Loft style

На сьогоднішній день дизайн інтер’єрів пропонує величезну кількість різноманітних стилів, одним з них є лофт – сучасний стиль, девіз якого «мінімум перегородок, максимум свіжого повітря». Основною концепцією стилю є компонування різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання старого (цегляні стіни, сходи, труби, неприкриті системи вентиляції, заводські пристосування) і чогось сучасного (новомодна техніка, метал і дзеркала) в одному інтер’єрі.

Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості та функціональні, кольори переважно холодних відтінків, великі вікна, практично повна відсутність декору. А те, що в інших стилях виглядає як недолік, різні цегляні виступи, штукатурка стін, дощата підлога, є родзинкою даного стилю.

Інтер’єр в стилі лофт повинен володіти деякими особливостями. Головна риса – відсутність поділу спільного простору перегородками на окремі зони. Вікна теж великі і не закриваються фіранками. Поділ на різні за функціями зони відбувається за рахунок зміни кольору або фактури стін та підлоги. Відокремлюється перегородками тільки санвузол.

Індустріальні вкраплення в інтер’єрі обов’язкові. Що це може бути? Ділянки стін, на яких видно цегляну кладку або грубу штукатурку. Якщо немає можливості оголити реальну цегельну кладку, можна використовувати декоративну імітацію. Є навіть спеціальні шпалери, що створюють подібний ефект. Труби та вентиляція не ховаються, а виставляються напоказ. Дерев’яні стелі або вибілені з дерев’яними балками теж є характерними для стилю лофт.

Поєднання старого і нового. Кухня в стилі лофт – це об’єднання вітальні і їдальні. В інтер’єрі лофт можуть використовуватися як старовинні, антикварні, так і ультрасучасні меблі. Можна поєднувати різні матеріали: скло, сталь, необтесане дерево. Привабливо виглядають раритетні, наприклад, раковини або укомплектування з яскравимсучасним холодильником або плитою.

Стиль лофт найбільше підходить длялюдей творчих професій, так званої богеми. У стилі лофт легко обладнати майстерню і виставковий зал на одній території, втіливши найсміливіші ідеї в життя.

Економні люди. Стиль лофт підходить для людей, у яких фінансове питання стоїть гостро.Мінімум витрат і простота у всьому – основне кредо стилю. Волелюбні люди з бажанням виділитися. Під такий опис чудово підійде молодь, прагнення якої до всього нового і нестандартного допоможе облаштувати житлове приміщення в стилі лофт найкращим чином.

Сьогодні цей нью-йоркський стиль обирають заможні індивідуалісти, артисти, фотографи, люди публічних професій, а останнім часом і багато молодих пар.

Можливо, тому, що лофт — це не тільки особливе житло, але скоріше стиль життя. Стиль лофт дивує універсальністю в плані оформлення приміщень різного призначення і для різних категорій людей. Він використовується для оформлення ресторанів, клубів і офісів. В інтер’єрах котеджів і невеликих квартир. Людьми заможними і тими, хто має намір заощадити на ремонті. Він доречний і в кімнаті тінейджера, і в студії художника. Звичайно, не кожен зважиться оформити інтер’єр настільки оригінально. Як правило, лофт — це мрія людей творчих, для яких подібний проект сам по собі — свято. Дім, оформлений в стилі лофт, стане повноцінним місцем для творчості, а його господар зможе кожен раз відкривати для себе щось нове, експериментуючи з різними елементами і деталями. Ось він який – лофт, економний та оригінальний зі всіх сучасних стилів.

 www.destyle.biz 

м. Луцьк, вул. Ковельська, 22. 3 пов., офіс 301

тел.: (050) 9262753 Сергій

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016