Люди року. Хто вони?

18 листопада 2013 року у Волинському обласному музично-драматичному театрі ім.Т.Г. Шевченка відбулася Церемонія нагородження переможців Премії «Люди Року-2013. Волинь» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» за підсумками року, що минає.

Відео Церемонії Нагородження Премії "Люди року-2013. Волинь"

      «Виявлення високопрофесійних фахівців, які своєю працею роблять вагомий внесок в економічне і духовне життя нашого краю. Переможці Премії – це люди, які творять новітню історію Волині, працюють на її позитивний імідж і авторитет» – так характеризують подію її організатори: керівник продюсерського центру «Star School» Володимир Місяйло і головний редактор журналу позитиву «Лише Насолода» Олена Бекеша.

      Церемонія вручення Премії «Люди Року-2013. Волинь» пройшла у супроводі святкового концерту. Ведучими свята були українська співачка Маша Собко, співак і шоумен Kishe, а також заступник директора Волинського телебачення і світська левиця Наталка Войтович. Розважали присутніх скрипаль Іван Масоллига, учасники театру пісні «Star school» Марта Баглаєва і Тетяна Семенів, шоу-балет «Едельвейс» та волинська співачка Галина Конах.

 

на фото: Kishe, Маша Собко, Наталка Войтович

на фото: Іван Массолига та балет "Едельвейс"

 

 

на фото: Марта Баглаєва

на фото: Галина Конах

на фото: Kishe, Маша Собко

на фото: Маша Собко

 

Вразила відвідувачів соціальна складова Премії «Люди Року-2013. Волинь». В рамках заходу була проведена благодійна акція «Бог у серцях», спрямована на лікування онкохворих. Організаторами акції стали Волинське обласне відділення Дитячого фонду України та журнал позитиву «Лише Насолода». У фойє театру були встановлені скриньки, куди зміг зробити внесок кожен охочий допомогти. Частина зібраних коштів перерахована на шейкер для зберігання тромбоцитів для онкохворих діток в онкогематологічному центрі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні, а решта - на лікування Юрія Станіславовича Безчастного (м. Луцьк, 19.11.2009 р., діагноз - гострий лімфобластний лейкоз)

      Під час церемонії «Червона Доріжка» гості відчули атмосферу Канн, адже вони змогли потрапити на фотосесію і дати інтерв’ю для відеотрансляції. Останнім етапом став Світський раут у форматі аристократичного прийому, пригощали гостей кафе «Шафран» та ПрАТ «Galicia-Distillery».

     Спонсорами події виступили: магазин чоловічого класичного одягу «Daniel Rizotto», Наталя Слюсаревська, ПрАТ «Galicia-Distillery (ТМ «Ренуаж», ТМ «Фруктові дистиляти», ТМ «Грінвіч»), DJ café Ring, ресторан/готель «Колобок», кафе «Шафран», Поліграфічне підприємство «Друк маркет», «Твоя поліграфія», ТОВ «ВТС», модельне агентство Марини Занюк, студія «Кіно про вас», Olesya Pea Wedding Design. Інформаційні партнери: Інтернет-ресурси «Волинські Новини», «Волинь Post», «Волинський інформаційний портал», Західна інформаційна корпорація «ZIK», журнали «Теленеделя», «Телескоп», «Лише Насолода», медіахолдинг «Слово Волині», щоденна газета «Високий Замок», газета «Вісник+К», газета кожної сім’ї «Віче», радіостанції «НАШЕ РАDІО», «Ретро FМ», Стильне радіо «Перець», файне радіо «FМ Галичина», «Радіо Люкс», «Радіо 24», «Авто радіо Луцьк».

     Найкращих людей року визначили у дванадцяти різних номінаціях. Озвучили імена переможців почесні гості, серед яких були міський голова Луцька Микола Романюк; перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Лобач; заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», проректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ірина Констанкевич; керівник проекту Організації Об’єднаних Націй у Волинській області Оксана Гузь; провідний архітектор приватного підприємства «Спецпроект» Тетяна Бідзіля; лікар-дерматокосметолог, директор косметологічного центру «Амелі» Світлана Прокопюк; залужений журналіст України Юрій Яцюк; представник компанії ПрАТ «Galicia-Distillery» Анатолій Лазарєв. Також подію відвідали представники громадських організацій, ділового та громадського сектору, мас-медіа та усі охочі завітати на свято.

   Премією нагородили представників малого, середнього та великого бізнесу, державних та громадських діячів, визнаних постатей Волинської області, тих, хто у 2013 році успішно реалізував масштабні проекти, впровадив новаторські рішення, вніс вагомий внесок у розвиток регіону в цілому і його окремих галузей. Отож, перемогу здобули:
      Номінація «Нове ім’я року» – начальник Пенсійного фонду України в місті Луцьку, депутат Волинської обласної ради Рубльов Вячеслав Володимирович.

      Вячеслав Рубльов – понад вісім років дієвий громадський діяч у молодіжній політиці, займав керівні посади у молодіжних громадських організаціях, брав активну участь у семінарах-тренінгах та наукових конференціях, організованих Фондом Конрада Аденауера та Фондом Едуардо Фрея. У листопаді 2010 року обраний депутатом Волинської обласної ради. Секретар постійної комісії з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Із червня 2012 продовжив депутатську роботу у постійній комісії з питань екології та раціонального використання природних ресурсів. З новою силою ім’я Вячеслава Рубльова зазвучало в березні 2013 як начальника управління Пенсійного Фонду України в місті Луцьку. За час роботи на новій соціальній ниві зарекомендував себе як досвідчений керівник великого колективу. Дипломатичністю, тактовністю та щирістю здобув повагу та шану серед клієнтів та працівників.

 

На фото: Вячеслав Рубльов з дружиною

На фото: Юрій Лобач 

 

    Номінація «Продюсер року» – директор продюсерського центру «Твій Шанс» Тимощук Анастасія Василівна.

    Анастасія Тимощук – засновник продюсерського центру «Твій Шанс», що є прогресивною компанією у сфері культурно-мистецьких заходів. Одним із пріоритетних напрямків діяльності є організація всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу серед дітей. Саме у місті Луцьк вперше відбувся Всеукраїнський конкурс «Твій шанс», учасниками якого стали виконавці з усієї України. Щороку здібності юних талантів оцінюють високоповажне журі у складі: Влад Яма, Дмитро Коляденко, Наталка Карпа, гурт «Шоколадка», Галина Конах, Тісато Ісікава та інші. Вже вчетверте всеукраїнський конкурс «Твій шанс» пройшов з неабияким розмахом, а у березні відбудеться ювілейний п’ятий вокально-хореографічний фестиваль «Твій шанс».

На фото: Ірина Констанкевич та Анастасія Тимощук

На фото: Анастасія Тимощук з чоловіком Володимиром

    Номінація «Дизайнер року» – директор салону гардин «Тетяни Вільчинської» Вільчинська Тетяна Сергіївна.

    Майже двадцять років досвіду за плечима говорять про позитивні результати дизайнера Тетяни Вільчинської , яка  заснувала «шторний» бізнес у1994 рік. 15 квітня 2002р відбулося відкриття «Салону гардин Тетяни Вільчинської», а 15 жовтня 2005р почав свою роботу бутік в ТЦ «Ювант». Щодня за цінною рекомендацією у створенні дизайну замовники звертаються до кращих дизайнерів салону: Лілії Дудки та Людмили Крайняк. Протягом багатьох років плідної роботи десятки будинків Німеччини, Америки , Італії, Росії і тисячі вікон нашої славетної  України відкрили професіоналізм «салону гардин Тетяни Вільчинської» . Роботи салону гардин Тетяни Вільчинської можна зустріти, споглядаючи дизайн вікон таких визначних місць як Будинок культури міста Луцьк, військовий ліцей, Музей Лесі Українки в селі Колодяжне, обласні сцени, готелі міст України, об’єкти державного значення міст Луцьк,  Рівненщини,  Тернополя та Києва.

На фото: Юрій Яцук та Олена Бекеша

На фото: Тетяна Вільчинська з рідними

    Номінація «Комплекс відпочинку року» – луцький рекреаційний комплекс «Срібні лелеки», генеральний директор – Ярмолюк Павло Романович.

    Завдяки довгій та наполегливій праці, мудрому керівництву комплекс “Срібні лелеки” став Лауреатом міжнародного конкурсу “Дім — 2008”, що відбувся в м. Люблін (Польща), та одержав нагороду “Кришталева цеглина”. Нагороджений подякою від Асоціації кулінарів України за активну участь в організації та проведенні фестивалів і конкурсів у м.Луцьку. У 2012 році “Срібні лелеки” визнані кращим готелем за маршрутом Устилуг-Луцьк-Рівне-Київ видавничим домом “Наш продукт”. У 2013 році комплекс увійшов до ТОП-100 кращих готелів України і був нагороджений дипломом Ради з питань туризму та курортів України. “Срібні лелеки” стали улюбленим місцем дозвілля та відпочинку не лише лучан, а й іноземних гостей. Це стало можливим завдяки успішній роботі у всесвітніх мережах бронювання Booking.Com та Swiss Halley.

На фото: Павло Ярмолюк з дружиною 

На фото: Тетяна Бідзіля та Павло Ярмолюк

 

    Номінація «Страхова компанія року» – Волинська регіональна дирекція страхової групи «ТАС», директор – Гринишина Світлана Михайлівна.
   Страхова група « ТАС » - єдина страхова Компанія України з національним капіталом, яка входить до десятки кращих страховиків країни. На ринку України « ТАС» успішно працює вже 15 років. У 2013 році «ТАС»  №1 з продажів «Зеленої карти» та №1 з виплат по обов’язковій цивільній відповідальності власників транспортних засобів. Волинська регіональна дирекція Страхової групи «ТАС» на Волині почала працювати з лютого 2000 року. За час свого існування Волинська дирекція була у трійці лідерів страхового  ринку Волині. Кількість центрів продажів на Волині складає 14, а в цілому по Україні – 450 офісів. На сьогодні у штаті дирекції працює 39 працівників та понад 60 агентів. Гринишина Світлана Михайлівна працює у «ТАС» із дня заснування і по сьогодні, пройшовши шлях від менеджера до директора. Основна місія компанії – забезпечити надійний страховий захист клієнта, його впевненість та спокій. І цьому підтвердженням є те, що за кожну робочу годину «ТАС» виплачує страхувальникам 100 000, 00 грн.

На фото: Світлана Гринишина

На фото: Оксана Гузь та Світлана Гринишина

    Номінація «Будівельна компанія року» – ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», генеральний директор – Чорнуха Ігор Вікторович.

    ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» - правонаступник СУ 536, створеного 1961 року. На сьогодні коллектив компанії налічує понад 700 будівельників різних професій та виконує, маючи на це ліцензію, всі види будівельних робіт: від земляних - до сучасного оздоблення. Підприємство має великий досвід із спорудження промислових підприємств, житлових комплексів, об’єктів соціально-культурного призначення, з влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж. За останні 10 років збудовано і передано в експлуатацію понад 150 тис. кв. м житла. Безперебійна цілорічна робота потужного колективу – найкраще свідчення про довіру замовників.

На фото: Микола Романюк та Ігор Чорнуха 

     Номінація «Туристичне агентство року» – туристична агенція «Тур», директор – Оленицький Андрій Вікторович.

     Туристичне агентство «ТУР» засноване в 2010 році й за цейчас зуміло завоювати прихильність та популярність широкої аудиторії. Вже в перший рік свого існування агентство було нагороджено відзнакою за професіоналізм та високий рівень надання послуг в номінації «Компанія-відкриття року 2011», яка проводиться щорічно серед лідерів туристичних компаній України TRAVEL PROFESSIONAL AWARDS. Керівник туристичної агенції «ТУР» Андрій Оленицький отримав перемогу в номінації «Підприємець року» на Акції «Людина року Волинського краю 2011». А менеджери агентства нагороджені спеціальними відзнаками та дипломами у туристичній сфері.

Нещодавно туристичне агентство «ТУР» було нагороджено високою відзнакою провідним турооператором TEZ TOUR.

 

На фото: Людмила Колодун, Андрій Оленицький, Оксана Неясова 

На фото: Kishe, Оксана Неясова, Людмила Колодун 

 

     Номінація «Салон краси року» – салон краси «Панна», директор – Оленицька Ольга Петрівана.

     Салон краси «Панна» заснований у 1999 році. За свої майже п'ятнадцять років заслужив авторитет та повагу громадськості. Лауреат та призер багатьох всеукраїнських тематичних конкурсів. Ольгу Петрівну Оленицьку було тричі визнано «Бізнес Леді» на Акції «Людина року Волиського краю» та нагороджено «Крилом натхнення». Двічі салон краси «Панна» був визнаний переможцем у номінації «Товари та послуги Волинського краю». Майстри та бренд-технологи салону пишаються досягненнями салону «Панна», адже колектив нагороджено безліччю сертифікатів та дипломів від провідних перукарських навчальних закладів України.

На фото: Валентина Ворошик, Ольга Оленицька, Ірина Трач 

На фото: Маша Собко, Ірина Трач, Валентина Ворошик

     Номінація «Весільний салон року» – весільний салон «Slanovskiy», директор – Федецька Юлія Вікторівна.

     Весільний бренд «Slanovskiy» заснований у 2006 році й з того часу успішно розвивається на ринку світової весільної моди. Офіційним дизайнером бренду «Slanovskiy» є всесвітньо-відомий італієць Анжело Медічі, відтак двічі на рік компанія представляє нові колекції на французьких та італійських тижнях моди. В місті Луцьку компанія «Slanovskiy» була представлена у 2010 році й вже з цього моменту весільний салон «Slanovskiy» підкорив серця прекрасних наречених західного регіону України.

На фото: Маша Собко, Юлія Федецька з сином Адріаном

На фото: Галина Конах.                                                  На фото: Юлія Федецька

     Номінація «Відкриття року» – кафе «Шафран», директор – Алиєва Тетяна Олександрівна.

     Кафе «Шафран» — унікальний заклад міста Луцьк, який знайомить своїх гостей з неповторним світом Кавказу. За невеликий проміжок часу з моменту відкриття «Шафран» впевнено зайняв свою нішу в колі кращих закладів Луцька. Завдяки злагодженій роботі персоналу, оригінальному та колоритному інтер’єру та смачній кухні кількість постійних гостей закладу зростає з кожним днем. Бенкети, фуршети, дні народження, весілля проходять по-особливому, з кавказькою щирістю і щедрістю. Кафе «Шафран» - справжнє відкриття 2013 року.

На фото: Тетяна Алиєва 

На фото: Анатолій Лазарєв, Тетяна Алиєва

     Номінація «Краща аптека року» – мережа аптек «Здоровенькі були», генеральний директор – Опришко Тарас Пилипович.

     Перша аптека «Здоровенькі були» була відкрита 2008 року. Cьогодні мережа аптек охоплює Волинську, Тернопільську та Івано-Франківську області. У  2011 році підприємство стало переможцем конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2011» в номінації найкраща аптека Волинської області. Аптека «Здоровенькі були» - зразок сучасної аптеки європейського рівня, де гарантують якість та належне зберігання ліків, індивідуальний підхід та  ввічливе ставлення до кожного клієнта. «Намагатись бути на крок попереду на фармацевтичному ринку для максимального задоволення потреб та побажань клієнтів» – такий девіз у керівництва аптеки «Здоровенькі були».

На фото: Світлана Прокопюк

На фото: Тарас Опришко

    Номінація «Благодійна організація року» – громадська благодійна організація «Волинське обласне відділення Дитячого фонду України», голова правління відділення, заступник голови правління Дитячого фонду України – Грінченко Олена Миколаївна.

    Усі ми родом з дитинства, з однією лише різницею: в одних воно було щасливе, а в інших – сповнене печалей. Тих, хто не знає материнської і батьківської ласки, ось уже більше 20 літ опікає Волинське обласне відділення Дитячого фонду України, яке нині успішно очолює голова правління Олена Миколаївна Грінченко. Цільові програми «Участь у долі дітей», «Реабілітація дітей», «Обдаровані діти», «Житло – сироті», «Відпочинок на морі» - це лише окремі моменти щоденної копіткої праці великої когорти людей, які згуртовані навколо Дитячого фонду. Щороку 1 червня обласне відділення Дитячого фонду спільно з Волинською обласною державною телерадіокомпанією проводить традиційний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро». Зібрані кошти цього дня спрямовані дітям особливої долі, бо мета, яка об’єднує команду Олени Грінченко, зрозуміла: «Допоки дитя єдине десь плаче, за сльози його ТИ приречений жить!»

На фото: Юрій Лобач, Олена Грінченко

    Хто ж одержить відзнаки наступного року? Сподіваємося, нагорода загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» спонукатиме вас працювати для розвитку рідної Волині.

Автор: Сніжана Романюк. Фото: Володимир Стельмах та Юрій Косюк

 усі Фото можна скачати за посиланням http://www.ex.ua/941920887254

відео церемонії http://www.youtube.com/watch?v=vDxT4qbs6w4&feature=youtu.be

відео інтерв'ю http://www.youtube.com/watch?v=NrskmdOrTKA

новини http://www.youtube.com/watch?v=FNRWQFWig78

Опубліковано "Лише Насолода" № 5 (27) січень-лютий 2014