Мирослава Куцевол

«Залучивши інвесторів ми побачили, що нічого неможливого немає»

Ця молода персона може купити частину Місяця якщо забажає цього, бо вона впевнена, що нічого неможливого немає. Енергїї та цілеспрямованості їй не позичати. Жінка яка примушує чоловіків занепокоєно різко пригальмовувати, підвищуючи аварійність на дорогах та у серцях прихильників заслуговує ваших овацій та уваги. Сьогодні Мирослава Куцевол відкриє свою тендітну душу як леді та розповість про шлях до успіху як жінка бізнесу.

Досьє

Персона: Куцевол Мирослава Анатоліївна

Знак зодіаку: Терези (23 жовтня)

Посада: комерційний директор ТзОВ «Волинь Термінал Сервіс»

Сімейний стан: не заміжня

Освіта: ЛДТУ, економічний факультет, фінанси

В дитинстві мріяла стати юристом

Життєве кредо: «Если сильно захотеть, можно в космос полететь»

Заклад відпочинку: ресторан «Вогнем і мечем»

Вид спорту: лижний

Фільм: «Хрещений батько»

Музичний гурт: «Еnigma»

Страва: качка фарширована яблуками

Напій: апельсиновий фреш

Авто: «Mitsubishilancer»

Улюблена книга: «Хмарний атлас» Девіда Мітчелла

Парфуми: Chanel «Coco Mademoiselle»

Улюблена книга: автобіографія

Стиль одягу: класичний

Квіти: ромашки

Колір: зелений

Гроші - це лише засіб, а не мета

Справжній смак життя – це коли ти не хочеш нічого змінювати.

 

People UA: Тема випуску «Ексклюзивне святкування». Пані Мирославо, пригадайте приголомшливе свято.

Мирослава Куцевол: Це було святкування Нового року з друзями в медичному стилі. Dress сode: новорічні костюми ефектних медсестричок і лікарів, розливання спиртних напоїв зі шприців… Оригінально, таке не забувається:)

People UA: Як виникла ідея реклами в ліфтах?

Мирослава Куцевол: Це було так давно, що я й не пам’ятаю. Жартую. Побувавши у Києві та побачивши наживо масштабність цього ЗМІ, це стало для мене ще більшим поштовхом для реалізації  проекту у м. Луцьку. Поділившись цією думкою з Олегом Ігоревичем Стариковим (на теперішній час директор ТзОВ «Волинь Термінал Сервіс»), склавши бізнес-план і залучивши інвесторів ми побачили, що нічого неможливого немає.

People UA: Розкажіть детальніше про реалізацію проекту в життя…

Мирослава Куцевол: Перш за все в кабінах ліфтів ми замінили освітлення і лінолеум там, де це необхідно. Потім вмонтували рекламні щити і розмістили на них необхідну для жителів інформацію з номерами телефонів екстрених служб (пожежна охорона, міліція, швидка допомога, служба газу, телефонна довідка) і аварійно-диспетчерських служб, що обслуговують даний будинок, в якому знаходиться рекламний щит; а також інформаційно-акційну рекламу установ міста Луцька.

People UA: Хто є потенційними клієнтами такого ексклюзивного рекламного носія?

Мирослава Куцевол: Наша клієнтська база досить різноманітна. Варто відмітити, що реклама в ліфтах - це інформаційно-акційна реклама. Маємо позитивний досвід співпраці з торговою маркою «Всеволодівські Делікатеси», мережею супермаркетів «Наш Край» та «Фуршет», гіпермаркетом «Там-Там» та багато інших, а також активно співпрацюємо з політичним корпусом в період проведення передвиборчих компаній, адже політики можуть звернутися до мешканців багатоповерхівок під час перебування жителів у ліфтах. Хочу додати, що «ВТС»займається не лише рекламою в ліфтах, а й працює як рекламна агенція обслуговуючи рекламодавців комплексно. Це і розміщення реклами на різних радіостанціях, в друкованих ЗМІ, а також займаємося медіабаїнгом бігбордів.

People UA: З чого починали свою кар’єру? Де отримали досвід у рекламній сфері?

Мирослава Куцевол: Я не завжди була керівником, а починала свою кар’єру звичайним менеджером з реклами. Цей досвід сьогодні допомагає мені на посаді керівника.

People UA: Ви багатогранна особистість. Знаю, що займаєтесь нерухомістю. Розкажіть про агентство.

Мирослава Куцевол: Агентство нерухомості «Вест Груп» суттєво відрізняється від усіх інших дбайливим підходом до кожного клієнта, адже ми надаємо повний юридичний супровід.

People UA: Досить часто спостерігаємо на ваших щитах інформацію  про збір благодійних коштів для важко хворих дітей. Хто зазвичай звертається до Вас з такими проханнями?

Мирослава Куцевол: Звичайні пересічні люди, які не втрачають надію на допомогу не лише від благодійних організацій, а й від усіх небайдужих, які бачать кожного дня інформацію у ліфтах. Ми допомогли при зборі коштів на операції та реабілітації трьом діткам з жахливими діагнозами.

People UA: Мирославо, Ви стоїте на високому п'єдесталі кар'єри і при цьому ефектно виглядаєте. Як Ви піклуєтесь про себе?

Мирослава Куцевол: Хочу зазначити, що незалежно від статусу кожна жінка має за собою доглядати. Правильне харчування, регулярне відвідування однієї з мережі фітнес-центрів і результат не  змусить чекати.

People UA: В чому полягає Ваш секрет успіху? Я розумію, що це довга розмова, але якщо коротко? 

Мирослава Куцевол: Якщо бути небагатослівною, то секрет успіху – це величезний внутрішній намір мати успіх у житті. Намір являє собою готовність мати  рішучість і працює для досягнення мети. 

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк. Фотограф: Вадим Павлосюк

Вест Груп м. Луцьк, пр. Волі 50, оф. 32, (0332) 292935, (067) 3323241, (066) 6282518

Опубліковано "People UA" № 1(17) березень-квітень 2012р.