Модні чоловічі стрижки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожен сезон дизайнери дарують популярність новим образам, це стосується не лише одягу та аксесуарів, а й зачісок. Умить вони переносяться з подіумів і червоних доріжок в реальне життя. Сьогодні ми поговоримо про тренди 2018-2019 рр. Мода на чоловічі стрижки змінюється повільніше, ніж на жіночі, але в моді актуальна природність у поєднанні з елегантністю.

BUZZ (ЇЖАЧОК)

Їжачок на прикладі голлівудських зірок можна споглядати на фото Джейка Джилленгола і Кріса Еванса. Коротка стрижка на всі випадки життя. Підходить для густого і неслухняного волосся, поєднується з будь-яким одягом і ніколи не виходить з моди. Якщо хочете полегшити догляд за зачіскою, вибирайте їжачок.

FADE (ФЕЙД)

Фейд  укорочена і згладжена до потилиці альтернатива андеркатa. Ще одна класична зачіска. Скроні поголені, волосся на потилиці поступово подовжується, на маківці його довжина становить декілька сантиметрів. Є кілька видів стрижок, які відрізняються рівнем вибривання волосся. Той або інший варіант «фейда» підійде до будь-якого типу обличчя. Цю зачіску часто вибирають чоловіки з бородою.

UNDERCUT (АНДЕРКАТ)

Ультрамодний андеркат утримує пальму першості вже не перший сезон. Подовжений варіант попередньої стрижки. Назва перекладається як «відрізаний знизу». Скроні голять, на маківці залишають довгі пасма, які укладають назад або набік. Андеркат добре виглядає на прямому, хвилястому і навіть кучерявому волоссі.

TOP KNOT (ВУЗОЛ НАГОРІ)

Вузол – варіація андерката з сильно видовженими пасмами на маківці. По суті, це подовжений андеркат: коротке волосся на скронях і довге – на маківці. Особливість стрижки полягає в тому, що довгі пасма збирають у пучок. Найкраще робити цю зачіску на прямому волоссі, так як кучеряве проблематично укладати. До речі, «TopKnot» модники перейняли у японських воїнів.

ПОМПАДУР (КОК)

Кок – зоряна зачіска з укороченими, але не поголеними скронями. Фірмова зачіска Елвіса Преслі повертається в моду! Волосся ззаду і на скронях стрижуть коротко, але не настільки, як в фейді або адеркаті. Пасма на маківці залишають довгими, трохи звужуючи зачіску з боків, їх піднімають і зачісують. Помпадур потребує щоденного укладання, інакше стрижка швидко втратить ефектний вигляд.

SIDE PART (ПРОДІЛ НА БІК)

У моді широкий проділ, який припустимо навіть поголити 2-3 міліметра. Проста коротка стрижка з боковим проділом. Зачіска виглядає стильно і офіційно  в самий раз для офісів з суворим дрес-кодом для відповідальних посад. Підходить для густого прямого волосся.


MAN BUN (БУН)

Бун – варіація сайду, при якому скроні і потилицю не вибривають. Популярна зачіска для чоловіків з довгим волоссям. Робота перукаря тут не потрібна, достатньо зібрати відрощене волосся у вільний пучок на потилиці. Бун носять Джаред Лето, Кіт Герінгтон і Леонардо Ді Капріо.


Модна зачіска – це, звичайно, здорово. Але пам’ятайте: стрижка повинна підкреслювати достоїнства зовнішності й підходити Вашому типажу та стилю! Професійні майстри «MenStyle Salon» чекають саме на тебе, аби зробити твій образ довершеним.

«MenStyle Salon» – це сучасна виключно чоловіча цирульня, у якій широко представлені послуги та косметична продукція для чоловіків, де знавці своєї справи допоможуть та обов’язково знайдуть особливий підхід до кожного чоловіка.

Men's Style Salon

м. Луцьк

просп. Волі, 27

(095) 9311119

(097) 9711119

 

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018