In love гороскоп

Овен

Мають тенденцію закохуватися з першого погляду, перед їх пристрастю ніхто не встоїть, адже будь-якою ціною намагаються домогтися свого. Вони великодушні, часом розважливі. При нерозділеному коханні пристрасть Овнів переходить в одержимість і лють, але вони швидко примиряються. Всі Овни імпульсивні та примхливі. Вони люблять демонструвати свої сильні якості. Чоловіки Овни прагнуть підкорити жінку, хочуть бути героєм для коханої, мріють про подвиги для неї. Жінки Овни не контролюють свої бажання. Якщо чоловік не задовольняє її, вона руйнує стосунки з ним. Часто віддані та люблячі. Одруження в Овнів знаходиться під більшою загрозою, ніж у інших знаків, бо вони потребують терпіння для збереження шлюбу. Не підходить: Рак, Скорпіон, Риби. Підходить: Терези, Стрілець, Лев.

Телець

Тельці відносяться до питань сім'ї та шлюбу дуже серйозно. Супутника життя вони вибирають у зрілому віці, довго вивчаючи потенційного партнера. Вони не здатні оцінити вагань, зате будуть вдячні за вміння задовольнятися тим, що Бог пошле. Телець може не на жарт захопитися Рибами і Близнюками, і може розраховувати на відповідне почуття, оскільки дасть їм стабільність, впевненість в завтрашньому дні і спокій. Союз двох Тельців гарний у роботі, але не в любові, а от з Козерогом Телець може пережити яскравий роман. Міцним буде союз з Раком, спокійним, але приємним – з Овном. Варто триматися подалі від Лева і Скорпіона.

Близнюки

Близнюки часто бажають неможливого, їх зможе по-справжньому полонити лише дуже розумний партнер, який буде хорошим другом і цікавим співрозмовником. ЧоловікиБлизнюки надзвичайно винахідливі, коли прагнуть ­­завоювати вподобану їм даму, однак, здобувши омріяну перемогу, зазвичай, втрачають до зачарованої щасливиці інтерес. Близнюки жінки - непередбачувані в юності і чарівні в зрілому віці. Їх незвичайна мінливість вражає і зачаровує. Роман, що виник між двома людьми цього знака, може бути як дуже щасливим, так і нещасним. Союз з Овном буде вдалим,якщо в його основі  будуть спільні інтереси. Хороший союз з Козерогом, Тельцем, Водолієм. Не підходять: Близнюки, а нескінченні коливання завадять насолодитися щастям з Терезами.

Рак

Найбільш чутливий і емоційно уразливий зі всіх 12 знаків. Може жити найбагатшим та найболіснішим життям. Він чекає виняткової любові, яка розуміє, вражає та підтримує, у відповідь – віддасть себе цілком і оточить партнера ніжністю. Цей романтик може бути тираном, власником, він першим відчує удар від розчарування і біжить до матері або шукає порятунку на самоті. Раки – віддані чоловіки і батьки. Інші можуть бути капризними. Жінки теж діляться на два типи: чарівних, ласкавих, занадто соромливих і жінок, які намагаються вселити почуття про недосяжність любові. Раки схильні цілком підкорятися своєму партнерові. Вони ідеальні, якщо відчувають себе коханими. Особливе щастя Рак знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом та Рибами.

Лев

Жага любові – друга слабкість Лева після марнославства. Розрив з коханою людиною Леви зазвичай переживають важко, а розради схильні шукати в обіймах нової пасії. Ідеальні відносини, на думку Лева, повинні будуватися таким чином: людина, яка сподобалась сама падає в їхні обійми, а потім стає слухняною і готовою виконати будь-яке бажання повелителя. Як не дивно, саме так зазвичай і відбувається. Для повного щастя Леву необхідне обожнювання, якого не дасть йому ні зайнятий лише собою Овен, ні захоплений проблемами всього людства Водолій, а ні практичний Рак. Зате гармонійним може виявитися союз з представником свого ж знака. Однак, в цьому випадку господарські клопоти доведеться взяти на себе комусь третьому. Хорошим партнером Леву може стати Діва, Стрілець, Козеріг.

Діва

Діви розбірливі в усьому, особливо, у виборі супутника життя. Діви не схильні до компромісів – їх обранець повинен володіти видатними достоїнствами, інакше, якою б сильною не була пристрасть, відносини будуть перервані швидко і остаточно. Варто відзначити, що Діви відрізняються вірністю. Любов Діви може розчарувати відсутністю сильних поривів і яскравих спалахів пристрасті, але вона трепетна, до того ж сильна настільки, що захистить від будь-яких життєвих негараздів. Союз двох Дів, швидше за все, не стане романтичним, зате дружба буде дуже міцною, а спільна робота – продуктивною. Діву швидко втомить Рак, а от спілкування з Водолієм здасться дуже привабливим. Також – знайде порозуміння зі Стрільцем. Може бути сприятливим союз з Левом.

 

Терези

Терези наділені здатністю любити, але рідко бувають щасливі у шлюбі: вони занадто довго розмірковують над будь-яким своїм вчинком і аналізують кожне слово обранця. Вони оточують свого партнера ніжністю і увагою, але при цьому не забувають про власні інтереси і намагаються вкладати в спільне життя не більше сил і коштів, ніж отримують взамін. Найважчими для Терезів, зазвичай, є перші роки шлюбу, особливо в тому випадку, якщо їх серцем заволодіє рішуча людина. Союз двох людей, що народилися під знаком Терезів малоймовірний. Невдалий союз із Близнюками. Терезам вдасться урівноважити енергію Скорпіона, а в деяких випадках – прикрасити собою життя  Рака.

Скорпіон

Скорпіон – натура чуттєва... Знає ціну своїй чарівності. Чоловік Скорпіон не схильний показувати усім свої почуття. Тому, на людях він жорстокий, наодинці ж, він зізнається у справжньому ставленні до партнера. Він дуже загадковий та ревнивий. Жінка Скорпіон трішки чаклунка. Шостим почуттям вона з першого погляду упізнає свого майбутнього обранця. Йому нічого не залишиться, як підкоритися її чарам. Жінка Скорпіон дуже пристрасна натура: вона або жагуче любить, або скажено ненавидить. Не любить, коли ревнують її. Для шлюбу та співробітництва підходить: Рак, Риби, Терези, Діва. Потрібно уникати: Водолія і Лева.

Стрілець

Схильність здійснювати важливі вчинки не подумавши, найдраматичнішим чином позначається на сімейному житті багатьох Стрільців: вони одружуються дуже рано, не слухаючи жодних порад, а потім, навіть розчарувавшись, не наважуються розірвати зв’язок. Справа в тому, що люди цього знака дуже горді і скоріше будуть мучити себе та інших, ніж визнають зроблену помилку.  У сімейному житті можуть здатися непередбачуваними і здатними розлютитися через будь-яку дрібницю, але справа тут швидше в тому, що вони звикли приховувати свої переживання навіть від коханої людини. Гарну пару складе Стрілець Овну, розуміючи його бунтівну душу. Союз двох Стрільців буде  повним пригод і мандрів. Стрілець знайде ключ до серця Лева, до того ж, зарядить партнера своєю енергією і жагою до життя. А ось союз з Рибами навряд чи складеться.

Козеріг

Козероги люблять розумних людей, але лише тих, хто поділяє їх точку зору, тому супутника життя схильні шукати серед однодумців. Представники цього знака прагнуть до спокійних романтичних відносин. Козероги часто сильно люблять людину, яку не в силах утримати. До шлюбу Козероги ставляться серйозно. Вони часто укладають сімейні союзи з розрахунку або, принаймні, вибирають когось із свого соціального шару. Козеріг може ужитися майже з усіма, але Скорпіон неодмінно змусить його страждати, Близнюки – сумніватись в завтрашньому дні, а Водолій – тривожитися про взаємність почуттів. Поруч з собі подібним, Козеріг буде щасливий, а Лев дозволить йому пишатися сімейним вогнищем. Хорошим буде союз з Телцем та Рибами.

 

Водолій

Водолії наділені величезною душевною силою і здатні на сильні почуття. Побоюються бути обдуреними і втратити свободу. Вони не стануть утримувати партнера, якщо той захоче піти, але спробують зберегти з ним дружні стосунки. Жага ідеального роману переслідує Водоліїв протягом усього життя. Як би сильно не був закоханий Водолій, йому необхідний час для самотності, а також для пізнання світу. У партнері Водолії шукають розум, незалежність мислення, відкритість і доброту. Крім того, буваючи нетактовними, вони вимагають дбайливого ставлення до власної персони. А ще, вони довго пам'ятають першу любов, не втрачають зв'язок з колишніми коханими та люблять помріяти про те, як могли б скластися ті чи інші відносини. Не дуже вдалий союз з Левом та Терезами. Водолію вдасться розгледіти чутливу душу Рака, оцінити висоту прагнень Діви. Щодо союзу двох Водоліїв, то він часто характеризується почуттям надзвичайної глибини.

Риби

Риби дуже емоційні і любов відіграє у їх житті важливу роль. Не будучи особливо пристрасними натурами, вони цінують ніжність і відданість, відчуття захищеності та опори. Риби побоюються бути залежними від інших і цілком обґрунтовано: занадто часто їм доводиться страждати з вини партнера. Сімейне гніздечко Риб має бути затишним і світлим: на них, як ні на кого більше, впливає навколишнє оточення. Вони взагалі схильні вибирати собі в пару сильну людину із задатками лідера, оскільки знають, що навряд чи займуть в парі чільну позицію. Мрійливим і чуйним Рибам до душі припадуть прихована сила, твердість і впевненість у завтрашньому дні, властиві Раку і Козерогу. Енергія Стрільця Риб швидше налякає, ніж порадує, а от союз з Овном на деякий час позбавить холоднокровності. Своя принадність є і в парі Риби-Телець, де романтичність одного партнера врівноважується спокійною розсудливістю іншого. Небажані для Риб романи з самозакоханим Левом, а також з людьми свого знака – їх взаємні почуття швидко охолонуть під впливом зовнішніх обставин.

Автор: Юлія Камінська. Опубліковано: лютий 2015 р.