Луцький ВУЗ запрошує закружляти у танці на благодійному балі

    Чи не кожна дівчина мріє одягнути розкішну вечірню сукню та станцювати на балові як у справжній казці? І чи не кожен чоловік хоче представити себе як джентельмен на святі приуроченому доброті та сердечності?

   Уже цієї п'ятниці, 21 квітня о 17:00 таку можливість подарує вам Первина профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки разом з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».  Саме у цей день організатори запрошують вас у стіни головного корпусу СНУ ім.Лесі Українки на благодійну імпрезу "Я хочу бачити життя" з метою популяризації нового формату культурно-мистецького дозвілля серед громади міста та сприяння розвитку благодійного руху на Волині.

         Історія цієї уже доброї традиції культурного відпочинку Луцька почалась у 2008 році, і успішно продовжує свою діяльність і наразі. Щороку засновники дивують все новішими ідеями, насиченими декораціями та розважальними шоу. Незмінний дансмейстер Олександр Кашевський  допоможе вам достойно показати себе на танцполі, чарівні фотозони та фотографи залишать спогади не лише у пам'яті, але і на сторінках ЗМІ. А під час того як ви будете зустрічатися зі своїми друзями на червоній доріжці, вас розважатимуть міми, живі скульптури та костюмовані актори у музичному супроводі духовного оркестру "Любарт" ВДУКіМ імені І.Ф.Стравінського. Організатори імпрези забезпечать вас не лише емоціями, але і смачною їжею, адже на вас чекає фуршет від торгових мереж нашого міста. Ну і звичайно, без нагороди не покинуть зал гості у найвишуканіших вбраннях та найкраща пара вечора. 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" , весна 2017