Молодіжний форум

31 листопада та 1 грудня у місті Луцьку відбувся Міжнародний молодіжний форум. Організатором якого є СГО "Молодіжна Платформа". Метазаходу: створити необхідні умови для обміну досвідом та налагодження співпраці між представниками молодіжних організації різних країн світу, серед яких були представники громадських організацій з Польщі, Білорусі, Росії, Грузії. У рамках форуму відбулося 25 подій (презентації, дискусії, тренінги та екскурсії стародавнім Луцьком). Організатори забезпечили учасників молодіжного форуму харчування та проживання, а також  перекладачами та гідом для кожної делегації.

У програму форуму ввійшла серія круглих столів з почесними гостями заходу.  Були підняті актуальні питання, що стосуються молоді та спільного європейського майбутнього. Особливу увагу приділили дискусіям на тему євроінтеграційних процесів та угоди про асоціацію з ЄС. Ці теми покликані підвищити компетентність молоді у стосунках між ЄС та Україною. Оскільки ми розуміємо важливість на сьогодні цих стосунків та повністю підтримуємо ініціативи, які сприяють зближенню України з Євросоюзом.

Біля півсотні людей прийшли на акцію «Капсула часу», де відбулося офіційне закриття форуму. Організатори оголосили переможців програм та конкурсів основної частини форуму. Перемогу у номінації «Найкраща презентація» здобув євро клуб «Єврозоря»; найкраща інсталяція була в арт-клубу «Nota L». Особливу нагороду за кращий відеоролик отримав осередок «Пласту» у Луцьку.

Опубліковано "Лише Насолода" № 5(27) січень-лютий 2014