Леся Беляєва

«Намагаюся внести гармонію в життя кожного відвідувача»

Цілеспрямована, відповідальна, оптимістична, приваблива Леся Беляєва володіє неабияким бажанням рухатися вперед. Її сонячна енергія та шарм завоювали прихильність багатьох відвідувачів її закладу. Вражає, але посвята в майстри-перукарі Лесі відбулася в дванадцятирічному віці, а сьогодні ця самодостатня особистість розповідає про те, як вона підкорює світ.

 

Досьє:

Посада: майстер-перукар, директор салону краси «Цирюльня»

Освіта: вища технічна

Життєве кредо: цінуй кожен день, живи сьогоденням

Знак зодіаку: Терези (ДН 29 вересня)

Улюблений вид відпочинку: на природі

Заклади відпочинку: «Роуз-кафе», «Карамель»

Вид спорту: верхова їзда

Музика: класична

Страва: мед

Напій: кава з корицею, ваніллю та перцем

Авто: «Mercedes»

Книга:Омар Хайям «Рубаї»

Справжній смак життя – бачити у всьому позитив.

 

Лише Насолода: Як відомо, ви у дуже ранньому віці почали жити в світі краси. Пригадайте цей день, першого клієнта... Які відчуття, думки та враження вас переповнювали?

Леся Беляєва: Хоча минув 21 рік, та я пам’ятаю, як сьогодні: біля хати під грушкою, яку дідусь обставив дзеркалами, відбулася моя «посвята» в майстри-перукарі. Напередодні свята (27 серпня) мій дідусь не поїхав у місто в перукарню, проте твердо вирішив, що до церкви непідстриженим не піде. В прямому розумінні цього слова він примусив мене взяти ножиці в руки. Мені було тоді 12 років, і я настільки хвилювалася, що навіть плакала і не хотіла стригти, але непослух свій проявити не змогла – ось так я дізнатися, що ж таке чоловіча стрижка. Після такої чарівної посвяти у мені зародилася пристрасть до перукарського ремесла.

ЛН: На сьогоднішній день ви проміняли б професію перукаря на якусь іншу?

ЛБ: Я тривалий час працювала в МВС, а перукарська справа залишалася хобі. Коли стояв вибір між цими професіями, я зробила його на користь перукарської майстерності. Гадаю, відповідь очевидна.

ЛН: На відкритті «Цирюльні» ви сказали: «Треба ставити цілі і досягати їх. А потім ставити нові цілі та досягати їх». Які цілі ви ставите перед собою зараз?

ЛБ: Саме зараз я намагаюся внести гармонію в життя кожного відвідувача. В кожній людині є внутрішня краса, я прагну привнести гармонію, так щоб допомогти проявити цю красу й зовні.    

ЛН: Як ви розвиваєтеся в професійному руслі у сфері beauty?

ЛБ: Співпрацюємо з компанією «SchwarzkopfProfessional», яка організовує навчання, тренінги, семінари, з’їзди, виставки, міжнародний «EssentialLooks», де я брала участь цього року (Будапешт). Розумію, що, навіть навчаючи когось, потрібно вдосконалюватися. Я постійно слідкую за новинками у сфері beauty, бо розумію, що потрібно зазирнути у майбутній світ краси.

ЛН: Розкажіть, коли прийшла ідея вдихнути нове життя в «Цирюльню».

ЛБ: Якось прийшла додому ввечері і подумала, що хочу нове місце: світліше, більше, краще, — і вже наступного дня почала пошуки приміщення. Пізніше я дізналася, що це місце пустує.    

ЛН: Який козир має салон краси «Цирюльня»?

ЛБ: Назва салону древня, а методика роботи та інтер’єр — сучасні. Формат та стиль «Цирюльні» досить вільний і відкритий для кожного, маю на увазі, що у нас як відвідувач так і персонал вільні проявляти себе справжню людину.

ЛН: Ваші очі завжди горять щастям, і це додає вам своєрідного шарму. Чи важко бути в такому святковому стані завжди?

ЛБ: Потрібно радіти усьому — і ви будете сяяти щастям. На роботі віддаюся улюбленій справі й обмінююся позитивом з людьми, з друзями заряджаюся енергією, в сім’ї приділяю увагу дітям, які дарують любов та ніжність.

ЛН: Пані Лесю, в чому полягає секрет вашого успіху?

ЛБ: Мій секрет успіху – це вміння примати і дарувати позитив, любов і радість.

ЛН: Від роботи потрібно відпочивати, аби з новими силами підкорювати світ. Як проводите дозвілля?

ЛБ: Найліпший відпочинок — це відпочинок на природі. Гармонія з природою і з собою – джерело духовної сили.

ЛН: Чула, ви полюбляєте кінний спорт...

ЛБ: Мені до вподоби верхова їзда. Коні — надзвичайно благородні тварини, я відчуваю себе в тісному зв’язку з ними. Щоб займатися цим видом спорту, людина повинна володіти собою, розуміти себе та бути чесною перед собою: тоді вона отримує задоволення від спілкування з цими тваринами. 

ЛН: У вас стільки постійних відвідувачів, що навіть журналіст «Лише Насолоди» довго чекав вільної годинки у вашому розкладі. А як вам вдається бути успішною бізнес-леді та виховувати двох дітей?

ЛБ:Діти з розумінням ставляться до моєї зайнятості. Ми з ними разом  відвідуємо заняття верхової їзди, і ці щасливі моменти в житті зближують нас. Дуже люблю свою малечу і ціную кожну хвилину, проведену разом.

ЛН: Маєте потаємні бажання?

ЛБ: Мрію про вільну мандрівку. Це має бути подорож навмання: захотіла поїхати в Швейцарію — поїхала, захотіла до Італії – і вже там. Вірю, що в недалекому майбутньому зможу реалізувати усі потаємні мрії та бажання.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк. Фотограф: Вадим Павлосюк. Зачіска та макіяж: салон краси «Цирюльня»

Стиліст-перукар Леся Беляєва тел.: (050)1815890

Опубліковано «Лише Насолода» № 4(14) жовтень-листопад 2011 р.