МОДНИЙ МАКІЯЖ ОСІНЬ/ЗИМА 2013-2014

Ось і настала золота осінь, і ми можемо поговорити про те, що нам диктує мода в сфері краси цього сезону. Читайте про модні тренди у новій рубриці «Fashion Blog», присвяченій макіяжу, автором котрої є стиліст-візажист Вікторія Клипіна.

Макіяж – частина образу кожної леді, і він найкраще підходить для оновлення стилю без кардинальних змін. Хоча б раз в житті кожна з нас, стоячи перед дзеркалом, починала експериментувати. Нам, жінкам, завжди хочеться бути неповторними, тому в пошуках досконалого образу витрачаємо безліч сил та часу. Пропоную ознайомитися з новими тенденціями, які диктують нам дизайнери-мейкапортисти відомих будинків моди у сезоні осінь-зима 2013-2014 рр.

     Обличчя: максимальна природність, так званий «нюд» особливо у денному макіяжі. Для сміливих модниць – аристократична блідість. Дуже рівний тон обличчя, вибілені повіки, губи і вії. Щоб образ вийшов милішим, його можна доповнити рум’янами та натуральними відтінками туші.

     Губи: надзвичайно модний тренд майже на всіх фешн-показах – червоні, малинові, темні відтінки «бордо». Не бійтеся, що це надто сміливо і вам не підійде! Головне – знайти свій відтінок, для цього можна звернутися до професійного візажиста або поекспериментувати вдома. Не потрібно поєднувати всі відтінки червоних помад. Відкрию таємницю майстрів make up: достатньо однієї помади, яку можна змішувати з тоном для обличчя. Пропорцію підкаже ваша фантазія.

     Очі: для денного макіяжу – туш, тіні натуральних кольорів. Для коктейльного варіанту – тіні блакитних, бузкових, натуральних сатинових відтінків і дуже яскраві стрілки, можливо, навіть нейлонові. Що ж до нічного життя – незмінний Smoky eyes, димчастий макіяж сірих, чорних, коричневих кольорів. А також тренд сезону – ефект незмитої туші або мокрого блиску. І ще один секрет візажистів: мокрий блиск можна зробити за допомогою блиску для губ, але краще все-таки використовувати цей образ для фотозйомки, у житті він непрактичний: його часто потрібно підправляти.
 

    В сезоні осінь-зима 2014 знову повертаються в моду широкі, натуральні, доглянуті брови. Але не забувайте їм теж приділяти увагу! Обов’язково підфарбовуйте їх, це можна зробити гелем, тінями, олівцем. Якщо ви ніколи цього не робили, то почніть. Перестаратися не вийде: чим видніше – тим краще.


Все написане ви можете сміливо поєднувати та бути в тренді цього сезону…

MAKE UP

KLYPINA VIKTORIYA

ТЕЛ.: (093) 5800080