Луцький домобудівельний комбінат

Історія одного підприємства

ЛДБК компанія, яка першою в незалежній Україні почала будувати житло у місті Луцьку. Підприємство було створене у 1998 році на базі заводу великопанельного домобудування, що працював із 1981 року. У той час, як країна була охоплена економічною кризою, а будівництво зупинилося, саме ЛДБК у 2001 році збудував першу за час незалежності багатоповерхівку в Луцьку по вул. Саперів, 15 за американською системою утеплення Драйвіт. Це був перший будинок, де було встановлено поквартирну автономну систему опалення.

Станом на сьогодні «Луцький домобудівельний комбінат» збудував та здав у м. Луцьку 22 багатоповерхових та багатоквартирних будинки. Пріоритет компанії «ЛДБК» – не кількість зданого житла, а його якість. Основне досягнення компанії – це понад тисяча задоволених сімей. Підприємство неодноразово було нагороджено подяками та почесними грамотами Луцького міського голови, голови облдержадміністрації як комбінат, що виробляє та надає «Кращі товари та послуги Волині»;  демонструє високі результати роботи; впроваджує новітні технології; компанію відзначили за великий внесок у соціально-економічний розвиток міста; значний внесок у розвиток будівельної індустрії. Компанія «ЛДБК» – переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів та послуг) «100 кращих товарів України» (2006-2007 р.р.), в 2018 р. стала переможцем Премії «Люди Року-2018. Волинь» в номінації «Житловий комплекс року», а в 2019 році отримала премію BUSINESS OLIMPA WARDS – «Український Будівельний Олімп» за високу якість будівництва, енергоефективність та екологічність.

Професійний колектив

Високопрофесійний та дружній колектив «ЛДБК» налічує понад 100 осіб, з 1998 року працює на чолі із Генеральним директором Вайманом Русланом Олексійовичем. Більша половина працівників мають нагороди, дипломи та відзнаки Будівельної палати України та Конфедерації будівельників України.

У компанії працюють лише професіонали із неабияким досвідом, а за останні сім років до колективу приєдналися молоді спеціалісти із прогресивними ідеями.

Потужності підприємства

Приватне акціонерне товариство «Луцький домобудівельний комбінат» – це промислово-будівельний комплекс, що працює на будівельному ринку Волині понад 30 років.

Основним видом діяльності ПрАТ «ЛДБК» є будівництво сучасного комфортного житла  за передовими  будівельними та  енергозберігаючими технологіями для жителів Волинської області та м. Луцька.

Також на базі заводу, що розташований у місті Луцьку на вулиці Індустріальній 4, організоване постійнодіюче виробництво залізобетонних будівельних конструкцій, товарного бетону та розчину, а також надання транспортних послуг спеціалізованою технікою. Підтвердженням та гарантією якості продукції, яку випускає ПрАТ «ЛДБК», є наявність єдиної на Волині сертифікованої лабораторії випробовування будівельних матеріалів.

Соціально-відповідальний бізнес

Компанія «ЛДБК» на чолі з Русланом Вайманом підтримує безліч благодійних акцій. Компанія надає благодійну допомогу різноманітним громадським організаціям, учасникам бойових дій, спілці воїнів АТО, дитячим будинкам, інтернатам, медичним, дошкільним та навчальним закладам. Постійно допомагає учасникам бойових дій та солдатам ЗСУ, які знаходяться на передовій. На благодійність за минулий рік підприємством було виділено коштів на суму близько одного мільйона гривень. Варто відзначити, що Руслан Вайман був першим забудовником на Волині, який подарував квартири героям АТО.

Будівельний проект

Сьогодні ПрАТ «ЛДБК» усі свої сили вкладає у наймасштабніший та найамбітніший проект ЖК «Caramel Residence». Це унікальний проект для нашого міста – оскільки саме тут враховуємо та втілюємо у життя сучасні світові тренди будівельної галузі:

- Максимальна комфортність та функціональність для мешканців: раціональність житлових площ, огородження комплексу по всьому периметру, паркомісця, винесені з придворової частини, освітлення та відеонагляд на території, огороджені дитячі майданчики, облаштована спортивна тренажерна зона, футбольно-баскетбольне поле, зелена відпочинкова територія, унікальний дизайн сходових кліток та яскраві архітектурні рішення фасадів;

- Якість та екологічність матеріалів, обов’язкова їх сертифікація та відповідність вимогам ДБН;

- Економічність та енергоощадність в експлуатації – комплексне утеплення будинків за австрійською системою Baumit, п’ятикамерні енергозберігаючі вікна із німецьким профілем Rehau та встановлення у кожній квартирі індивідуальної системи опалення з німецьким котлом Vaillant.

І найголовніше – це те, що житловий комплекс «Caramel Residence» розташовано поряд із чудовим парком площею 8 гектарів, що дає можливість жити комфортно у місті та мати поряд паркову зону для відпочинку.

Журнал «People UA» зацікавила суспільна думка. Я звернулася до людей, які обєктивно можуть оцінити роботу підприємства «ЛДБК».

«Руслан Вайман – хороша людина, яка будує хороші квартири. Я знаю його від початку війни і хочу сказати, що, не чекаючи преференцій, він віддає безкоштовно квартири для учасників АТО. Компанія «ЛДБК» не лише якісно будує квартири, але й приділяє велику увагу прибудинковим територіям, відповідно дбаючи про людей та наступні покоління. Якщо ми хочемо, щоб добродії допомагали нам, то необхідно молитися за них, аби вони були добрі душею та успішні у своїй діяльності. Бажаю з Божою допомогою розвивати свою компанію і у своєму розвитку не забувати про тих, хто немає можливості придбати житло. Приємно, що керівник «ЛДБК» Руслан Вайман веде соціально-відповідальний бізнес».

Михайло Бучак головний військовий капеллан Волинської єпархії УПЦ КП, протоієрей

«Руслан Вайман і очолюване ним підприємство – це флагман у будівельному бізнесі Волині та України! Адже житло від «Луцького домобудівельного комбінату» є надійним, а найголовніше – компанія йде в ногу із розвитком галузі в Європі. Свої слова можу підтвердити тим, що моя родина придбала в «ЛДБК» вже 4 квартири, дві з яких – у ЖК «Карамель», де якість будівництва вражає! Ідеально рівні поверхні, цікаве планування квартир, енергозберігаючі вікна та двері, якісна система опалення – в цілому все обладнання від провідних світових марок, котрі займають лідируючі позиції у своїй галузі! Звичайно, що досягнути таких стандартів можливо лише тоді, коли керівником є професіонал, людина, яка задає правильний напрямок у всій будівельній галузі України. Саме таким я знаю Руслана Ваймана! І мені приємно, що справа усього його життя має своє таке ж якісне продовження, адже справжній зміст життя – це вдосконалення, і Господь нам заповідав, щоб з кожним днем ми ставали кращими, розвивалися! Переконаний, що приклад «ЛДБК» є достойним для наслідування і саме завдяки таким керівникам як Руслан Вайман ми будуємо Європу в Україні не словом, а реальною роботою!»

Михайло Імберовський – громадський діяч, підприємець, депутат Волинської обласної ради

«ЛДБК» – це успішна, відома будівельна компанія у місті Луцьку й на Волині в цілому. За роки своєї діяльності, «Луцький домобудівельний комбінат» збудував не один десяток будинків. У високому конкурентному будівельному середовищі компанія «ЛДБК», використовуючи новітні будівельні матеріали, енергоощадні технології, сучасні проекти багатоквартирної забудови, завоювала високу довіру та репутацію серед інвесторів та покупців нового житла. Руслан Вайман – заслужений будівельник Волині, України, мудрий, дисциплінований керівник, користується авторитетом й повагою. Руслан Вайман – один з перших забудовників, який безкоштовно передав 10 квартир родинам загиблих родин, учасникам АТО/ООС. Він постійно підтримує ветеранські спілки та організації, відстоює на державному рівні поновлення житлових програм для молодих сімей, доступне житло для учасників АТО – 50/50. Завдяки «ЛДБК» місто Луцьк стає сучаснішим, красивішим, енергоефективнішим. Окрасою міста став житловий комплекс «Caramel residence», який має чудове розміщення, велику озеленену територію, безпечний дитячий майданчик, й не дивно, що у даному будинку уже продаються квартири, які ще не збудовані. Купуючи житло в «Луцькому домобудівельному комбінаті» – можеш бути впевненим у європейській якості та надійності будівлі. Зичу будівельній компанії «ЛДБК» і пану Руслану міцного здоров'я, довгих щасливих літ та нових реалізованих сміливих будівельних проектів»

Павло Ковальський – учасник АТО, м. Луцьк.

«Луцький домобудівельний комбінат відомий у місті вже давно та має хорошу репутацію. Керівник Руслан Вайман є порядною та чесною людиною, а також професіоналом своєї справи. З початку бойових дій Руслан Олексійович жодного разу не відмовив у допомозі бійцям АТО/ ООС. Також він постійно допомагає ЗОШ І-ІІ ступенів №11 та волонтерам. Компанія «ЛДБК» будує будинки, що вирізняються серед інших європейською якістю та вишуканою архітектурою. Лучани відгукуються про цю компанію так: «Будують комфортні домівки, що відповідають усім нормам, та добросовісно підходять до своєї справи», і я приєднуюсь до цієї думки. У мене, як у засновника волонтерського центру «Серце патріота», особливо викликає повагу те, що «Луцький домобудівельний комбінат» – перший із забудовників, який надав безкоштовне житло ветеранам АТО».

Сергій Балицький – засновник Волинського волонтерського центру «Серце патріота», співзасновник благодійного фонду «Серце для України», директор ТзОВ «Вишків Брук»

«ЛДБК» робить життя людей кращим та цікавішим. Приємно, що за сприяння цієї будівельної компанії відбулося відродження парку на 40-А кварталі. В цьому мікрорайоні «Луцький домобудівельний комбінат» зводить житловий комплекс «Caramel residence». Компанія допомагає створити благоустрій 40-А кварталу, і вже сьогодні в цьому парку розчищені хащі, встановлене дитяче обладнання, в перспективі буде зроблено спортивний майданчик та зону відпочинку. Я дуже вдячний Руслану Вайману за допомогу загальноосвітній школі № 11, за сприяння розвитку міста та сподіваюсь на подальшу співпрацю».

Юрій Безпятко – депутат Луцької міської ради, голова громадської організації «Разом-Україна»

«Знаєте, кому найважче обирати квартиру для життя? – Людині, яка розуміється в будівництві:) Я маю інженерну освіту і працюю в сфері будівництва все життя, тому вибирав житло довго та скрупульозно. Сказати, що «Луцький домобудівельний комбінат» будує ідеально, не можна, але це був найкращий варіант на момент купівлі житла серед усіх новобудов Луцька. Користуючись нагодою, хочу подякувати Руслану Вайману за сприяння у купівлі житла людям, які побували на війні, зокрема за виділення безкоштовної квартири родині мого загиблого друга Миколи Циплюка. Це житло справді було їм необхідне. Думаю, з таким підходом «ЛДБК» і далі буде одним із лідерів на будівельному ринку Луцька!

Віталій Манченко– командир відділення ремонтного батальйону, старший майстер 51-ї ОМБР

«Луцький домобудівельний комбінат» – компанія, яка справді працює в напрямку якісного будівництва, має нестандартний підхід у роботі та ставиться з розумінням до своїх клієнтів. Коли я взяв певний кредит на житло, Руслан Вайман був єдиний, хто у той час пішов мені назустріч з розумінням та підтримкою. Варто відмітити, «ЛДБК» – це не лише перевірений часом забудовник, а й надійний партнер».

Ростислав Новосад – голова правління ПрАТ «Гнідавський цукровий завод»

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019