M1 знімають фільм про літній тур MMDANCE

Пам'ятаєте як в дитинстві ми мріяли познайомитися з відомими артистами? Провести разом цілий день або потанцювати з ними на дискотеці здавалося нам справжньою казкою! А зробити так, щоб улюблений музикант дізнався як ти добре співаєш чи танцюєш і стояти разом з ним на одній сцені було най-най заповітною мрією…

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ З MMDACNE!

20 липня найпозитивніший гурт країни, автори всім відомих хітів про Бетмена, Суботу і Друзів разом з телеканалом М1 поїхали в тур по літнім таборам Одеської та Херсонської області.

Великий гарний автобус MMDANCE їде до хлопців в «Молоду Гвардію», «Чайку», «Гвоздику», «Райський куточок», «Сонячний», «Червону гвоздику», «Райдужний», «Сопине​​», «Сузір'я Таврії», щоб влаштувати там грандіозне свято!

Танцювальні флеш-моби, вокальні конкурси і, звичайно, вибух справжніх емоцій під самі запальні і танцювальні пісні MMDANCE на вечірніх дискотеках прокотяться спекотною хвилею в найближчі по південних областях нашої країни.

Команда М1 вирішила закарбувати це позитивне і феєричне подія і вирушила разом з музикантами в тур, щоб зняти цілий фільм про пригоди відчайдушних артистів та їх шанувальників. Щоб усім учасникам та глядачам було ще веселіше - M1 підготували цікаві та непрості завдання для Жені, Маші та Марини а кожному таборі. Як MMDANCE будуть з ними справлятися, як їх зустрінуть хлопці, відео концертів, вокальних конкурсів і грандіозних танцювальних флеш-мобів глядачі побачать вже в новому телевізійному сезоні М1!

Обпубліковано "Лише Насолода" № 2(30) серпень 2014