Людмила Кравчук

Бізнес – це можливість проявити свій професіоналізм»

 

Харизматична, цілеспрямована молода жінка вже понад 7 років дає можливість людям ставати успішними. Процвітання та добробут бізнесу – найприємніша нагорода для бізнес-тренера Людмили Кравчук. Її віра у людей допомагає впевнено почувати себе за будь-яких обставин тарозкриває потенціал будь-якого підприємства.

 

Досьє:

У бізнесі головне — азарт

Життєве кредо: кожен день неповторний, і потрібно прожити його так,щоб було цікаво

В дитинстві мріяла бути викладачем.

Фах: доктор філософії в галузі економіки

Знак зодіаку: рак

Колір: бузковий, блакитний

Страва: овочевий салатик

Напій: кава із шоколадним смаком

Авто: чорний Lexus RX

Парфуми: «Daisy» by Marc Jacobs

Косметика: на натуральній основі

Музичний гурт: «АТB»

Фільм: «Диявол носить “Prada»

Актор: Хью Джекман

Книга: Стівен Кові «7 навичок високоефективних людей»

Країна: Чорногорія

Гумор: з перчинкою, над яким потрібно подумати

Позитив – це кожен день.

 

Лише Насолода: Поняття бізнесу для вас — це..?

Людмила Кравчук: Бізнес – це цілеспрямована діяльність, в якій людина може проявити свій професіоналізм та фінансові здібності.

ЛН: Що таке бізнес-тренінг, і з чим його їдять?

ЛК: Бізнес-тренінг – це обмін інформацією та досвідом, середовище концентрованої уваги, спрямованої на отримання та вдосконалення навичок та вмінь, які обов’язково стануть у нагоді.

ЛН:  Що робили до того, як стали бізнес-тренером?

ЛК: Займалася викладацькою діяльністю. Викладала дисципліни «Економіка підприємства», «Інвестування» у ЛНТУ.

ЛН: У кого з бізнес-тренерів проходили навчання?

ЛК: На початку діяльності мені пощастило відвідати серію тренінгів з розвитку професійних навичок консультування і тренінгової діяльності. Проект стартував у 2003 році в Луцьку. Навчання проводили спеціалісти з Голландії, Німеччини, Америки, Росії, України. Незабутнє враження на мене справила робота бізнес-тренера Джона Бома (тренера успішної голландської фірми «Doors»). На той час день навчання у Дж. Бома вартував 800 євро, і це був гарний старт для мене!

ЛН: Ви потрапили на перший бізнес-тренінг. Якими були тоді відчуття?

ЛК: Я відчула, що тренінг – це моє. Мені подобалася атмосфера, яка створювалась між учасниками, можливість дізнатися щось нове, обмінятися досвідом. Були моменти, звісно, мені відомі, але система тренінгових занять  дозволяє поглянути на звичні речі по-новому. Пам’ятаю, відвідувала аж 3 тренінги на місяць, швидко занурювалась в навчальний процес.  Все просто: людина, яка проводить тренінги, повинна стояти на декілька сходинок вище, ніж аудиторія.

ЛН: А якщо ваш замовник стоїть сходинкою вище за вас?

ЛК: Співпраця з такими людьми – справжня насолода! Вони дбають про самоосвіту, розвиваються і прагнуть практичних знань.

ЛН: Як ви почали реалізовуватися у ролі бізнес-тренера? Хто був вашим першим клієнтом?

ЛК: Я ходила до відомих людей у Луцьку і пропонувала свої послуги. Одним із моїх потужних замовників стала компанія «GRAND-персона». Що стосується навчання персоналу, то пан О. Бровін не шкодує ані грошей, ані часу. В цьому його найбільша стратегічна перевага.

ЛН: З якими фірмами співпрацюєте?

ЛК: Мої замовники – це успішні люди, які дбають про свій бізнес, про своїх працівників, навчаються самі та навчають персонал. Моїми послугами користуються представники банківських та комерційних установ, готельно-ресторанного бізнесу, автобізнесу, державні службовці, приватні підприємці, люди зі ЗМІ. Серед моїх клієнтів були ТОВ «Корпорація ПАККО», ТОВ «VAB банк», «Родовід Банк», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», ПАТ «Імексбанк» (м. Рівне) та інші.

ЛН: Чи може будь-яке підприємство стати вашим замовником?

ЛК: Мій потенційний клієнт – це людина, яка ставить  конкретні цілі у бізнесі, а бізнес-тренінг – це один із інструментів досягнення цілей.

ЛН: В яких напрямах бізнес-освіти вважаєте себе професіоналом?

ЛК: Мій професійний досвід охоплює такі сфери: «Майстерність публічного виступу», «Ефективна презентація», «Навички спілкування», «Побудова команди та лідерство».

ЛН: Ваші поради щодо корисної бізнес-літератури.

ЛК: Рекомендую почитати Любов Орлову «Язык телодвижений. Чтение мыслей по жестам», Девіда Гоулдмена «Эмоциональный интеллект», «Эмоциональное лидерство».

Спілкувалася: Сніжана Романюк. Фотограф: Ярослав Близнюк

 

ПОТЕНЦІАЛ тел.моб.: (050) 9567062, e-mail: bispotencial@gmail.com