Леся Падучак

«Концепція Audi – перевершувати очікування клієнтів!»

Вона – перша жінка-керівник у групі компаній «НІКО», яка працює в автомобільному бізнесі нарівні з чоловіками вже 17 років. Успішна бізнес-леді, мудра, граційна та вишукана Леся Падучак приділила час для ексклюзивного VIP-інтерв’ю, поділившись з читачами журналу «People UA» найцікавішим. Про автоновинки, тест-драйви, один із найсучасніших дилерських центрів України, фінансові програми придбання автомобілів Audi, переваги обслуговування в офіційному сервісному центрі розповідає генеральний директор групи компаній «НІКО» у Львові, директор автосалон "Audi Центр Львів на Липинського" Падучак Леся Олегівна.

На фото: пані Леся в сукні від бренду «Sole»

Довідка

Персона: Падучак Леся Олегівна

Посада: директор групи компаній «НІКО» у Львові, директор Audi Центр Львів на Липинського

Знак зодіаку: овен (ДН: 05.04)

Життєве кредо: думай, як чоловік, поводься, як леді, виглядай, як дівчинка

Сімейний стан: заміжня, виховує сина

В дитинстві мріяла стати: феєю

Важлива подія в житті: їх було багато)))

Бізнес для неї – це рух вперед

Авто: Audi A6

Улюблений вид відпочинку: активний. Море і гори

Справжній смак життя: відчувати себе реалізованою людиною

People UA: Лесю Олегівно, як Ви потрапили в автоіндустрію?

Леся Падучак: В якийсь момент так склались зорі:). В автоіндустрії я працюю вже 17 років з моменту заснування групи компаній «НІКО» у Львові. Пройшла й кар’єрними сходинками. Розпочинала з посади головного бухгалтера, через півроку стала фінансовим директором, а з 2008 – генеральним директором. В цьому напрямку діяльності я знайшла себе. Автомобілі неможливо не любити. Просто є люди, які їх не знають, але, познайомившись ближче, закохуєшся в авто.

People UA: Хто Ви за фахом та де працювали до компанії «НІКО»?

Леся Падучак: Я закінчила національний університет «Львівська політехніка», факультет «Економіки і управління в будівництві». До автоіндустрії я працювала в логістичній компанії, в житлово-комунальній сфері, за плечима – досвід і в підприємницькій діяльності.

People UA: Хто Вам привив любов до автомобілів?

Леся Падучак: У нашій родині завжди був автомобіль. Мій тато дуже хотів мати сина, тому за кермо я сіла рано, в 14 років. От така історія.

На фото: пані Леся в сукні від бренду «Sole»

People UA: Ви є першою жінкою-керівником у корпорації «НІКО», чи важко працювати в автомобільному бізнесі нарівні з чоловіками?

Леся Падучак: У 2003 році, в нашій групі компаній не було жінок-керівників. Мені довелося змінювати стереотипи своїм особистим прикладом. Тоді, звісно, і у партнерів по бізнесу перше враження було упереджене через молодий вік, адже мені не було ще й 30 років. Але в процесі спілкування до моєї думки прислухалися, з’являлася повага, розставлялися крапки над «і».

А зараз я не сама, хоч і не в більшості. Автомобільний бізнес, особливо в Україні, – це захоплююча мандрівка з карколомними падіннями та важким підняттям угору. Але в якому бізнесі ви б не працювали, легко не буває. Головне – любити те, чим займаєшся, та бути професіоналом у своїй справі. І тоді гендер не буде мати вирішального значення.

People UA: Лесю Олегівно, Ви – успішний керівник з великим досвідом за плечима. Що є головним у роботі керівника, які завдання стоять перед Вами?

Леся Падучак: Головне завдання керівника полягає в правильній організації процесу роботи. Потрібно безпосередньо брати участь у підборі ключового персоналу. Моя мета – правильно налагодити процес роботи так, щоб усе працювало як один механізм. Потрібно щодня вирішувати адміністративні питання. У кожного свій підхід до їх вирішення, свої методи роботи, своя атмосфера, створена в колективі. Цим часто і визначається успіх вашої справи.

На фото: пані Леся в сукні від бренду «Sole»

People UA: Пані Лесю, розкажіть про групу компаній «НІКО». Які бренди компанія представляє у Львові?

Леся Падучак: У Львові під брендом «НІКО-Захід» ми стартували у 2003 році як дилер автомобілів Mitsubishi. Вже через два роки до нашого портфелю додався бренд Audi. Згодом, у 2009 році, ми почали співпрацювати з Mazda, у 2014 – Fiat, а у 2015 – Subaru.

Безліч всеукраїнських відзнак та перемог серед дилерських мереж брендів Audi, Mitsubishi, Mazda, Fiat, Subaru говорять про високий рівень ведення бізнесу та довіру покупців.

People UA: Термінал Audi – один із найсучасніших дилерських центрів України. Чим він особливий?

Леся Падучак: Концепцією бренду Audi є такий слоган «Перевершувати очікування клієнтів по всьому світу». Ми дуже раді, що можемо активно працювати над її реалізацією на теренах Західної України.

Приміщення нашого терміналу проектувалося за концепцією Audi AG під наглядом німецького архітектора Audi. У будівництві та оздобленні автоцентру використовувались концептуальні матеріали та прилади, аби відтворити максимальну схожість з автоцентрами, розташованими у різних містах планети. Після завершення будівництва комісія Audi AG приймала і перевіряла роботу. Наш термінал отримав відзнаку 100% відповідності концепції.

Термінал Audi є втіленням престижу, елегантності та технологічності, які заслужено асоціюються з відомим німецьким брендом. Але, крім зовнішньої привабливості, він володіє перш за все функціональністю і технічними перевагами, які вигідно виділяють його серед інших автомобільних салонів. Загальна площа центру становить 2704 кв.м., з них близько 700 кв.м. – у розпорядженні відвідувачів шоу-руму. Завдяки своїм значним розмірам демонстраційний зал вільно вміщує 12 автомобілів Audi, зручну лаунж-зону для клієнтів і магазин фірмових аксесуарів.

People UA: Цієї осені виповнилося шість років з часу відкриття терміналу Audi Центр Львів на Липиського. Яких результатів Ви досягли?

Леся Падучак: За шість років успішної роботи на ринку Львівщини було продано понад 850 автомобілів, близько 50 тисяч машинозаїздів на СТО, десятки успішно реалізованих проєктів, та колектив, яким ми можемо пишатися.

People UA: Часто покупець хоче відчути авто та власноруч випробувати переваги автомобіля в дії, чи проводите ви тест-драйви для потенційних клієнтів?

Леся Падучак: Звичайно, адже лише під час тест-драйву людина може зрозуміти, з яким шедевром вона має справу. Клієнти Audi Центр Львів на Липинського можуть ознайомитися з усім модельним рядом автомобілів Audi у нашому терміналі, випробувати автомобіль під час тест-драйву, а також отримати рекомендації від кваліфікованих працівників відділу продажу, замовити додаткове обладнання та максимально індивідуалізувати свій Audi згідно власних потреб та бажань.

Тест-драйв – це не лише musthave, а й найголовніша мета присутності Audi на подіях. Проте на масових заходах не завжди вдається кожному бажаючому приділити достатньо часу. В таких випадках ми реєструємо на спеціально організований тест-драйв. Готується той автомобіль, який цікавить відвідувача, і він можете здійснити тест-драйв під керівництвом досвідченого консультанта.

Також свої новинки ми презентуємо методом тест-драйву на виїздах в інші міста. Організовували драйвові візити у Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Закарпаття... Ми підшуковуємо зручну для людей преміальну локацію, а також звертаємо увагу, щоб поряд була можливість проїхатися off-roаd. Зазвичай, презентуємо не менше п’яти авто для максимального охоплення аудиторії та досконалого порівняння.

People UA: Пані Лесю, розкажіть про філософію бренду Audi: для кого створений цей бренд?

Леся Падучак: Слоган компанії Audi – «Перевага високих технологій» – в повній мірі втілений у модельному ряді Audi. Авто цього бренду вигідно вирізняються кращим співвідношенням стилю, вишуканості, технологічності та якості. Зовнішній вигляд і комплектації автомобілів Audi дозволяють власникам відчувати себе максимально комфортно та впевнено під час кермування, адже вони володіють відмінними технічними характеристиками, вражаючими інноваціями та численними системами допомоги водію. Тому наш клієнт – сучасна, активна та прогресивна людина, яка цінує стриманість стилю та високі технології.

Кожен може замовити індивідуальний автомобіль Audi. Таким чином, клієнт не переплачує за ті опції, якими не планує користуватися. Можна створити свій ексклюзивний автомобіль, який буде повністю задовольняти потреби водія. Ми пишаємося тим, що понад 80 % покупок в Audi Центр Львів на Липинського – це індивідуально замовлені автомобілі з персональною комплектацією.

Також можливо замовити ексклюзивний колір чи салон, щоб зробити своє авто єдиним і неповторним. Правда, в такому разі терміни виготовлення Вашої мрії збільшаться на 2-3 місяці.

People UA: Які фінансові програми придбання автомобілів Audi доступні клієнтам? Чи можна придбати авто з розтермінуванням?

Леся Падучак: Звичайно, адже ми розуміємо, як важливо для людей бізнесу не вилучати обіговий капітал! Для наших клієнтів ми пропонуємо безліч кредитних та лізингових програм. До кінця цього року діють акційні умови фінансування на весь модельний ряд Audі як для фізичних, так і для юридичних осіб. Фінансування пропонується під 0,01% річних у гривні до 24 місяців. При цьому авансовий платіж – від 30%. Важливим є також лояльний підхід до оцінки позичальника та прозора схема розрахунку платежів. До речі, зараз значно зросла частка покупців-юридичних осіб, адже 20% від вартості авто – це ПДВ, який включається до суми податкового кредиту!

На фото: пані Леся в сукні від бренду «Sole»

People UA: Які переваги обслуговування автомобіля в офіційному сервісному центрі?

Леся Падучак: Як класичний 3-S комплекс, термінал Audi пропонує сервісний центр площею більше 1200 кв.м., який має 14 постів, 1 мийку та 1 пост інтерактивного приймання авто. Високі характеристики представленого обладнання та досвід спеціалістів сервісної станції дозволяють виконувати повний комплекс робіт з технічного обслуговування і різноманітні складні ремонти надзвичайно якісно та у максимально стислі терміни.

На офіційному сервісі Audі є усе необхідне обладнання, аби знайти та усунути причину, а також безпомилково підібрати необхідні запчастини , строго дотримуючись технології ремонту. Варто відзначити, якщо клієнт протягом гарантійного терміну обслуговувався у офіційного дилера, діє програма продовженої гарантії «Куланс». Якщо у післягарантійний період в автомобіля стається серйозна поломка, участь заводу в цьому ремонті може складати й усі 100 %. Окрім того, що Audі забезпечує повну гарантію, постгарантійний період триває дуже довго (до десяти років), також підтримується гарантія на всі оригінальні запчастини та аксесуари, придбані та встановлені у ДЦ, - два роки без обмеження пробігу. Кожна людина експлуатує автомобіль по-різному. Бувало, завод брав на себе компенсацію всіх запчастин у випадку серйозних поломок на 5-му чи 6-му році експлуатації авто. Коли людина приготувалася до того, що ремонт агрегату вартуватиме 100 тис. грн, а, прийшовши до нас, їй повідомляють: «Ваша участь в ремонті –8 тис. грн.» Знаєте, після такого «по інших каналах не ходять» (посміхається – авт.).

Також важливою перевагою обслуговування в офіційному дилерському центрі є послуга забезпечення мобільності наших клієнтів. Якщо ремонт триватиме понад 2 години, клієнт має можливість скористатися програмою підмінних авто. В парку для підміни, за стандартом, використовуємо новинки модельного ряду.

People UA: Якщо людині сподобається альтернативне авто, яке Ваш автопарк дав на підміну, виникне бажання продати своє авто, аби придбати новіше. Чи допомагаєте продати б/у авто свого клієнта?

Леся Падучак: Звичайно, так. Клопоти з передпродажної підготовки, оцінки та сам продаж вживаного авто ми беремо на себе. При чому, це не обов’язково мусить бути вживаний Аudi. Така послуга називається trade-in. Можна дистанційно заповнити електронний опитувальник, вказавши марку, рік випуску, пробіг, наявність пошкоджень та надіслати декілька фото машини. Наш експерт розглядає заявку і робить оцінку. Якщо продавця влаштовує вартість, далі відбувається технічний огляд, перевірка авто та викуп.

People UA: Якими новинками порадуєте прихильників бренду в найближчому майбутньому?

Леся Падучак: Перш за все на початку року ми очікуємо оновлений Q5 та новий Q5 Sportback. Також в планах на наступний рік – новий Q2 , e-tron S, e-tron GT, а ще гібридні версії SQ7, SQ8! Якщо будуть дозволяти карантинні обмеження, плануємо серію тест-драйвів по містах Західної України.

Не можна не зазначити, що у 2020 році у нас також з’явилися новинки: Q3 та Q3 Sportback, А4, А6, e-tron Sportback, які вже наявні в салоні та доступні для тест-драйву.

People UA: Ваші автомобілі часто представлені на серйозних подіях. Який захід найбільше запам’ятався та чим?

Леся Падучак: Так, Ви маєте рацію. Ми завжди стараємось бути поруч з нашим клієнтом, тому беремо активну участь в багатьох заходах. Це і модні покази, церемонії нагородження видатних людей, фестивалі (наприклад, MozArt у Львові), бізнес-форуми. Ось у жовтні Audi вчергове стала партнером «Lviv IT Arena».

Часто ми самі стаємо організаторами неординарних подій. Одна з таких – найбільш емоційна – RSExperience, яка відбулася на території Львівського аеропорту в 2016 році. Тут наші клієнти змогли відчути всю спортивність, спритність та міць RS-моделей Audi як за кермом, так і будучи пасажиром досвідчених пілотів. Після цього тест-драйву людям не лише вдалося відчути вибух емоцій, а й отримати на згадку про подію малюнок на фоні авто RS-моделі у виконанні художника-графіка.

People UA: Яку роль в бізнесі відіграє команда? Як мотивуєте своїх людей? Меж досконалості немає. Чи співробітники Audi Центр Львів на Липинського відвідують навчання, тренінги, семінари з підвищення кваліфікації?

Леся Падучак: Кадри вирішують все! І це не лише старе радянське гасло, це реальна аксіома бізнесу. Без сильної команди, здатної навчатися, розвиватися та рухатися з вами вперед – неможливо збудувати успішний бізнес. Тому саме за такими принципами ми і створюємо наш колектив.

Кількість новинок, які представляє бренд, не дає нам сумувати та спонукає постійно вчитися. Наші спеціалісти з продажу та сервісу проходять навчання у Німеччині в тренінговому центрі Audi АG, де викладають спікери світового рівня. Адже там навчається не лише Україна, а й вся Європа. Нові технології, нові моделі, нове обладнання, нові виклики на ринку, нова економічна реальність – все це є предметом актуальних тем тренінгів та семінарів. Нашим співробітникам показують новинки, прототипи, яких не бачив ніхто. В рамках навчання організовуються тест-драйви, що дозволяють максимально відчути та протестувати авто повною мірою, зрозуміти усі переваги нових технологій. Для компанії Audi думка команди – важлива. У персоналу проводять опитування для покращення процесу навчання, і це надихає. Зараз все навчання переходить в on-line, але не зупиняється!

Я ціную, коли колектив викладається на повну не тому, що боїться покарання, а тому що люди бояться підвести свого керівника, команду. Вважаю, це і є правильна корпоративна культура, яка приводить нас до спільного позитивного результату. Кожен наш співробітник відчуває себе частинкою сім’ї бренду Audi. Факт, що люди залишаються в нашій команді на десятиліття, говорить сам за себе!

People UА: За якими принципами Ви підбираєте нових працівників?

Леся Падучак: Банальне запитання на співбесіді: «Ким Ви себе бачите через декілька років?» показує багато речей. Можна інколи почути безпідставну відповідь: «Хочу стати директором Всесвіту». Або ж людина з блиском в очах прагматично відповідає: «Хочу чогось навчитися та щось вміти в цьому житті, прагну самовдосконалитися», – це, швидше за все, наша людина. Важливе бажання та самомотивація, й, звісно, вагому роль відіграють людські якості та світогляд.

People UA: Як проводите вільний час та де черпаєте енергію, сили та натхнення?

Леся Падучак: Насправді, вільного часу не так вже й багато. Але коли видається вільна хвилинка, так як ми – люди офісу, то завжди стараюсь провести час на свіжому повітрі на природі й обов’язково в сімейному колі. Адже рідні люди – це те невичерпне джерело енергії, надійний тил та мужнє плече, без якого ми б не стали тими, ким ми є сьогодні. Взимку з сім’єю полюбляємо їздити в гори. В теплу пору року потрібно встигнути насолодитися морем. Вважаю, людина, яка гарно відпочила, працює продуктивніше. Відпустка мусить бути, бо це своєрідне перезавантаження, щоб з новими силами досягати успіху. 

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: у чому Ваш секрет успіху?

Леся Падучак: Не бійтеся йти вперед, розвиватися, творити, навчатися та помилятися. Оскільки тільки самореалізована особистість є успішною, а життя – не прожитим намарно!

Спілкувалася: Олена Бекеша. Фотограф: Ігор Федорів. Сукня: бренд «Sole». Візаж та укладка: Світлана Благітко. Локація: АUDI Центр Львів на Липинського

На фото: пані Леся в сукні від бренду «Sole»

 

АUDI Центр Львів на Липинського

м.Львів, вул. Липинського, 54-Д

тел.:(032) 297-1-297

www.audi.lviv.ua

https://www.facebook.com/Audi.NIKO.Zakhid

https://www.facebook.com/solebrand.official

Опубліковано "People UA" № 5(51), зима 2021