Масло на стіні

Ось і дочекалися початку сезону виставок у кав’ярні «Druzi Forever». Темою першої події під назвою «Масло на стіні» стали абсурд і хаос в мистецтві. Сім картин художниці-футуриста Небо Міріам, створених за останні три місяці, сповнені незвичними конструкціями небесних світил. На картинах зображені абсурдні поєднання речей, яким автор надав логічного змісту.

      «Кожна картина має свій окремий сенс. Досі ці картини не брали участь у виставках. Якщо віднести цю серію робіт до якогось конкретного стилю, то швидше за все це суміш поп-арту та магічного реалізму» – розповідає автор картин.

    Також художниця Небо Міріам розповіла про тематику кожної з виставлених робіт.

«Картина під назвою «Море» розповідає, що для великої риби навіть море замале. Іншими словами, це картина про великі людські амбіції.

«Водоспад» – своєрідна гра слів. Чому звичайна каналізаційна труба не може бути водоспадом, адже вода теж з неї спадає?

«Чорна діра» – це космічна Чорна діра, яку я відтворила у вигляді стічної дірки в раковині. Тому що принцип роботи у них однаковий: засмоктувати по спіралі все, що туди потрапляє.

«Без назви»: робота з голубами, які вилітають з каналізаційного люку – проекція на наше сьогодення. Перебуваючи у бруді, ми повинні залишатись чистими.


«Полуничне морозиво» – я вважаю, що тварини довершені. Водночас їх можна вдало доповнювати іншими об’єктами, власне, що я і зробила.

«Затемнення» – розбита лапма означає затемнення. 

 

«Міккі Маус» – попри те, що на картині зображені мертві мухи на фоні Місяця, я вбачаю у цьому Міккі Мауса.

 

       Загалом в активі Небо Міріам є вже біля двохсот робіт. Частина з них створена на продаж, інша складає окремі серії картин, об’єднаних спільною тематикою. Автор неодноразово займала призові місця: «Проба» – Луцьк, 2010 р., «Аrt now session» – Луцьк, 2011 р., «Аrtandshock» – Луцьк, 2011 р., «Місто Живе» – Луцьк, 2012 р. Брала участь в луцькому проекті «Мистецька вулиця». Персональні виставки: «Вище» – Луцьк, 2012 р., «Глибше» Івано-Франківськ – 2012 р., «Донести» – Луцьк, 2012 р., «Without limits» – Луцьк, 2012 р., «Coffe art» – Луцьк 2012 р., «Ейфорія» – Луцьк, 2013 р.

 Опублковано "Лише Насолода" № 4(26) жовтень-листопад