, прямота та принциповість.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Якусь окрему книгу визначати як улюблену  було б некоректно, бо подобається світова і вітчизняна класика – і Бравий солдат Швейк Гашека,  і твори Степана Руданського, й сучасна література, зокрема  Ліни Костенко.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Історичні особистості нам відомі у зв’язку з тими чи іншими подіями. Про їх особисті якості знаємо не так багато, тому міг чи не міг би потоваришувати , залежало би особисто не від мене. А ось хотілося би потоваришувати із видатними вченими, винахідниками, наприклад Сікорським, Даймлером, Бенцом, Отто.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Якби я був мером, то намагався би зробити своє  місто чудом світу, а не тягнути до себе якесь із семи чудес. Піраміди Хеопса, Колос Родоський та решта світових чудес українцям чужорідні у культурному плані.  Вони би органічно не вписалися в наш оригінальний український колорит.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? «КрАЗ», звичайно. Планета із грецького – «мандрівник», вантажівка КрАЗ якнайкраще підпадає під це визначення. КрАЗ мандрує світом вже понад 60 років, це автомобіль із сталевим характером. Перевірений тисячами кілометрів доріг та бездоріжжя.  Сьогодні більш ніж у 70 країнах світу на різник континентах українська вантажівка задіяна на передовій, будівництві, у шахтах, добуванні деревини тощо.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? До  Полтавщини: плідна, співуча, гостинна, із багатовіковою історією, мальовничою природою земля. Зокрема й до Кременчука, на «КрАЗ», який є візитівкою Полтавського краю.  Повіз би й до Карпат, на Полісся та Поділля, до Слобожанщини. На Україні велика кількість неповторних міст, містечок, місць , які цікаво було б подивитися іноземцю, а нам не соромно показати їх унікальну красу.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подобається ландшафтний дизайн, охота, риболовля, подорожі. Дуже люблю гірські лижі – я лижник зі стажем. Тільки ось останні років  чотири  мені відпочивати ніколи – робота забирає увесь вільний час. А ще люблю футбол: намагаюся не пропускати матчів ФК «Ворскла», Кремінь та Гірник-Спорт.

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «СПОРТСМЕН РОКУ»

 

Олег Верняєв

Олімпійський чемпіон та чемпіон світу 2016 р. зі спортивної гімнастики.

Заслужений майстер спорту, Орден за заслуги 3 ступеня.

Найвагоміші здобутки в 2016 році: Перемога на Олімпійських іграх в Ріо 2016 р.

Ваш життєвий девіз: Ставити мету і домагатися її.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Олімпійським чемпіоном.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Все що хотів в дитинстві – домігся!

Ваша головна спортивна мрія? Стати абсолютним чемпіоном світу і абсолютним чемпіоном Олімпійських ігор 2020 р. в Токіо.

Бути сьогодні успішним - це ... домагатися своїх цілей, бути визнаним уболівальниками та глядачами, і звичайно ж отримувати задоволення від своїх перемог!

Ваш улюблений афоризм? Дороги подужає той, хто йде.

Хто для Вас зразок спортсмена? Олексій Нємов і Кохей Утімура.

Як Ви відпочиваєте після довгих змагань? Відразу готуюся до інших змагань.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Звичайно ж не в грошах, але з ними відчуваєш себе більш впевнено. Щастя для мене в простих дрібницях, в роботі в радості близьких і друзів за мене, в перемогах в тому числі і над собою.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... Моя точка опори – мій тренер батьки і друзі, з ними я зверну всю планету.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Чи не заздрю ​​нікому. По-перше це гріх, а по-друге це почуття поїдає тебе зсередини, а мені це не потрібно.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Запальність.

Яке блюдо здатне підняти Вам настрій? Вкусняшка.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюбленою немає, але сподобалася «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Важко відповісти на це питання.

Яке диво світла Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Зробити наше чудо світу.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Можливо в честь близької людини.

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? У Межигір'ї.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Те що я не поїхав з України, а відбулась як спортсмен тут у себе вдома!

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Відпочинку з друзями і не важливо який.

 

Сергій КУЛІШ

Срібний призер Олімпійських ігор 2016 року в стрільбі з пневматичної гвинтівки, майстер спорту міжнародного класу. Багаторазовий чемпіон України (2010-2013).

Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за досягнення високих спортивних результатів на ХХХІ-х Олімпійських іграх в Бразилії.

Сергій родом з Черкас. Шість років тому, на Юнацький Іграх в Сінгапурі, Сергій посів третє місце, а у дорослих змаганнях кращим досягненням українця було друге місце на чемпіонаті Європи 2014 року.

Сергій Куліш приніс Україні першу медаль на Олімпіаді 2016 р. в Ріо-де-Жанейро!

Паралельно зі спортом він закінчив Академію пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України.

Завзятий любитель риболовлі, шанувальник дабстепа і класичного американського кінематографа. Цінитель творчості режисера Дарабонта і письменника Кінга. А улюблений фільм на всі часи «Втеча з Шоушенка».

Юрій ЧЕБАН

Олімпійський чемпіон 2016 р. з веслування на каное. Головний тренер збірної команди України з веслування на байдарці і каное. Капітан ЗСУ. Орден «За мужність» III ступеня. Орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Орден «За заслуги» ІІ ступеня.

Найвагоміші здобутки в 2016 році: Олімпійський чемпіон в Ріо.

Ваш життєвий девіз: Ніколи не зупинятися на досягнутому, ніколи не здаватися і тоді побачиш, як здаються інші.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Стати дорослим.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Ні мрії - є цілі і завдання. Поки все йде за планом!)

Ваша головна спортивна мрія? Залишитися єдиним і непереможеним спортсменом в своєму нинішньому вигляді.

Бути сьогодні успішним - це ... виконувати якісно улюблену роботу, за яку ще й отримуєш бабло)

Ваш улюблений афоризм? Баба з воза - кобила в курсі справи.

 Хто для Вас зразок спортсмена? Якщо брати з світового класу, то це Майкл Фелпс. А з гребного світу - Андреас Діттмер.

Як Ви відпочиваєте після довгих змагань? Проводжу час з рідними і близькими. Повне розслаблення!

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Тому що від їх кількості, безпосередньо, залежить якість життя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... І я покажу вам кузькину мать»)))

Кому в цьому житті Ви заздрите?  Дітям, їм безкоштовно дають мороженкі)

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Вони є і я соромлюся!)

Яке блюдо здатне підняти Вам настрій? Мамині печеньки.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? З картинками.

 З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Брюс Лі.

Яке диво світла Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? У моєму місті чудес і так вистачає!) Приїжджайте до Одеси і самі в цьому переконаєтеся.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Юрандія.

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Показав би йому Одесу і пригостив найсмачнішим українським борщем з пампушками!

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? На даний момент  - це підтвердження найголовнішого свого титулу.

 Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Подорожі.

 

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ»

Юрій Бова

Міський голова міста Тростянець Сумської області.
Нагороджений:

Грамота голови Тростянецької державної адміністрації (2014 рік);

Грамота заступника голови Сумської обласної ради (2015 рік);

Диплом голови Тростянецької районної державної адміністрації, як переможець районного конкурсу «Краща людина Тростянецького району 2015 року» в номінації «Громадський діяч»;

Відзнака Верховної Ради України (цінний подарунок – іменний годинник) 2015 рік;

Відзнака Президента України – ювілейна  медаль  «25 років незалежності України» (2016 рік).

Три головні події 2016 року  за Вашою версією:

Перша подія: створений в Тростянці  Промисловий парк отримав підтримку держави на підведення інженерних  комунікацій у обсязі 3,1 млн грн., що прискорить залучення прямих іноземних інвестицій, рівень яких за період 2007-2016 років по місту складає біля 200 млн доларів США і є одним з кращих в Україні з розрахунку на одного жителя.

Друга: Тростянець, реалізувавши практику «Малому бізнесу – шанс для розвитку» посів перше  в загальноукраїнському конкурсі серед міст України. В центрі міста проведено будівництво сучасного Європейського ринку, з дотриманням демократичних правил розподілу місць між підприємцями.

Це вже п'ята поспіль нагорода  від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та офісу Ради Європи за реалізовану "Кращу практику місцевого самоврядування " за темою «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць».

Третя: в перше за всю історію міста в Тростянці вдало проведено чотири всеукраїнських та міжнародних фестивалі: міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest», спортивний фестиваль «Нескучний ВелоFest», фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття», рок-фестиваль «Схід-рок». Залучено понад 30 тис. туристів. Фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» визнаний одним із кращих фестивалів України.

Ваша «Формула успіху»Перепони випробовують людину на міцність. Нездоланних перепон не буває. Їх розбиває наполеглива і професійна праця, працелюбність і любов до справи, якою займаєшся.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Звичайно, як і інші мільйони хлопчаків в дитинстві мріяв, що стану космонавтом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Так, я мрію, щоб місто було ще розвинутішим, зразком чи моделлю для інших міст не лише України, а і Європи. Я хочу, щоб всі памятки історії та архітектури  в місті були відреставровані. Одного разу мені наснився сон в якому наша перлина міста - Круглий двір-фортеця 1749 року, єдина у Європі за стилем та історією, повністю відреставрована з якісною старовинною бруківкою на подвір’ї. Так от, я мрію, щоб мій сон збувся.

Також мрію, щоб наша ініціатива по створенню кластеру з декількох нових виробничих підприємств навколо шоколадної фабрики реалізувалися. Це дасть відчутний поштовх місцевій економіці, збільшить населення в місті і рівень його доходів.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Успіх це наполегливість та професійність. Успіх, це дії, якими можеш пишатися сам і пишаються мешканці.

Ваш улюблений афоризм? «Знання – сила». «Життя прекрасне, якщо навчишся жити».

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті? Історичними пам'ятками та історією поміщика Леопольда Кеніга, що в свій час володів Тростянцем і за 20 років збудував тут промисловий кластер навколо цукроварної та деревообробної промисловості. Завдяки цьому фактично Тростянець з села став містом і мав потужні промислові підприємства. Леопольд Кеніг зміг своєчасно розгледіти переваги майбутньої залізниці для промислового розвитку, домігся будівництва  її через Тростянець чим збільшив виробництво цукру до 5 % обсягу Російської імперії. До того ж він будував соціальне житло, об’єкти соціальної інфраструктури:  школи, бібліотеку, лікарню, церкву, щоб було зручно жителям.

Також пишаюся, що саме в Тростянці працює і щороку розвивається друга за потужністю в Європі шоколадно - бісквітна фабрика компанії "Монделіз", яка виготовляє шоколад «Корона» та «Milka», каву «Jacobs», печиво «Oreo» і «Belvita» та бісквіти «Барні». Тростянецька міська рада доклала максимум зусиль у 2006-2007 роках, щоб саме до Тростянця залучити інвестиції і тут збудувати нове виробництво, яке на сьогодні має біля 80% випуску продукції на експорт в інші країни. Завдяки цьому місто має більше тисячі робочих місць з гідною заробітною платою.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу? Недостатні повноваження та фінансові ресурси. Необхідно дати містам повну відповідальність за всі сфери міського життя.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому? В повазі від людей за роботу, яку робиш.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... зроблю Україну успішною і розвинутою».

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Емоційність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? В дитинстві було декілька улюблених книг, наприклад, Олександр Дюма «Три мушкетери», а зараз, через завантаженість в роботі, на читання книг майже не залишається часу. Тому важко назвати якусь книгу улюбленою.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Якби була така можливість, то потоваришував би з Леопольдом Кенігом, від якого є чому вчитися.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Ейфелеву вежу. Вона б чудово вписалася в концепцію розвитку міста, як туристичного центру Слобожанщини. Це символ - не стримувати своїх бажать і творити. І колись ці твори стануть шедеврами.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? «Українського козацтва».

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Звісно до Тростянця. У нас є чим пишатися і показувати навіть Президентові Америки. В 2011 році на Дні Європи в Тростянець завітала делегація Послів країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою Представництва ЄС в Україні Жозе Мануелом Пінту Тейшейрою. Вони були приємно вражені всіма здобутками Тростянця, історичними пам’ятками, чистотою та привітними людьми.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою Головним досягненням в житті є те, що місто Тростянець стає одним з найкращих міст України за темпами розвитку, якісній стратегії, інвестиціям, культурному розвитку і реалізованим практикам місцевого самоврядування. Ще одне з досягнень чудові син та донька, які попри свій молодий вік вже теж активно беруть участь у громадському житті міста.

Яке зайняття для  Вас - найкращий відпочинок? Щороку висаджувати тисячі квітів у місті і влітку бачити результати роботи. А ще подорожувати різними країнами і відкривати для себе нові місця.

АндрійПанков

Краматорський міський голова.

Нагороджений:

- медаллю Української православної церкви Українського Патріархату “За жертовність і любов до України”;

- медаллю “За оборону рідної держави”;

- заохочувальною відзнакою “За сприяння Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України”;

- пам'ятною медаллю “Захиснику Вітчизни” Всеукраїнської громадської організації “Спілка ветеранів та працівників силових структур України”

Нагороджений Почесними грамотами вищестоящих органів та відомчих    установ.

Три головні події 2016 року  за Вашою версією:

- У Краматорську збережений мир. У складних прифронтових умовах, коли на руках знаходиться багато зброї, не всі території розміновані, разом з Державною службою порятунку, Національною поліцією, Військовою інспекцією ми змогли забезпечити у місті безпеку та правопорядок. Місто впоралося з додатковим фінансовим навантаженням у збереженні в умовах воєнного часу безпеки режимних об'єктів

- Український незалежний центр політичних досліджень визнав Краматорськ одним із найдемократичніших міст України. Місто в п'ятірці кращих;

- 2016 рік став етапом небувалого відродження всіх без винятку сфер життєдіяльності Краматорська. Підготовлено ґрунтовний плацдарм для старту і реалізації нових проектів, у тому числі й амбітних.

Ваш життєвий девізДорогу здолає той, хто йде. Якщо є перешкода, її треба подолати.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Розвідником :)

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Моя мрія — мир в Україні.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Роби, що повинен, і хай буде, що буде.

Ваш улюблений афоризм? Все буде правильно, на цьому побудований світ. (М. Булгаков). Все буде добре.

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті? Я би сказав — ким. Пишаюся своїми земляками-краматорчанами — машинобудівниками, викладачами вузів, вчителями, спортсменами, художниками, музикантами, талановитими дітворою та молоддю, волонтерами, добрими людьми…

Хто, на Вашу думку, є взірцевим міським головою (на прикладах з усього світу)? Батько-засновник сучасного Сингапуру, міста-держави, Лі Куан Ю — людина, яка перетворила маленьку крапку на мапі у процвітаючий мегаполіс світового значення…

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу? Все-таки комунальна сфера. Дороги, освітлення вулиць, тепло у будинках, якісна вода, налагоджена робота сучасного транспорту тощо.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя — жити! Кожен день проживати з повною самовіддачею, цінувати життя, намагатися побачити і пізнати найкраще, віддавати, допомагати, піклуватися ...

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я… її облаштую!!!» :)

Кому в цьому житті Ви заздрите? З цим почуттям не дружу, тому що не знайомий :) Бракує часу на читання нових книг і перегляд популярних фільмів, а у когось його хоч відбавляй! Хтось читає і дивиться, а я не встигаю ... Це заздрість? Вважаю, це розуміння обраного шляху ...

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Доброта та незлопам'ятність

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? “Майстер і Маргарита”

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Жюль Верном.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Встановив би на горі Карачун Ейфелеву вежу — одну з новітніх чудес світу — з правильним застосуванням її конструкції й масштабу :)

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Виніс би це питання на громадські слухання :) Як громада вирішить — так і буде :)

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? У Краматорськ. Промисловість, навколишня природа, культурні традиції — будь ласка, знайомтесь!

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Побудував будинок. Посадив дерево. Виховав двох синів. Дочекався першого онука. Отримав величезну довіру краматорчан — обраний міським головою. Працюю для людей на благо рідного міста.

Якщо помилка — це новий досвід, імпульс до зміни траєкторії дій та вчинків, думаю, час покаже, що є помилка ...  Якщо помилка — це новий досвід, імпульс до зміни траєкторії дій та вчинків, думаю, час покаже, що є помилка ...

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Рано-вранці, коли місто спить, сідаю за кермо автомобіля, їду вулицями, знайомими з дитинства, дивлюся, як прокидається рідний Краматорськ, помічаю, що змінилося, що потрібно зробити, об'їжджаю селища, розумію, наскільки дорогий мені мій Краматорськ, кожен його куточок, який він різний, від крейдяних гір з унікальною флорою до Краматорського моря ... Це мій найкращий відпочинок.

Сергій СУХОМЛИН

Житомирський міський голова

Досягнення в 2016 р.: У минулому році ми почали ремонт пішохідної Михайловської, також це заміна тротуарного покриття в центрі міста, установка світлодіодного освітлення. Почали прибирати широкоформатну рекламу з центру міста і МАФи. Розпочато заміну світлофорів. Відкрили дві амбулаторії сімейної медицини. Збільшили фінансування спорту в 6,5 раз.

Ваш життєвий девіз: Потрібно ставити найвищу ціль і йти до неї. Якщо це не вдається, потрібно міняти шлях і підходи для її досягнення.

Який сенс Ви вкладаєте в слово успіх?: Успішність - це виховання дитини. Дитина повинна бути краще, ніж його вихователі (батьки). Успішність - це улюблена робота і сім'я. Тут я успішний.

Чим ви найбільше пишаєтеся у вашому місті?: Це тисячолітня історія міста, люди і потенціал Житомира.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу?: Енергозбереження, залучення інвестицій і створення робочих місць.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... Ми вже над цим працюємо».

Кому в цьому житті Ви заздрите?: Людям, які можуть проводити багато часу зі своєю сім'єю.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік?: Я трудоголік, і тому, зі мною не просто.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?: Це спорт, подорожі, час, проведений з родиною і друзями.

 ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «ФІНАНСИСТ РОКУ»

Людмила ВОЇНОВА

Голова Правління ПАТ "АСВІОБАНК"

Три найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2016 році:

На тлі падіння китів ринку - успішний розвиток інноваційного формату "банк-бутік", який отримав від НБУ статус Інвестора, що підтверджує його безумовну стабільність та надійність. На тлі масових скорочень - жодного звільнення, професійне зростання тазміцнення колективув період кризи.12 нових відділень і понад 15 000 нових власників карт невеликого банку.

Ваш життєвий девіз: "СВІТИТИ завжди, світити скрізь, до днів останніх дінця. Світить - і жодних зайвих слів, ось мій девіз- і сонця!" Кредо від мене і Маяковського :)

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Спочатку балериною, а потім учителем - але обов'язково заслуженим! 

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Локально - хочу побувати на Тибеті, глобально - хочу жити в Щасландіі, країні щасливих людей..

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? Коли ти своїми зусиллями досягаєш того, чого прагнув.

Ваш улюблений афоризм? Банк - це місце, де вам позичать грошей, якщо ви зможете довести, що вони вам не потрібні (Боб Хоуп, американський комік і актор).

На що вам шкода витрачати гроші? До фінансів я намагаюся ставитися максимально дбайливо. Тому будь-яку суму мені важливо витрачати свідомо.

Як (у чому) ви зберігаєте особисті заощадження? По секрету - я спеціально стала банкіром, щоб мати можливість зберігати гроші винятково в своєму банку :)

Скільки вам потрібно грошей для щастя? Щастя не вимірюється грошима…

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя - в нас самих. Але гроші дозволяють нам почуватися вільнішими, а значить - краще розкрити самих себе..

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори - я перевірю, наскільки вона прибуткова» :)

Кому в цьому житті Ви заздрите? Меценатам, які можуть зі щирим серцем витрачати багато грошей на благі справи.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? У процесі аудиту :)

Яка страва здатна підняти Вам настрій? Щось із перчиком.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюблена для мене - це завжди остання, "Економіка вражень" Пайна та Гілмора.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Зі Стівом Джобсом. 

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Велику Китайську стіну - на наш східний кордон. Для надійності!

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Уже відкрила, це моя дочка - Владислава.

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Для початку в депозитарій нашого банку - залишити на зберігання цінності в сейфі :)

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Сподіваюся, мені ще рано відповідати на це питання.   

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Подорож.

Вадим МОРОХОВСЬКИЙ

Голова Правління ПАТ «БАНК ВОСТОК»,

Голова Ради директорів ЗАХІД БАНК ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Подгориця (Чорногорія).

Досягнення в 2016 році: Це створення в Чорногорії комерційного банку АТ ЗАХІД БАНК. Входження ПАТ «БАНК ВОСТОК» в першу групу банків на 1 січня 2016 року, підтримка шахового клубу в Одеській області, Музею сучасного мистецтва в м. Одеса.

Ваш життєвий девіз: Стався до інших так само, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві: Мріяв стати археологом і банкіром.

Бути сьогодні успішним - це ... бути оточеним гідними і люблячими тебе людьми.

На що вам шкода витрачати гроші? Даремно.

Як ви зберігаєте особисті заощадження? в ПАТ «БАНК ВОСТОК».

Скільки вам потрібно грошей для щастя: Не в грошах щастя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... зроблю людей щасливими».

Яка риса характеру Ваш головний недолік? Доброта.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Наполеоном.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті: Головне досягнення в моєму житті - це моя сім'я.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Робота в ПАТ «БАНК ВОСТОК» і комерційному банку АТ ЗАХІД БАНК.

 

Віктор ПОНОМАРЕНКО

Голова правління ProCredit Bank

Досягнення в 2016 році: За підсумками минулого року ПроКредит Банк отримав прибуток і показав приріст по всіх ключових напрямках бізнесу. Ми наростили обсяги кредитування малого і середнього бізнесу (МСБ), зросла і кількість клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування. Є приріст і в роздрібному сегменті: ставку робили на залучення вкладів. Крім того, ми збільшили показники ефективності бізнесу і продовжили інвестувати в наших співробітників. У минулому році ми вклали 1 млн. євро в навчальні програми, як на локальному, так і на міжнародному рівні. У нинішньому році позитивні тенденції збереглися: збільшуються темпи зростання обсягів кредитування, зростає кількість нових бізнес-клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування.

Які у вас переваги по галузях економіки? Якщо говорити про пріорітетні галузі, то дуже активно працюємо з агросектором. На частку кредитного портфеля в цьому сегменті припадає понад 45% всього нашого кредитного портфеля. Як правило, працюємо з аграріями, які обробляють від 1000 га земель. Ми хочемо підтримувати бізнес, у якого є довгострокова стратегія розвитку. Як правило, це виробники та переробники, аграрії, а також підприємства сфери послуг.

Скільки зараз налічується відділень банку? У нас 27 бізнес-підрозділів, з яких п'ять - повнофункціональні відділення (в Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Одесі), а решта 22 - роздрібні відділення. Маючи таке покриття і використовуючи інструменти сучасного дистанційного банківського обслуговування, ми обслуговуємо підприємства в будь-якій точці країни. ПроКредит Банк був в 2016 році єдиним українським банком, який задекларував повний перехід на cashless - пообіцяв стати «банком без готівки».

ЛАУРЕАТИ В НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»

 

Петро Михайлишин

Генеральний директор компанії «Епіцентр К»

Досягнення: «Епіцентр» - найбільша національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів. Починаючи з 2003 року компанія впевнено розширюється, охоплюючи не тільки обласні центри, а й районні міста. На сьогодні «Епіцентр К» налічує 43 торгових центри загальною площею близько 1 млн.кв.м. «Епіцентр К» співпрацює з понад 3,5 тис. постачальниками, які забезпечують торгові центри мережі близько 200 тис. товарів. За останні роки компанія «Епіцентр К» стала власником мережі «Нова Лінія», відкрила найбільший в країні торговий центр з продажу товарів для будівництва, ремонту, саду та міста, обробки і оформлення житла, дитячих, спортивних товарів, побутової хімії, меблів, техніки і т.д. Один з торгових центрів «Епіцентру» був відзначений Європейською асоціацією рітейлерів.

Плани по розвитку на найближчий час ?: Інвестуємо в будівництво нових і добудову вже відкритих торгових центрів в містах, які демонструють позитивну динаміку продажів. На сьогодні це торгові центри в Одесі, Львові, Чернівцях та Івано-Франківську. Відкриваємо торгові центри малих форматів в районних центрах, таких як Коломия, Шепетівка.

Борис Синюк

Директор ТОВ Карпатигаз, має 40 річний стаж роботи в паливно-енергетичних галузях Росії і України, вища технічна освіта, диплом гірничого інженера-геолога Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, член-кореспондент Української нафтогазової академії – академік.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році: Рік успішної експлуатації перлини нашої компанії, найбільшої в Україні дотискуючої компресорної станції, Хрестищенської ДКС, додатково видобутих за 5 років нашої Спільної діяльності 3,5 млрд м3 природного газу та інвестиції у розвиток нашої держави шляхом сплати податків до державного бюджету на більш ніж 11 млрд грн.

Ваша «Формула успіху»Праця є однією із важливих складових формули успіху, але не єдиною, а врешті головними «козирями» стають досвід роботи та професіоналізм. Для цього ж ще дуже важливо знайти ту сферу, в якій ви будете почувати себе як риба у воді.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Цікаво, що до дня знань, декілька років тому, кадровий портал hh.ua проводив опитування серед менеджерів українських компаній, так от більшість менеджерів хотіли стати лікарями чи вчителями, однак згодом не реалізували свої мрії дитинства, для мене ж вибір був однозначним -  геолог, і саме у цій сфері я успішно працюю уже більше 40 років.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Енергонезалежна та процвітаюча України, на благо якої щоденно та самовіддано працюю я та весь мій колектив.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Успішна людина — це людина, яка здатна перетворити мрію на мету і досягти її. Бути успішним — значить ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися і самовдосконалюватися; успішний -   терплячий, готовий довго йти до своєї мети, хтось із великих сказав: «Геній — це 1% везіння і 99% наполегливої ​​праці».

Ваш улюблений афоризм? Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати — це наполовину завершити. Григорій Сковорода.

Чому Ви зайнялись саме цим видом діяльності? Окрім іншого, мене надихнули популярні за часів моєї юності пісні «Геологи романтики» та «Держись, геолог».

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, але гроші -  невід’ємна складова щастя.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Винятковий трудоголізм та повна віддача улюбленій справі.

Яка страва здатна покращити вам настрій? У цьому сенсі я щирий патріот, моїй душі до вподобибудь-які страви української кухні.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Борислав сміється» – Івана Франко, яка захопила мене іще у юнацтві та вмотивувала свій життєвий шлях пов’язати із нафтогазовидобувною галуззю.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Відповім його словами: Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Висячі Сади Семіраміди, щоб Київ був вічнозеленим та молодим містом з гарною екологією.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? На промислові об’єкти нафтогазовидобувної галузі Харківщини, Полтавщини та Львівщини, де уже декілька років підряд за допомогою новітнього американського обладнання, підтримується такий важливий для України видобуток природного газу.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Вирощувати власну городину.

Іван Телющенко

Генеральний директор ТОВ «Керамейя», кандидат технічних наук, Заслужений будівельник України, лауреат премії ім. Буднікова,нагороджений орденами Св. князя Володимира Великого і Архістратига Михаїла.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 роціЗнаковою подією 2016 року став 10-річний ювілей з дня заснування ТОВ «Керамейя».

Також останнім часом моїм основним професійним захопленням є енергозбереження і все, що з ним пов’язано. Тому важливими в 2016 році для мене стали значні досягнення в цій сфері: розробка та апробація на ТОВ «Керамейя» твердопаливних котлів, управляти яким можна віддалено - через інтернет (з телефону чи комп’ютера); вдосконалення процесу випалу продукції та досягнення рекордних показників економії на енергоресурсах (за рахунок збільшення частки використання відновлювальних джерел енергії).

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої метиПочуття гумору, вміти слухати, чекаючи не сидіть без діла, не боятися помилитися, читати книги (хороші книги!!!) – 1 книгу в місяць!, бути обов’язковим (обіцяєш – роби), створювати атмосферу довіри

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Льотчиком.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Який успіх? Суспільний, професійний, сімейний? Якщо узагальнено, то для мене персонально успіх – це оціночна категорія, оцінка оточуючими тебе людьми.

Ваш улюблений афоризм? «В темные времена - трудно уйти в тень.»

Кого Ви вважаєте взірцем успішного бізнесмену? Ілон Маск!

Чому Ви зайнялись саме цим видом бізнесу (діяльності)? Випадково… Як і всі сільські діти в мій час прагнули стати «городськими», а більше - цього хотіли їх батьки, щоби і їм не довелося працювати в колгоспі… Тому аби куди, якби з села… А далі – терпіння і відданість своїй професії.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?  А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші – це наслідок… Бажано, щоби це був наслідок професійної майстерності, суспільного визнання, та благом для оточуючих, колег, партнерів в роботі.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... створю галузь грубої кераміки, якої не було в Україні в тому вигляді, що є зараз. Боюсь бути нескромним, але, здається, я це вже зробив…»

Кому в цьому житті Ви заздрите? Із живих – нікому… Ніхто не знає, що з ними буде завтра… Заздрю всім, хто був здоровим, щасливим, багатим і мав достойну смерть…

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Категоричність… (мабуть), сарказм (мабуть), надлишкова довірливість…

Яка страва здатна покращити вам настрій? Борщ, який готувала моя баба Явдоха… після неї нікому не вдавалося приготувати схожий.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Є улюблений письменник – А.П. Чехов. Береш будь-який том його творів, розкриваєш на будь-якій сторінці, і ти серед них – героїв його часу, серед яких пізнаєш своїх сучасників…

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Богданом Хмельницьким… Я би вберіг його від помилок.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Моє рідне місто – Ромни. Там би були чудом світу – тротуари з бруківки ТОВ «Керамейя».

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Іменем коханої жінки…

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? В Конча-Заспу… Показати, як живуть чиновники в убогій країні, і куди діваються гроші, які надає світова спільнота на проведення реформ..

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Робота у великому фруктовому саду в пору цвітіння…

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» В НОМІНАЦІЇ «МЕНЕДЖЕР РОКУ»

Михайло Лизанець

Cofounder (співзасновник) Moneyveo.ua

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 роціВ кінці року ми продали наш Мексиканський підрозділ, який запустили в 2015, стали лідером ринку онлайн кредитування з часткою ринку в до 80%, отримали звання кращого Фінтех стартапу України від Payspace magazine.

Ваш життєвий девізKeep calm and carry on (зберігаємо спокій і продовжуємо) – з мотиваційного плаката Великобританії 1939 р. Щодо принципів: до всього ставитися з почуттям гумору, бути чесним з собою та іншими.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У перших класах школи начитався пізнавальних книжок і хотів стати археологом, але так як батьки були підприємцями, трохи пізніше питання ким стати для мене вже не було актуальним. Питання було тільки щодо того, в якій сфері.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Ну зовсім глобальна мрія, як мета життя швидше – це більш масштабно поліпшити життя людей. Дати людям наступну Вікіпедію, або інтернет.

Бути сьогодні успішним – це…Дати людям те, що поліпшить їхнє життя. Дозволить робити що або швидше, зручніше, простіше, дасть натхнення або комфорт.

Ваш улюблений афоризм? «Не бійтеся робити те, що не вмієте. Пам'ятайте, ковчег побудував любитель, – професіонали побудували Титанік». Цей афоризм для мене кілька разів спрацював, але він на жаль не спрацює, якщо ви вирішите зайнятися кардіохірургією.

Назвіть три головні якості успішного керівника? Лідерство в розумінні як здатність зібрати людей разом і мотивувати рухатися до спільної мети, відкритість, і чесність.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? З одного боку вміння і готовність делегувати, як говорив, здається Стів Джобс: «Не має сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо тлумачних людей, щоб вони говорили, що робити нам.». З іншого боку  прийняття непопулярних рішень: ніхто не хоче щось робити, включаючи тебе самого, але ти розумієш, що це необхідно для організації, і доводиться виконувати.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Ілон Маск з його готовністю починати справу в просто неймовірних областях, наприклад швидкісного транспорту HyperLoop і космічних перельотів SpaceX.

На пострадянському просторі найвидатнішим підприємцем вважаю Олега Тинькова – не можу уявити, як можна створити таку кількість успішних бізнесів в настільки різних сферах.

Гарік Корогодський викликає повагу як успішним бізнесменом, який став неординарною медіа персоною.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Креативність в рішенні проблем і самовіддачу, плюс відстоювання своєї думки, готовність вести дискусію. Мені дуже пощастило працювати саме з такими людьми.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші без сумніву потрібні, вони дають свободу і почуття безпеки, які в принципі знаходяться десь поруч з почуттям щастя. Але як говорить більшість відомих успішних підприємців, гроші не повинні бути самоціллю. Такою метою може бути створення продукту або послуги, яка потрібна людям, відбутися як особистість. Я вважаю, що кожен з нас так чи інакше служать суспільству, і гроші є хоч і далеко не ідеальним, але більш універсальним мірилом користі, ніж інші.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрість – погане почуття, я вважаю за краще захоплюватися Захоплююся Джиммі Уелсом – творцем Вікіпедії. Він зміг об'єднати неймовірну кількість людей на голому ентузіазмі і створив унікальний продукт, який, якщо пафосно висловитися несе світло і знання всьому світу.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Я дуже привабливий J ну по факту, напевно, прокрастинація  буває відкладаю завдання, які не хочеться робити.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? З практичних – Lean Startup by Eric Ries (ощадливий стартап)  ця книга на початку роботи над Moneyveo неймовірно допомогла створити правильний продукт, по правильній методології. Також подобається «Фрікомисліе» Дабнер і Левітта  збірка цікавих явищ з точки зору економіки. Після неї починаєш на здавалося б повсякденні речі дивитися під іншим кутом.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Мерлін Монро. Не знаю, наскільки близько б ми подружилися, але я б спробував. А якщо серйозно, то хотів би познайомитися з Ніколою Тесла  людиною, який подарував нам 20-е століття. Складно уявити, де б ми були без його винаходів сьогодні.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Зі старих залишилися здається лише піраміди, вони б не особливо вписалися в пейзаж, з нових чудес світу переніс би Діснейленд. Дозволило б людям потрапити в казку, плюс, це напевно один з небагатьох реальних туристичних магнітів.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? На це питання відповів за мене Чак Паланік в Бійцівському Клубі  «Коли люди вийдуть в глибокий космос, то присвоять всьому назви корпорацій. Сузір'я Ай-Бі-Ем. Галактика Майкрософт. Планета Старбакс. »Так що свою планету я назвав би Moneyveo.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? У найкрасивіше місто України  Львів. Площа ринок, Національний театр опери та балету, Латинська катедра. Запросив би ще в Криївку, напевно J

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення  звичайно створення компанії, великої помилки напевно ще не встиг зробити, так все по дрібниці 

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Хороша книжка або цікава компанія 

 

Яна Міненко

Голова Правління АТ «Рено Україна»

Три головні події 2016 року  за Вашою версією: 

1) Після кризового 2015 року, автомобільний ринок почав зростати у 2016 (він зріс на 38%). Компанія Renault другий рік поспіль зайняла позицію лідера на ринку легкових та комерційних авто, реалізувала своїм клієнтам 8 036 авто і зайняла ринкову частку 11%.

2) Компанія Renault привезла на ринок України нові моделі з оновленої модельної лінійки – Captur, Kadjar, новий Megane. Було реалізовано 618 авто цих моделей за 2016 рік, що додало 1 пункт ринкової частки компанії.

Разом із запуском Captur ми реалізували масштабний проект Captureality про подорож Captur із Києва до Парижу, у розмальовуванні цифрового панно з 32 тис. елементів взяли участь більш, ніж 2 000 українців.

З виведенням на ринок Kadjar ми реалізували цікавий національний проект в підтримку внутрішнього туризму «Рушай за покликом життя», за що отримали нагороду з маркетингових коммунікацій Effie.

Разом з Captur та Kadjar у Renault вже чотири моделі у сегменті SUV (ще Duster та Koleos) – найбільшому сегменті на авторинку України. У цьому році ми плануємо привезти в Україну новий Koleos.

Щодо нового Megane у кузові хетчбек – то він здобув престижний титул "Легковий автомобіль року в Україні 2017", у цьому році ми привеземо також Renault Megane у кузові седан. Краще авто року в Україні вибирали за підсумками голосування громадського і журналістського журі. У голосуванні взяли участь рекордні 66 тис. українців. З 3-х заявлених моделей Renault в конкурсі, 2 автомобілі завоювали нагороди, в т.ч. головну нагороду за легковий автомобіль.

У 2016 році український автомобільний ринок показав підвищений інтерес до електромобілів – за оцінками експертів в Україну було імпортовано близько 2 тис. електроавтомобілів (нових та б/у). Renault також вдалося привезти до України електричний фургон Kangoo ZE та надати його на тест своїм потенційним клієнтам.

Ваш життєвий девізБізнес повинен бути екологічним: брати до уваги та задовольняти інтереси клієнтів, власників, співробітників та суспільства, у якому працює.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Вчителькою. Я була старшою онукою у великій родині (9 онуків по батьківській лінії) і коли дорослі залишали на мене молодших, – намагалась їх зорганізувати и чомусь навчити: ми малювали, співали, робили аплікації.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Є і не одна. Щодо України мрію, щоб встановився мир і закінчилась війна.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Успіх – це внутрішній стан людини, її внутрішня мотивація, сила робити себе весь час своєю кращою копією. Такий собі безперервний процес.

Ваш улюблений афоризм? Є багато улюблених афоризмів, наприклад:

«Зри в корень» Козьма Прутков

«Если ты направился к цели и станешь дорогою останавливаться, чтобы швырять камни во всякую лающую на тебя собаку, то никогда не дойдешь до цели.» Федор Достоевский

Мы как солдаты: делаем, что можем, и будь, что будет.

Назвіть три головні якості успішного керівника? Перш за все відкритість та увага: увага до людей, які працюють в команді, увага до зовнішніх змін у навколишньому оточенні, увага до внутрішніх бізнес-процесів. А також вміння слухати і почути, сміливість, віра в себе та воля до перемоги.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Його команда. Без команди керівник ніхто. Довіра в команді. Без довіри команда не буди ефективно працювати.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Є багато взірців, у кожного можна чомусь навчитися – це і Стів Джобс і Ілон Маск і Карлос Гон. Але головне, при цьому не загубити себе .

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Я сприймаю їх такими як вони є. Не має якихось специфічних якостей, які я ціную більше. До того ж я вважаю, що різні за своїми характерами співробітники лише збагачують команду різноманітними ідеями, головне – розставити їх по правильним місцям, щоб «пазл» склався.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші – це потік, енергія. Тому щастя в енергії і в тому як ти вмієш її використовувати, наприклад, коли ти дитина – тобі дарять енергію у якості любові дорослих, коли ти стаєш дорослим – треба навчитись поповнювати свою енергію і дарити любов оточуючим. Так і з грошима: треба вміти їх накопичувати та вкладати.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... здвину Землю» сказав Архімед. Він мав на увазі важіль, який надає руху прискорення. Я з тих, хто шукає цей важіль самостійно, а не чекає його від доліJ.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?JПланую більше, ніж можу зробити. Через невдоволеність результатом, буваю роздратованою.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Не має улюбленої читаю різні: зараз Юлія Гіпенрайтер «Спілкуватися з дитиною, як?» до цього Марі Кондо «Магічне прибирання».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З будь-якою історичною особистістю, не має переваг. У кожній історичній особистості мені цікава перш за все людина: яким життям живе / жила, про що думала, про що мріяла. Мерилін Монро, наприклад, або Дональд Трамп.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Мені здається в Україні достатньо своїх чудес світу, не треба ніякі інші сюди переносити. Наприклад, у Києві, Києво-Печерська Лавра або Свята Софія. Із сучасних – А-Gallery в Арт-Молі – коли картини знаменитих світових  художників оживають і починають рухатись завдяки 52 проекторам вивішеним за певними правилами. Таке враження, що ти потрапив в інший вимір, хіба це не чудо? І цю виставку створено в Україні. Я вважаю, що українська нація одна з найкреативніших у світі.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Не знаю, у кожної нової назви повинна бути своя історія. Без історії важко придумати назву.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Якщо мова про Дональда Трампа, показала б йому Львів, якщо Барак Обама – тоді Андріївський узвіз у Києві та Андріївську церкву.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головні досягнення – моя сім’я, мій син. До помилок ставлюся як до уроків, намагаюсь вчитися J.

Яке зайняття для  Вас - найкращий відпочинок? У мене дуже багато хобі – кожен раз обираю те, яке підходить моєму настрою: астрологія/психологія/соціоніка, йога/басейн/спортзал, люблю готувати щось нове для сім’ї та друзів, люблю сходити на класне кіно або ж послухати джаз. Якби було більше часу – хотіла б продовжити танцювати свінг та навчитися в'язати.

Світлана Діденко

Генеральний директор «Фармацевтична фірма «Дарниця»

Досягнення в 2016 році: Участь у всесвітній виставці CPhi в Барселоні, де ми отримали підтвердження високої зацікавленості до рівня інновацій і технологій компанії «Дарниця». Наступне завдання – системна робота над іміджем і репутацією компанії. Гарантування безумовної якості і найвищих стандартів, давно властиве «Дарниці», має стати основою прихильності і лояльності професійного співтовариства і споживачів. Акцентом 2016 року стало розширення асортименту, як за рахунок запуску власної розробки, так і ліцензування. Іншим важливим завданням стало створення фундаменту і умов для розвитку експортного потенціалу та розширення його географії.

Які завдання стояли перед Вами: Адаптація роботи команди під оновлену стратегію компанії, трансформація з виробничої в маркетуючу фармацевтичну компанію, а також вихід на нові ринки.

Компанія «Дарниця» – лідер ринку, національний виробник лікарських засобів з більш ніж з 85-річною історією. Компанія виробляє близько 250 найменувань лікарських засобів на виробничих площах 30 000 м2. У 2016 році «Дарниця» увійшла в топ-15 найбільш інноваційних компаній України за версією журналу «Forbes».

Опубліковано «PeopleUA»  6(40) весна 2017